25 травня відбулось спільне засідання Президії та постійних комісій Верхньорогачицької районної ради.

Депутати обговорили питання, що стосувалися внесення  змін до районного бюджету на 2016 рік та районних програм.

Цього ж дня відбулось засідання чергової VIII сесії районної ради сьомого скликання.

Основне питання порядку денного -  звіт голови Верхньорогачицької районної державної адміністрації Тарасової Наталії Олександрівни про виконання районною державною адміністрацією делегованих районною радою повноважень у 2015 році.Депутати, після обговорення, одноголосно затвердили звіт голови районної державної адміністрації.

 

Також депутати заслухали інформації про стан законності та вжиті органами прокуратури заходи щодо її зміцнення та про стан боротьби із злочинністю, охорони громадського порядку та результати діяльності на території Верхньорогачицького району за 2015 рік.

Затвердили  звіт про виконання районного бюджету за 1 квартал 2016 року по доходах загального фонду – 15981,6 тис. грн. та видатках –    15560,7 тис. грн., власні надходження спеціального фонду районного бюджету по доходах –  355,0 тис. грн. та видатках  - 335,7 тис. грн.

Прийняли  районну програму оздоровлення та відпочинку дітей влітку на період 2016-2020 років.

Внесли зміни та доповнення до програм економічного, соціального та культурного розвитку Верхньорогачицького району на
2016 рік; розвитку фізичної культури і спорту у Верхньорогачицькому районі на 2013-2017 роки, а також до рішення районної ради від 30 грудня 2015 року № 44 «Про районний бюджет на 2016 рік».

         Надали дозвіл на реорганізацію шляхом перетворення Верхньорогачицької  гімназії  Верхньорогачицької районної ради  у Верхньорогачицьку загальноосвітню школу І-ІІІ ступенів №1 Верхньорогачицької районної ради Херсонської області. Визнавши Верхньорогачицьку загальноосвітню школу І-ІІІ ступенів № 1 правонаступником майнових прав і обов’язків Верхньорогачицької гімназії Верхньорогачицької районної ради Херсонської області.

         Затвердили технічну документацію з нормативної грошової оцінки земельної ділянки, яка надана у власність громадянину Лізюрі Олександру Леонідовичу для ведення товарного сільськогосподарського виробництва за межами населених пунктів на території Бережанської сільської ради Верхньорогачицького  району Херсонської області.

         Депутати, зважаючи на подання комунальної установи «Верхньорогачицький районний центр по обслуговуванню закладів освіти»,  прийняли рішення про визнання таким, що втратило чинність рішення ІІІ сесії районної ради сьомого скликання від 24 грудня 2015 року № 24 «Про безоплатну передачу мікроавтобусу пасажирського ГАЗ 32213-418 з балансу міжшкільного навчально-виробничого комбінату  Верхньорогачицької районної ради на баланс комунальної установи «Верхньорогачицький районний будинок культури» Верхньорогачицької районної ради Херсонської області.

Затвердили розпорядження голови районної ради, прийняті в міжсесійний  період з  15 квітня по 24 травня 2016 року.

            Узгодили питання щодо надання згоди комунальному закладу «Верхньорогачицький районний будинок культури» Верхньорогачицької районної ради Херсонської області на укладення договору оренди.

         Затвердили  районну програму підтримки державної політики у сфері казначейського обслуговування бюджетних коштів у Верхньорогачицькому  районі Херсонської області на 2016-2017 роки.

 

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua