Новини

У Верхньорогачицькому районі проведено турнір з шахів

Минулого тижня, а саме 5 грудня 2019 року, з нагоди Дня Збройних Сил України відбувся районний турнір з шахів серед чоловіків, в якому взяли участь представники організацій та установ району, ветерани та любителі спорту.

За результатами колового турніру перемогу здобув Балута Олександр, який представляв районну раду, друге місце зайняв вчитель фізкультури Верхньорогачицької ЗОШ І-ІІІ ступенів Лісничий Віталій, третє – представник Первомаївської сільської ради Ковбаса Вадим.

Переможець та призери турніру були нагороджені грамотами та призами відділу освіти, культури, молоді та спорту Верхньорогачицької райдержадміністрації.

Нарада при голові Верхньорогачицької районної державної адміністрації

Сьогодні, 09 грудня 2019 року, голова Верхньорогачицької райдержадміністрації Євген Ларченко провів щотижневу апаратну нараду за участі голови районної ради Геннадія Нестеренка з начальниками структурних підрозділів районної державної адміністрації, керівниками організацій та установ району.

Під час засідання першочерговим до розгляду постало питання щодо дотримання вимог пожежної безпеки у загальноосвітніх навчальних, дошкільних та медичних закладах району.

Після обговорення даного питання, голова райдержадміністрації надав доручення керівникам відповідних закладів разом із селищним та сільськими головами, місцевим підрозділом ДСНС вжити вичерпних заходів щодо комплексу організаційних та практичних заходів, спрямованих на забезпечення та приведення у належний протипожежний стан навчальних та медичних закладів району.

Подробнее...

07 грудня на території Нижньосірогозького району відбулась міжрайонна традиційна спартакіада з нагоди свята – Дня місцевого самоврядування.
Збірна команда Верхньорогачицького району також прийняла активну участь.
Перед змаганнями учні Нижньосірогозького закладу повної загальної середньої освіти та депутат Нижньосірогозької районної ради підняли настрій присутнім гарними виступами.
До привітань долучився голова Верхньорогачицької районної ради Геннадій Нестеренко, який побажав учасникам хорошого настрою, успіху та приємних вражень від участі у змаганнях та заступник голови Нижньосірогозької районної ради Сергій Дашковський привітав учасників з Днем місцевого самоврядування, подякував учасникам, які приїхали позмагатися і зауважив, що це гарний привід поспілкуватися і гарно провести час. Наостанок побажав перемогу найсильнішим.
Учасники турніру змагалися у 7 видах спорту, а саме: волейболі, міні-футболі, настільному тенісі, шашках, стрільбі з пневматичної зброї, гирьовому спорті та на завершення позмагалися у перетягуванні каната.
Команда Верхньорогачицького  району показала бронзовий результат з міні-футболу, волейболу, настільному тенісі та стрільбі з пневматичної зброї.
По завершеню спартакіади учасники змагань отримали за І-ІІІ місця Почесні грамоти Нижньосірогозької районної ради та Нижньосірогозької районної державної адміністрації та медалі.

Подробнее...

На обласній селекторній нараді обговорили найбільш актуальні та гострі питання Верхньорогачицького району Херсонської області

Сьогодні, 09 грудня 2019 року, на щотижневій селекторній нараді при голові Херсонської обласної державної адміністрації Юрію Гусєву обговорили проблемні питання розвитку Верхньорогачицького району та шляхи їх вирішення.

Так, із даного питання виступив голова Верхньорогачицької райдержадміністрації Євген Ларченко, який окреслив найбільш актуальні та гострі проблеми району, серед яких: незадовільний стан дорожнього покриття автомобільної дороги Т 22-08 (К.Дніпровська-В.Лепетиха-Каховка)-ВерхнійРогачик-Н.Сірогози), впровадження процесів децентралізації у районі та фінансування фельдшерсько-акушерських пунктів Верхньорогачицького району.

Подробнее...

Від щирого серця вітаю з професійним святом всіх, хто причетний до місцевого самоврядування: депутатів обласної, районної та місцевих рад, селищного та сільських голів, секретарів, службовців місцевих рад, працівників виконавчого апарату Верхньорогачицької районної ради.

Саме органи місцевого самоврядування забезпечують участь людей у розв’язані життєво-важливих проблем, налагоджують зв’язки між громадянами, створюють умови для реалізації суспільних інтересів.

На Вас покладена велика відповідальність за соціально-економічний стан відповідної території, за добробут, комфортні умови та достатній рівень життя мешканців сіл і селища, області та всієї України.

Подальший розвиток та вдосконалення самоврядування є запорукою успішного майбутнього як нашого району, так і всього українського суспільства.

Подробнее...

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua