Селекторна нарада
Сьогодні під головуванням т.в.о. голови обласної державної адміністрації Сергія Козиря була проведена щотижнева обласна селекторна нарада з обговорення шляхів вирішення актуальних питань розвитку області. У режимі відеоконференції голова районної державної адміністрації Євген Ларченко та Верхньорогачицький селищний голова Світлана Коротун взяли участь в обговоренні порядку денного.
На нараді розглядалися питання:
1. Про епідемічну ситуацію та запобігання поширенню на території області коронавірусу COVID-19.
2. Про передачу об’єктів спільної власності територіальних громад району та бюджетних установ, переданих у власність територіальних громад.
3. Про стан реалізації в області проєктів у рамках національної програми «Велике будівництво».
4. Про проблемні питання розвитку Нижньосірогозького району та шляхи їх вирішення, а також взаємодію під час реорганізації структур органів місцевого самоврядування та місцевих органів виконавчої влади.
5. Питання керівництва обласної державної адміністрації та обласної ради до керівництва Нижньосірогозького району щодо проблем розвитку громади.
Після селекторного засідання Євген Ларченко з присутніми провів апаратну нараду з розгляду поточних питаннь життєдіяльності району.
По завершенню наради головою райдержадміністрації дано ряд рекомендацій та доручень керівникам структурних підрозділів райдержадміністрації відповідно до покладених на них обов’язків.
 
 
 
 
 
 
 
и ещё 2
 
 
 
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua