Голова районної ради

 

Нестеренко Геннадій Іванович

Нестеренко Геннадій Іванович народився 2 січня 1967 року у селищі Верхній Рогачик Херсонської області.У 1991 році закінчив з відзнакою Мелітопольський сільськогосподарський інститут за спеціальністю механізація сільського господарства та отримав кваліфікацію інженера-механіка.

Трудову діяльність розпочав у 1984 році у колгоспі імені Т.Г. Шевченка. З 1985 по 1987 рік служив у лавах Збройних Сил Радянської Армії. Після закінчення інституту продовжив працювати в колгоспі імені Т.Г. Шевченка на посаді головного інженера. Працював на посадах бригадира в агротехнійчній корпорації «Херсон», МТК «Слобожанська», викладача СТК ТСОУ та механіка ПП «Павлішин О.Ю.».

Був депутат районної ради двох попередніх скликань поспіль. Очолював депутатську групу ВО «Батьківщина».

Одружений.Має двох синів.

Заступник голови районної ради  

Давидов Артур Вікторович

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Давидов Артур Вікторович народився 02 травня 1977 року у селі Семіновка Рогачевського району, Гомельської області.

З 1980 року проживав у смт Верхній Рогачик. У 1994 році після закінчення  Верхньорогачицької середньої школи №1 вступив до Таврійської державної агротехнічної академії та  отримав повну вищу освіту за спеціальністю «Механізація сільського господарства», здобувши кваліфікацію інженера-механіка. Має другу вищу освіту. Закінчив Херсонський аграрний державний університет за спеціальністю «Облік та аудит», має кваліфікацію економіста з бухгалтерського обліку.

Трудову діяльність розпочав у 1999 році на посаді інженера з експлуатації нової техніки ВАТ «Верхньорогачицький маслозавод». Працював у Верхньорогачицькій районній державній адміністрації, відділенні виконавчої дирекції Фонду соціального страхування від нещасних випадків на виробництві, керуючим Верхньорогачицького відділення ПАТ КБ «ПриватБанк», заступником директора ПП «Агропростір», начальником відділення  ПАТ КБ «Надра».

Одружений. Має доньку.

 

 

  

 

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua