Дорогі наші ветерани, шановні земляки-верхньорогачани та гості нашого селища! 

Від імені депутатів Верхньорогачицької районної ради та від себе особисто я вітаю  всіх    з  визначним  святом  - 71 річницею Дня перемоги над нацизмом у Другій світовій війні.

 З Днем перемоги! Ці слова звучать на вулицях і площах великих і малих міст, мальовничих сіл і селищ нашої Батьківщини. Ці слова ми вимовляємо один до одного  особливо, згадуючи про великий, безцінний подвиг наших дідів і прадідів задля прийдешніх поколінь, за можливість жити і дарувати життя наступним.

Мільйони українців 71 рік тому своєю хоробрістю і героїзмом, відвагою і звитягою захищали рідну землю від гітлерівської  нечесті.

Через тяжкі бої і мільйони жертв прийшла до нас Перемога. Не перелічити подвигів – і бойових, і трудових, здійснених під час Другої світової війни, не перелічити героїв відомих та невідомих, живих та полеглих.

Війна вогняним смерчем пройшла над всією Україною. Вона навічно завмерла тут в образах битв та окупації, концтаборів і полону, шибениць і братських могил, нужденного тилу та примусової рабської праці. Вона не оминула, не пошкодувала жодну сім’ю. Кожна наша родина в час смертельної небезпеки віддала Вітчизні своїх найкращих синів і доньок, практично у кожної родини війна навіки забрала когось із найрідніших. Цей смерч знищив понад 10 мільйонів українських життів.

Вічна їм слава та вічна  пам’ять.

Події тих днів не повинні згаснути в народній пам’яті. Про це нагадуватимуть меморіальні дошки, пам’ятники, монументи і стелли, що здіймаються у небесну вись по всій Україні. Та найголовніший меморіал – це людська пам’ять, яку нащадки несуть вічно у своїх серцях.

Нажаль, нині Україна проходить чи не найважче за часи своєї незалежності випробування – випробування на єдність та територіальну цілісність, братерські почуття і любов одне до одного. Схід України став ареною бойових дій, де гинуть люди, зруйнована інфраструктура.

Сьогодні ми вдячні військовослужбовцям, правоохоронцям, добровольцям, усім небайдужим громадянам, які стали на захист миру та суверенітету нашої держави. Кожен з нас глибоко переконаний, що цей конфлікт має бути зупинений якнайшвидше, що  українська земля має прославлятися трудовими подвигами нашого народу задля світлої пам’яті полеглих за її свободу у роки ІІ Світової війни.

Світла пам’ять усім, хто поліг на полях битв за рідну України! 

Шановні!

Щиросердно бажаю вам і вашим сім’ям міцного здоров’я, щастя і благополуччя, любові і шани, ясного неба та віри у славне майбутнє всієї України, нашого рідного таврійського краю та верхньорогачицького району!

Нехай на нашій благословенній землі завжди панує мир, спокій та добро!

Хай пам'ять про тих, хто віддав своє життя задля цього світлого дня, завжди житиме  в наших серцях, а подвиг Переможців надихатиме нас лише на добрі справи! 

З Днем Перемоги! І низький уклін нашим визволителям!

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua