У Верхньорогачицькій РДА говорили про важливість наповнення місцевого бюджету для подальшого розвитку території селищної ради

Сьогодні, 18 лютого 2021 року, під керівництвом голови Верхньорогачицької районної державної адміністрації Євгена Ларченка відбулася розширена нарада за участю представників структурних підрозділів райдержадміністрації, установ, організацій, контролюючих органів та керівництва Верхньорогачицької селищної ради.

Головною метою наради стало налагодження конструктивної співпраці щодо питань із забезпечення наповнення місцевих бюджетів.

«Від наповнення місцевих бюджетів залежить подальший соціально-економічний розвиток території Верхньорогачицької селищної ради. Саме тому, вже сьогодні ми маємо напрацювати чіткий механізм роботи відповідних комісій та робочих груп, а також визначити перспективні напрямки оптимізації дохідної бази місцевого бюджету», - зосередив увагу присутніх Євген Ларченко.

Крім того, Євген Анатолійович зазначив, що наповнення місцевих бюджетів залежить від багатьох чинників серед яких – чітке прогнозування надходжень, встановлення та затвердження ставок при оподаткуванні, контроль за повнотою та своєчасністю сплати податків і зборів до місцевих бюджетів, глибокого аналізу та інвентаризації земельних ділянок, посилення контролю за цільовим використанням земельних ділянок, популяризації переваг свідомого декларування доходів громадян та, що немало важливо принципової позиції в даному напрямку роботи членів відповідних комісій.

Далі, в ході робочої наради, учасники обговорили проблемні питання щодо легалізації заробітної плати, стану річного декларування, сплати земельного податку, орендної плати та податку на нерухоме майно, податку на доходи фізичних осіб, подолання нелегальної торгівлі підакцизними товарами тощо.

Засідання відбулося у форматі конструктивного діалогу, на завершення якого вирішили, провести чергове за участю старост старостинських округів селищної ради та представників Держгеокадастру.

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua