Новини

Відбулось офіційне представлення нового начальника Верхньорогачицького відділення поліції Каховського відділу поліції ГУНП в Херсонській області

Сьогодні, 25 вересня 2018 року, у залі засідань Верхньорогачицької райдержадміністрації начальник Каховського відділу поліції Головного управління Національної поліції у Херсонській області Олексій Сергійович Войчек представив нового начальника Верхньорогачицького відділення поліції Каховського відділу поліції ГУНП в Херсонській області Ігоря Сергійовича Усенка.

У заході взяли участь голова райдержадміністрації Наталія Олександрівна Тарасова, голова районної ради Геннадій Іванович Нестеренко, голови селищної та сільських рад району, особовий склад Верхньорогачицького відділення поліції Каховського відділу поліції ГУНП в Херсонській області та представники трудових колективів району.

Подробнее...

У Верхньорогачицькому районі готуються до святкування Міжнародного дня людей похилого віку та Дня ветерана

З метою належного відзначення Міжнародного дня людей похилого віку та Дня ветерана, сьогодні 24 вересня 2018 року, в районній державній адміністрації відбулося чергове засідання організаційного комітету.

Під головуванням заступника голови районної державної адміністрації Світлани Нестеренко обговорено та узагальнено спільний план проведення свята, яке відбудеться у п’ятницю 28 вересня 2018 року.

Під час обговорення визначено роль кожної служби соціального спрямування у проведенні районного заходу та окреслено остаточний план розважальної програми, яку буде запропоновано учасникам заходу.

 

Обговорили нагальні питання життєзабезпечення Верхньорогачицького району

Сьогодні, 24 вересня 2018 року, під керівництвом голови районної державної адміністрації Наталії Тарасової та за участі голови районної ради Геннадія Нестеренка пройшла щотижнева робоча нарада з керівниками структурних підрозділів районної державної адміністрації, установ та організацій району.

Традиційно на нараді підбили підсумки роботи за минулий тиждень та проаналізували оперативну інформацію за різними галузевими напрямками.

Першочерговими до розгляду стали питання щодо стану підготовки об’єктів соціальної сфери та житлово-комунального господарства району до роботи в осінньо-зимовий період 2018/19 року, ходу осінньо-польових робіт та виконання бюджету.

Подробнее...

Консультує Міністр: як приватизувати житло

 Пане міністре, живу у неприватизованій квартирі – все не було часу цим зайнятися. Підкажіть, будь ласка, як мені приватизувати житло.

Тетяна Литвин

Хто має право на приватизацію?

Громадяни України, які постійно проживають в квартирах (будинках) або перебували на обліку осіб, які потребують поліпшення житлових умов.

Право на приватизацію житлових приміщень у гуртожитку з використанням житлових чеків одержують громадяни України, які на законних підставах проживають у них.

Кожен громадянин України має право приватизувати займане ним житло безоплатно в межах номінальної вартості житлового чеку або з частковою доплатою один раз.

Які об'єкти не підлягають приватизації?

квартири-музеї;

квартири (будинки), житлові приміщення у гуртожитках, розташовані на територіях закритих військових поселень, підприємств, установ та організацій, природних та біосферних заповідників, національних парків, ботанічних садів, дендрологічних, зоологічних, регіональних ландшафтних парків, парків-пам'яток садово-паркового мистецтва, історико-культурних заповідників, музеїв;

Подробнее...

Верхньорогачицька «Таврійська зірка» переможниця чергового баскетбольного турніру

15 вересня 2018 року з нагоди Дня міста Каховка та 227-ї річниці з дня його заснування в місцевому спортивному залі дитячо-юнацької спортивної школи відбувся відкритий турнір з баскетболу серед дівчат (2005-2006 р.н.).

Учасницями змагань стали і верхньорогачицбкі баскетболістки відомої не лише в межах району, а й всієї України команди «Таврійська зірка».

Першість у турнірі виборювали шість команд з Каховки, Нової Каховки, Верхнього Рогачика та Білозерського району.

Подробнее...

У Верхньорогачицькому районі триває профілактика правопорушень серед школярів

Службою у справах дітей районної державної адміністрації спільно з районним центром соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді, представником Верхньорогачицького відділення поліції 13 вересня 2018 року було здійснено виїзд до села Первомаївка Верхньорогачицького району.

Під час робочого виїзду було проведено профілактичну роботу з учнями Первомаївської ЗОШ щодо попередження правопорушень, вживання спиртних напоїв, наркотичних засобів, а також обстежено умови проживання дітей в п’яти категорійних сім'ях.

У школах Верхньорогачицького району обговорюють проблему булінгу у дитячому середовищі

Минулого тижня, а саме 13 вересня 2018 року, фахівець Верхньорогачицького районного центру соціальних служб для сімʼї, дітей та молоді Тетяна Романько спільно із представником Верхньорогачицького Бюро правової допомоги Оленою Філімоненко провела лекцію для учнів 6-8 класів Первомаївської ЗОШ І-ІІІ ступенів на тему : «Булінг у дитячому середовищі».

Під час профілактичного заходу із школярами обговорили поняття «булінгу», його форми, причини, наслідки та відповідальність. Фахівець наголосила, що мотивацією до булінгу(цькування) стають заздрість, помста, відчуття неприязні, прагнення відновити справедливість; боротьба за владу; потреба підпорядкування лідерові, нейтралізації суперника, самоствердження. Також обговорили з учнями небезпеку в соціальних мережах, суїцидальні ігри з різноманітними назвами.

День відкритих дверей у Будинку дитячої та юнацької творчості Верхньорогачицької районної ради

Будинок дитячої та юнацької творчості Верхньорогачицької районної ради – це місце, де діти можуть здійснювати свої мрії, бажання, розвивати та поглиблювати знання, знайти вірних друзів і незамінних наставників.

Сьогодні тут є ціла мережа різноманітних гуртків серед яких: початково-технічного моделювання, радіоелектронного конструювання, народної творчості, хореографія, образотворче мистецтво, пішохідний туризм, флористика, виготовлення сувенірів та іграшки, історичне - краєзнавство, вокал, драматичний гурток та інші.

З метою максимального залучення учнівської молоді до занять у гуртках у позаурочний час, освітній процес в Будинку творчості розпочався 17 вересня із заходу «День відкритих дверей» під цьогорічною назвою «Країна дитячого барвограю».

Подробнее...

Верхньорогачицькі таланти на заключному гала-концерті Таврійського барвограю у Херсоні

До Дня міста Херсон та з метою розвитку творчих здібностей підростаючого покоління, забезпечення змістовного дозвілля учнівської молоді вихованці закладів загальної середньої освіти району мали змогу представити свої таланти на обласному рівні щорічного огляду-конкурсу художньої творчості «Таврійський барвограй».

Так, 14 вересня поточного року до участі у херсонському концерті долучилися переможці районного етапу огляду-конкурсу художньої творчості «Таврійський барвограй». Від району було представлено сім номерів у номінаціях «художнє слово», «вокал» та «хореографія». Серед них – виступи ансамблю «Пролісок» - «Ми України діти» (ЗОШ №2), соло «Квітка-душа» -Прокопчук Дарья (ЗОЩ №2), авторський вірш «Шевченко мріяв про щасливу Україну» - Надточа Анастасія ( ЗОШ  №2), «За вроду дякую батькам» - Головащенко Оксана (Первомаївська ЗОШ), «А ми дівчата з України» - ансамбль «Дивоцвіт» (Верхньорогачицька опорна ЗОШ), сольні виступи - «Молода Україна», Василева Альона (Верхньорогачицька опорна ЗОШ), «Україна моя», Готовкіна Аріана (Верхньорогачицька опорна ЗОШ І – ІІІ ст.).

Подробнее...

У Верхньорогачицькій РДА відбулася чергова апаратна нарада

17 вересня 2018 року, під керівництвом голови районної державної адміністрації Наталії Тарасової та за участі голови районної ради Геннадія Нестеренка пройшла щотижнева робоча нарада з керівниками структурних підрозділів районної державної адміністрації, установ та організацій району.

На нараді підбили підсумки роботи за минулий тиждень, а також проаналізували оперативну інформацію за різними галузевими напрямками.

Голова райдержадміністрації Наталія Тарасова озвучила завдання з актуальних питань життєдіяльності району. Зокрема йшлося про стан підготовки об’єктів соціальної сфери та житлово-комунального господарства району до роботи в осінньо-зимовий період 2018/19 року, про хід осінньо-польових робіт та сівби озимих культур під урожай 2019 року, виконання бюджету.

Подробнее...

Верхньорогачицькі бійці АТО взяли участь у міжрайонних змаганнях

15 вересня 2018 року у смт Велика Лепетиха відбулися чергові відкриті спортивні змагання серед ветеранів та воїнів АТО на кубок пам’яті загиблого героя АТО Стрелюка Олександра з Великолепетиського району.

Команду верхньорогачан представляли: Васильєв Василь (смт Верхній Рогачик), Нощенко Євген (смт Верхній Рогачик), Хомич Степан (Чистопільська с/р) та Мацьків Ігор (Зеленівська с/р).

За програмою змагань бійці АТО демонстрували свої здібності із стрільби з пневматичної зброї, армреслінгу, гирьового спорту, метання гранати, розбирання-збирання автомату АК-74 та перетягування канату.

За результатами змагань верхньороачицька команда посіла четверте місце.

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua