в районі відбулися заходи присвячені закінченню школи та порою літнього  відпочинку дітей – канікулами.

Керівники районних служб, установ та підприємств відвідали загальноосвітні заклади, привітали учнів перших класів із першою сходинкою у храмі знань, випускників із закінченням школи, учнів із закінченням навчального року. Подякували освітянам та  батькам за терпіння, вміння виховувати та розуміти дітей. Побажали випускникам, для яких дзвоник пролунав в останнє, успішно скласти державну підсумкову атестацію, вступити до вищих навчальних закладів та обрати власну професію.

 

Голова районної ради Г.І. Нестеренко разом із першим заступником районної державної адміністрації С.І. Биковим, начальником відділу агропромислового розвитку районної державної адміністрації Л.П. Байшою та начальником Верхньорогачицького          відділення Каховського відділу поліції головного управління національної поліції в Херсонській області С.О. Балутою привітали своїх підшефних – учнів, колектив загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 2, а також батьків та всіх присутніх із прекрасним звятом – остенього дзвоника.

Геннадій Іванович Нестеренко у своєму привітальному слові привітав зі світом та закликав випускників пам’ятати те місце де вони народилися, виросли. Людей, які допомогли пізнати нові світи.        І такий не помітний на карті країни, Верхній Рогачик в Таврійському краї.

         Всім щколярам  побажав повноцінного, змістовного відпочинку влітку!

На завершення свята діти декламували вірші, виконували пісні та запальні танці.

Всі діти і дорослі були у піднесеному настрої, адже це пора, яка несе в собі і відпочинок, і хвилювання перед вступом у доросле самостійне життя.

 

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua