Місцевий бюджет Верхньорогачицького району отримав майже 18 тисяч гривень за легальну торгівлю підакцизними товарами

За січень - грудень 2020 року до місцевого бюджету Верхньорогачицької громади завдяки легальному продажу алкогольної та тютюнової продукції надійшло 17,5 тис. гривень плати за ліцензії на право роздрібної торгівлі підакцизною продукцією.

Це кошти, які місцевий бюджет отримав завдяки відповідальним представникам підприємництва району, котрі реалізують алкогольні напої і тютюнові вироби легально. Саме такий продаж підакцизної продукції передбачає обов’язкове відображення у фіскальному чеку суми роздрібного акцизу, фактичним платником якого є споживач.

У податковій інспекції нагадують, що за Податковим кодексом України суб’єкти підприємницької діяльності, незалежно від форми власності, можуть провадити роздрібну торгівлю алкогольними напоями, тютюновими виробами та пальним у разі наявності відповідної ліцензії.

Інформація щодо реєстрів діючих ліцензій роздрібної торгівлі алкогольними напоями, тютюновими виробами та пальним оприлюднюється на веб-порталі ДПС – https://tax.gov.ua/dovidniki--reestri--perelik/reestri/.

 

Пресслужба Головного управління

ДПС у Херсонській області, Автономній Республіці Крим та м. Севастополі

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua