Священну дату - 71 річницю Дня перемоги над нацизмом у Другій світовій війні, у нашому районі відзначили мешканці селища, гості, керівництво району та депутати районної ради. Урочистою ходою учасники пройшли від музею селища до Монумента Слави, де пройшли основні заходи. Там, присутніх вітали Геннадій Нестеренко – голова районної ради, голова районної державної адміністрації Наталія Тарасова, та голова ради ветеранів  Олексій Васильович Желєзняк.

Після Хвилини мовчання та покладання вінків, квітів до підніжжя Монумента, учасники заходу пройшли на Братське кладовище, де взяли участь у поминальній панахиді за похованими там 704 воїнами-визволителями та всіма полеглими у боях захисниками Вітчизни.

Подвиг Воїна-визволителя буде завжди жити у серцях вдячних нащадків.

Після урочистостей голова районної ради Геннадій Нестеренко та заступник голови районної ради Артур Давидов привітали ветеранів війни та праці Бугайову Лідію Павлівну, Касьянову Тетяну Володимирівну, та відвідали вдома учасника бойових дій Великої вітчизняної війни Янька Якова Гавриловича, яким вручили святкові солодощі та подарунки.

 

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua