Уповноважена особа з питань запобігання та виявлення корупції виконавчого апарату Верхньорогачицької районної ради

Малишева Ірина Юріївна – керуючий справами виконавчого апарату районної ради

Контактний телефон  050 259 30 19

Поштова адреса:

74402 Херсонська область,

Верхньорогачицький район, смт. Верхній Рогачик, вул. Центральна,48.

Телефон (05545) 51142

Електронна пошта: Этот адрес электронной почты защищён от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.

 

ЗВЕРНІТЬ  УВАГУ !

Згідно зі статтею 53 Закону України «Про запобігання корупції» (далі – Закон) розгляду підлягають повідомлення про порушення вимог цього Закону, здійснені працівником відповідного органу без зазначення авторства (анонімно).

Анонімне повідомлення про порушення вимог антикорупційного законодавства підлягає розгляду, якщо зазначена в ньому інформація стосується конкретної особи, містить фактичні дані, які можуть бути перевірені.

Інші письмові звернення без зазначення місця проживання, не підписані автором (авторами), а також такі, з яких неможливо встановити авторство, відповідно до частини першої статті 8 Закону України «Про звернення громадян» визнаються анонімними і розгляду не підлягають.

Надана Вами інформація використовуватиметься керівництвом Верхньорогачицької районної ради як джерело для прийняття рішення щодо необхідності проведення перевірки або іншого реагування відповідно до Закону України «Про запобігання корупції».

Звертаємо Вашу увагу, що повідомлення завідомо неправдивих відомостей тягне за собою відповідальність, передбачену законодавством.

Уповноважена особа виконавчого апарату районної ради  співпрацює з особами, які повідомляють про можливі факти корупційних або пов’язаних з корупцією правопорушень, інших порушень Закону України «Про запобігання корупції».
У разі коли Вам стали відомі можливі факти порушення антикорупційного законодавства працівниками виконавчого апарату Верхньорогачицької районної ради за наявності обґрунтованого переконання, що інформація є достовірною, Ви зможете повідомити електронною поштою на адресу: Этот адрес электронной почты защищён от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.

 

ПЛАН роботи уповноваженої посадової особи з питань запобігання та виявлення корупції у виконавчому апараті Верхньорогачицької районної ради на 2020 рік

Спеціальна перевірка

У виконавчому апараті районної ради розпочато спеціальну перевірку новообраного голови районної ради VІІ скликання Нестеренка Геннадія Івановича відповідно до Закону України "Про запобігання корупції".

 

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua