ДОВІДКА

 Про проект районного бюджету на 2017 рік

       Формування  прогнозних показників місцевих бюджетів на 2017 рік сформовано Кабінетом Міністрів  України  з урахуванням Податкового та   Бюджетного  кодексів України, положень програми діяльності Кабінету Міністрів України, проекту Основних напрямів бюджетної політики на 2017 рік(розпорядження КМУ від 24.06.2016 року № 478-р), а також змін до законодавчих актів, пов'язаних з податковою реформою, поліпшенням умов ведення бізнесу та децентралізацією видаткових повноважень.

Дохідна частина районного бюджету на 2017 рікрозрахована відповідно до норм Податкового і Бюджетного кодексів України, інших законодавчих актів.

    Видаткова частина загального фонду спрямована на вкрай нагальні потреби. Врахована мінімальна потреба по головним розпорядникам коштів на захищенні статті  витрат, зокрема: - оплату праці працівників відповідно до встановлених законодавством України умов оплати праці та розміру мінімальної заробітної плати, на проведення розрахунків за електроенергію, водопостачання, природний газ, харчування.

Розрахунок прогнозних показників до проекту районного бюджету Верхньорогачицького району на 2017 рік наведений у додатку що додається.

 

Начальник фінансового управління

районної державної адміністрації                                           Н.С.Яворницька

 

Ведмідьова 51583

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua