Затверджено
                                рішенням ХХІІ сесії    районної ради
                                від 23.12.2005 р.  № 257


П Р О Г Р А М А
щодо запровадження матеріального стимулювання, окремих
колективів та громадян району 

І. Загальна частина

    На сучасному етапі держава приділяє значну увагу заохоченню окремих колективів та громадян за досягнення у виробничій, науковій, державній, правоохоронній, творчій, громадській та  інших сферах діяльності, за  багаторічну сумлінну працю, високий професіоналізм, вагомий внесок у створення матеріальних і духовних цінностей або інших заслуг перед районом та Україною.
    Сформована система роботи дозволяє забезпечити вирішення інформаційної, виховної мети за умов самореалізації кожної  особистості. Разом з тим, потребує удосконалення механізм матеріального стимулювання та заохочення представників колективів, окремих громадян і працівників підприємств, установ, організацій всіх форм власності, місцевих органів виконавчої влади, органів місцевого самоврядування, організацій і об’єднань, творчих та інших спілок району.
    Удосконалення системи матеріального заохочення та створення сприятливих умов для підтримки національної свідомості громадян України – пріоритетні напрями діяльності культурно-освітньої галузі.

ІІ. Мета та основні завдання

    Програму розроблено з метою створення в районі сприятливих умов для розвитку  виробничого та творчого потенціалів жителів району, підтримки і стимулювання  інтелектуальних здібностей громадян, заохочення гідних  представників  різноманітних галузей господарювання.
    Основним завданням Програми є матеріальне заохочення та  стимулювання представників колективів, окремих громадян та працівників підприємств, установ, організацій всіх форм власності, місцевих органів  виконавчої влади, органів місцевого самоврядування, організацій і об’єднань, працівників закладів і установ культури, творчих та інших спілок району, військовослужбовців, шляхом  нагородження Почесною грамотою та Подякою  голови районної державної адміністрації та Почесною грамотою районної ради, Подякою голови районної ради.

ІІІ. Фінансове забезпечення виконання Програми

    Фінансування Програми здійснюється за рахунок коштів  районного бюджету через головного розпорядника коштів – відділ культури і туризму районної державної адміністрації, обсяг якого щороку визначається під час його  затвердження.
    Кошти використовуються на  виплату матеріального заохочення у грошовій і натуральній формах, сплату  відповідних податків, придбання грамот, подяк, дипломів, квітів  та оформлення останніх.
    Звітність про використання  коштів по Програмі складається та надається головним розпорядником коштів у встановленому законодавством України порядку.

ІV. Очікувані результати виконання Програми

    Виконання Програми забезпечить:
    - стимулювання представників колективів, окремих громадян та  працівників підприємств, установ, організацій всіх форм власності, місцевих органів виконавчої влади, органів місцевого самоврядування, організацій і об’єднань, військовослужбовців, та їх матеріальну підтримку;
    - сприяння розвитку виробничого та  культурного потенціалів району;
    - заохочення та стимулювання творчих працівників закладів і установ культури та мистецтва, членів творчих спілок, літературно-мистецьких об’єднань, товариств, асоціацій, аматорських колективів району, до утвердження гуманістичних ідеалів, збагачення історичної пам’яті народу, підвищення його національної свідомості.

V. Управління Програмою та контроль за її виконанням

    Управління Програмою здійснюється з дотриманням вимог:
    - Положення про Почесну грамоту та  лист  Подяки  голови районної державної адміністрації, затвердженого    розпорядженням    голови    районної   державної адміністрації від 30 листопада 2005 року № 635;
    - Положення про Почесну грамоту голови районної ради, затвердженого рішенням районної ради №75 від 6 травня 2003 року;
    - Положення про лист Подяки голови районної ради, затвердженого розпорядженням районної ради від 09 березня 2004 року №15;
    Контроль за виконанням Програми здійснюється відділом культури і туризму районної державної адміністрації.

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua