Новини

Для фахівців Верхньорогачицької райдержадміністрації та центральної районної лікарні провели семінар-нараду з питань охорони праці

Сьогодні, 16 серпня 2018 року, для фахівців Верхньорогачицької райдержадміністрації та центральної районної лікарні відбувся семінар-нарада з охорони праці щодо взаємодії та обміну інформацією із кожного нещасного випадку, що стався внаслідок споживання (користування) нехарчової продукції.

Участь у нараді взяли перший заступник голови Верхньорогачицької районної державної адміністрації Віталій Биков та головний державний інспектор Головного управління Держпраці у Херсонській області Сергій Пастушенко.

Під час семінару увагу присутніх було акцентовано на огляді основних питань щодо вимог Законів України «Про державний ринковий нагляд і контроль нехарчової продукції» та «Про загальну безпечність нехарчової продукції».

Подробнее...

У Верхньому Рогачику дітям нагадали їх права та обов’язки

Під час літніх канікул Верхньорогачицька бібліотека для дітей спрямовує свою роботу не тільки в напрямку пропагування читання, а й надання  дітям інформації правового характеру.

Так, із метою цивільного правового захисту дитини, формування у дітей правової культури громадянина України, ознайомлення дітей зі своїми правами, обов’язками та відповідальністю 15 серпня поточного року в читальній залі районної бібліотеки відбувся правовий турнір «Чи знаєш ти свої права, дитино?»

Участь у турнірі взяли читачі 4-6 класів. У ігровій формі розбираючи різні життєві ситуації діти застосовуючи правові знання, давали їм юридичну оцінку. А оцінювала їхні відповіді начальник Верхньорогачицького бюро правової допомоги Яценко Людмила Федорівна.

Подробнее...

Пожежу краще попередити, ніж ліквідувати

15 серпня 20108 року співробітники 1 державного пожежно-рятувального поста ГУ ДСНС України у Херсонській області провели рейд на території смт. Верхній Рогачик.

У ході рейду рятувальники нагадали громадянам основні правила пожежної безпеки в екосистемах та закликали не спалювати суху траву та сміття на відкритих територіях.

Під час профілактичного заходу рятувальники роздали місцевим жителям інформаційні листівки на дану тематику.

 

 

Консультує Міністр юстиції: отримання земельної ділянки учасниками АТО

Пане міністре, 2 роки відслужив в АТО. Знаю, що можу отримати земельну ділянку. Куди для цього звертатися?

Іван Скорогуб

На які наділи мають право захисники вітчизни?

Учасники бойових дій та особи прирівняні до них мають право на першочергове відведення у власність або користування земельних ділянок для індивідуального житлового будівництва, садівництва і городництва (для городництва у користування).  У межах норм безплатної приватизації (передачі) земельні ділянки передаються у власність  у  таких розмірах:

1) для ведення садівництва — не більше 0,12 га;

2) для ведення особистого селянського господарства — не більше 2,0 га;

3) для будівництва і обслуговування жилого будинку в селах — не більше 0,25 га, в селищах — не більше 0,15 га, в містах — не більше 0,10 га;

Куди звертатися для отримання земельної ділянки?

Подробнее...

Наявність відцифрованих відбитків рук у закордонному паспорті це високий ступінь захисту!

Паспорт громадянина України для виїзду за кордон є документом, що посвідчує особу, підтверджує громадянство України особи, на ім’я якої він оформлений, і дає право такій особі на виїзд з України і в’їзд.

З 1 січня 2015 року в Україні запроваджено оформлення і видачу закордонних біометричнихпаспортів. Особливість документа в тому, щовін містить безконтактний електронний носій, на якому буде вписано інформацію про біометричнідані власника, з метою його ідентифікації.

Під час формування заяви-анкети для видачі паспорта обов’язковим є внесення відомостей про отримання відцифрованого образу обличчя, підпису особи та відбитків пальців рук.

Подробнее...

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua