Новини

Оздоровлення та відпочинок дітей у Міжнародному дитячому центрі “Артек„ та Державному підприємстві “Український дитячий центр “Молода гвардія„

Управління праці та соціального захисту населення Верхньорогачицької районної державної адміністрації з метою належного забезпечення оздоровчими послугами дітей, які потребують особливої соціальної уваги та підтримки проводить формування персоніфікованої бази для оздоровлення та відпочинку дітей в Державному підприємстві України “Міжнародний дитячий центр “Артек„ та Державному підприємстві “Український дитячий центр “Молода гвардія„ та роз’яснює, що до зазначених підприємств направляються діти віком від 7 до 17 років включно

Путівки надаються:

Подробнее...

Школи Верхньорогачицького району відзначили День Соборності України

Державне свято День Соборності України учні шкіл Верхньорогачицького району відзначили урочисто та патріотично.

Педагогічними колективами, цього святкового січневого дня, для школярів було організовано ряд заходів інформаційного, просвітницького та виховного характеру. Серед них:

- урочисті загальношкільні лінійки під загальним гаслом «Разом сильніші»;

- години спілкування «В душах Соборність – єдність в серцях», «Свято української нації», «Ми жителі єдиної України», «В єдності наша сила»;

- тематичні уроки «Єднання заради Незалежності», «Нам берегти тебе, соборну і єдину», «Соборна Україна: від ідеї до життя»;

Подробнее...

Новини з Верхньорогачицької дитячо-юнацької спортивної школи

17-18 січня 2020 року вихованці Дитячо-юнацької спортивної школи – команда дівчат «Таврійська зірка» взяли участь у ІV відбірковому етапі Дивізіону А Всеукраїнської юнацької баскетбольної ліги (м. Мелітополь).

Із двох зіграних ігор в одній здобули перемогу. Наступні змагання відбудуться в лютому місяці в місті Харків.

Тож побажаємо верхньорогачицьким дівчатам гарної гри та звичайно ж перемоги.

Подробнее...

У Херсоні Дмитро Разумков поспілкувався з курсантами морської академії

Під час робочого візиту на Херсонщину Голова Верховної Ради Дмитро Разумков відвідав Херсонську державну морську академію. Це найстаріший профільний навчальний заклад України, де зусиллями багатьох поколінь педагогів, науковців та практиків підготовлено понад п’ятдесят тисяч кваліфікованих фахівців для морської галузі.

Керівник українського парламенту привітав курсантів з Днем Соборності України. Важливість цього свята, за його словами, українці зрозуміли по-справжньому лише після того, як було анексовано частину території держави. Але водночас він підкреслив, що керівництво країни докладе максимум зусиль, аби мир запанував якнайшвидше. І провідна роль у цьому процесі, на думку Дмитра Разумкова, належить саме сучасній молоді.

Спілкування здобувачів вищої освіти з Головою Верховної Ради виявилося відкритим і невимушеним, майбутні моряки поставили гостю низку гострих запитань на різноманітні теми.

 

Дмитро Разумков про чорногорський пісок у Херсоні: «Докладатимемо максимум зусиль, щоб винні понесли покарання»

На необхідності долучення народних депутатів до контролю процесу розслідування ситуації з чорногорським піском у Херсоні наголосив Голова Верховної Ради Дмитро Разумков. За його словами, парламентарії докладатимуть максимум зусиль, щоб винні понесли покарання згідно з чинним законодавством.

«Незважаючи на те, хто це зробив, чи є тут корупційна складова, чи немає, хотів би запевнити: тут ніхто покривати нікого не буде. Я звернуся до депутатів, щоб вони взяли ситуацію під контроль, в комітеті з питань правоохоронної діяльності», – пообіцяв керівник українського парламенту.

У той же час стосовно повернення піску Дмитро Разумков зазначив, що єдиним варіантом, на його думку, є офіційне звернення до Чорногорії з боку Міністерства закордонних справ України.

 

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua