Верхньорогачицькі платники отримали більше тисячі адміністративних послуг

У Верхньорогачицькій ДПІ протягом 2020 року платники та громадяни отримали 1017 безкоштовних адміністративних послуг. Про це повідомила начальниця Верхньорогачицької ДПІ Головного управління ДПС у Херсонській області, Автономній Республіці Крим та м. Севастополі Олена Приходько.

Торік найбільш запитуваною стала послуга з видачі картки платника податків та внесення до паспорту громадянина України інформації про реєстраційний номер облікової картки платника податків з Державного реєстру фізичних осіб-платників податків. Усього рогачицькі податківці видали 490 таких карток.

Минулого року у Верхньорогачицькій ДПІ зареєструвалися 49 платників єдиного податку. «Єдинниками» отримано 35 витягів із реєстру платників єдиного податку та зареєстровано 27 книг обліку доходів.

Також фахівці податкової інспекції видали 195 відомостей з Державного реєстру фізичних осіб-платників про суми/джерела виплачених доходів та утриманих податків.

У 2020 році спеціалісти Верхньорогачицької ДПІ надали практичну допомогу та індивідуальні консультації платникам під час реєстрації 15 РРО та видали 2 довідки на підтвердження статусу податкового резидента України.

Пресслужба Головного управління

ДПС у Херсонській області, Автономній Республіці Крим та м. Севастополі

 

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua