Документи

 

У к р а ї н а

ВЕРХНЬОРОГАЧИЦЬКА  РАЙОННА  РАДА

Херсонської області

 Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я

ГОЛОВИ  РАЙОННОЇ  РАДИ

 

Від 13 червня 2020  року  № 26

 

Про  скликання L сесії районної  

ради сьомого скликання

  

Відповідно до ст. 46 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»:

  1. Скликати L сесію районної ради сьомого скликання  04 вересня 2020 року. Роботу сесії розпочати о 10.00.  Сесію провести у приміщенні районної ради (смт Верхній Рогачик, вул. Центральна, 48,  ІІ поверх, велика зала засідань).
  2. На розгляд сесії винести питання:

Подробнее...

 

У к р а ї н а

ВЕРХНЬОРОГАЧИЦЬКА  РАЙОННА  РАДА

Херсонської області

 

 Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я

ГОЛОВИ  РАЙОННОЇ  РАДИ

 

Від 10 серпня  2020  року  № 25

 

Про  скликання позачергової ХLІХ

 сесії районної  ради сьомого скликання

  

Відповідно до ст. 46 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»:

  1. Скликати позачергову ХLІХ сесію районної ради сьомого скликання  13 серпня 2020 року. Роботу сесії розпочати о 10.00.  Сесію провести у приміщенні районної ради (смт Верхній Рогачик, вул. Центральна, 48,  ІІ поверх, велика зала засідань).
  2. На розгляд сесії винести питання:

Подробнее...

Проєкт

 

 

У К Р А Ї Н А

ВЕРХНЬОРОГАЧИЦЬКА РАЙОННА РАДА

Херсонська область

Р І Ш Е Н Н Я

XLIX   сесії  сьомого  скликання

 

Від                            2020  року  №

 

Про звіт  виконання районного

бюджету за І півріччя  2020 року

 

Розглянувши звіт районної державної адміністрації  про виконання районного бюджету за І півріччя 2020 року районна рада відмічає, що до загального фонду районного бюджету за І півріччя 2020 року надійшло власних та закріплених доходів в сумі 7828,3 тис. грн., що складає 109,2 відсотків до затверджених планових показників на цей період та на 537,1 тис. грн. більше проти надходжень за аналогічний період 2019 року.

Подробнее...

проєкт

 

У К Р А Ї Н А

ВЕРХНЬОРОГАЧИЦЬКА РАЙОННА РАДА

Херсонська область

Р І Ш Е Н Н Я

ХLIХ  сесії сьомого скликання

 

від                         2020 року  №

 

Про передачу об’єктів (нерухомого та рухомого

майна) зі спільної власності територіальних

громад Верхньорогачицького району до

комунальної власності селищної та сільський рад

 

Відповідно до статей 43, 59, 60 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», керуючись Законом України «Про передачу об'єктів права державної та комунальної власності», постановою Кабінету України від 21 вересня 1998 № 1482 «Про передачу об'єктів права державної та комунальної власності» (із змінами), розглянувши рішення LVII сесії Верхньорогачицької селищної ради VІІ скликання від 07 липня 2020 року №804 «Про надання згоди на безоплатне прийняття обєктів нерухомого та рухомого майна із спільної власності територіальних громад Верхньорогачицького району в особі Верхньорогачицької районної ради в комунальну власність територіальної громади смт Верхній рогачик в особі Верхньорогачицької селищної ради», рішення XXXVI сесії Самійлівської сільської ради VІІ скликання від 10 липня 2020 року № 300 «Про надання згоди на прийняття в комунальну власність Самійлівської сільської ради нерухомого та рухомого майна спільної власності територіальних громад Верхньорогачицького району», рішення ХХХІІІ сесії Первомаївської сільської ради VІІ скликання від 09 липня 2020 року № 338 «Про надання згоди на прийняття в комунальну власність Первомаївської сільської ради нерухомого та рухомого майна спільної власності територіальних громад Верхньорогачицького району», рішення ____ сесії Чистопільської сільської ради VІІ скликання від _______ 2020 року № ___ «Про надання згоди на прийняття із спільної власності…….», рішення XLVI сесії Зеленівської сільської ради VІІ скликання від 30 липня 2020 року № 435 «Про надання згоди на прийняття в комунальну власнність Зеленівської сільської ради нерухомого та рухомого майна спільної власності територіальних громад Верхньорогачицького району», рішення ____ сесії Бережанської сільської ради VІІ скликання від _____ 2020 року № ___ «Про прийняття до комунальної власності …………..» та рішення 000 сесії Ушкальської сільської ради сьомого скликання від 10 липня 2020 року № 381 «Про надання згоди на прийняття в комунальну власність Ушкальської сільської ради нерухомого та рухомого майна з спільної власності територіальних громад Верхньорогачицького району»,  враховуючи висновки та рекомендації постійної комісії районної ради з питань ………………, районна рада

 

Подробнее...

ПРОЄКТ

 

У К Р А Ї Н А 

ВЕРХНЬОРОГАЧИЦЬКА РАЙОННА РАДА

Херсонська область

Р І Ш Е Н Н Я

XLIХ сесії  сьомого скликання

 

від                           2020 року  №

 

Про надання дозволу комунальному

закладу «Верхньорогачицька

районна централізована бібліотечна система»

на передачу майна

 

          Керуючись пунктом 19 статті 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», розглянувши подання комунального закладу «Верхньорогачицька районна централізована бібліотечна система» від 05 серпня 2020 року № 35, районна рада

Подробнее...

Подкатегории

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua