Новини

16 листопада  2018 року відбулося спільне засідання президії, постійних комісій та сесія Верхньорогачицької районної ради сьомого скликання

16 листопада  2018 року відбулося спільне засідання президії та постійних комісій Верхньорогачицької районної ради сьомого скликання.                                                             

         Депутати розглянули хід виконання районних програм «Питна вода Верхньорогачицького району»; розвитку водного господарства у Верхньорогачицькому районі; висвітлення діяльності Верхньорогачицької районної державної адміністрації та Верхньорогачицької районної ради на сайті «Верхньорогачицький район Херсонської області. Офіційний сайт органів влади району»; підтримки управління праці та соціального захисту населення Верхньорогачицької районної державної адміністрації; «Електронна охорона здоров’я»;  «Розвиток людського капіталу Верхньорогачицького району» та попередньо розглянули питання, що виносились на розгляд чергової сесії.

         Цього ж дня відбулось засідання ХХХІІІ сесії Верхньорогачицької районної ради сьомого скликання.

         Депутати внесли зміни до районних програм соціального захисту людей похилого віку, осіб з інвалідністю та підтримки сім’ї, утвердження гендерної рівності і протидії торгівлі людьми на 2015-2019 роки; відшкодування компенсації за перевезення окремих пільгових категорій громадян на приміських, міжміських маршрутах загального користування автомобільним транспортом та відшкодування пільг з оплати послуг зв’язку на 2017 – 2020  роки;  «Розвиток  людського капіталу  Верхньорогачицького району» на 2017 – 2023 роки.

Затвердили звіт про виконання районного бюджету за 9 місяців 2018 року по доходах загального фонду  з урахуванням міжбюджетних трансфертів – 81090,4 тис. грн. та видатках – 75514,8 тис. грн., надходження спеціального фонду районного бюджету по доходах – 1588,6 тис. грн. та видатках  - 2553,3 тис. грн.

Внесли  змін до рішень XXVII  сесії районної ради сьомого скликання від 22 грудня 2017 року № 338 «Про районний бюджет на 2018 рік»; ХХХ сесії районної ради сьомого скликання від 01 червня 2018 року № 425 «Про внесення змін до рішення ХХVII сесії районної ради сьомого скликання від 22 грудня 2017 року № 338 «Про районний бюджет на 2018 рік»;  ХХХ сесії районної ради сьомого скликання від 01 червня 2018 року № 426  «Про укладання договорів на передачу коштів субвенції у 2018 році».

Доручили голові Верхньорогачицької районної ради  укласти у 2018 році договори про міжбюджетні трансферти відповідно до рішення XXVII сесії сьомого скликання від 22 грудня 2017 року № 338 «Про районний бюджет на 2018 рік» (зі змінами) з Верхньорогачицьким селищним головою, Бережанським, Зеленівським, Первомаївським, Самійлівським та Чистопільським сільськими головами про: передачу коштів з місцевого бюджету до районного бюджету для здійснення видатків на: фінансову підтримку Верхньорогачицької опорної загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів (на придбання двох інтерактивних дошок з короткофокусними проекторами, телевізора та принтера); фінансову підтримку дошкільного навчального закладу Верхньорогачицької селищної ради (на оплату водопостачання та природного газу); фінансову підтримку КЗ «Верхньорогачицька центральна районна лікарня» (придбання меблів для дитячої кімнати); забезпечення харчування дітей учасників антитерористичної операції; фінансову підтримку дошкільного начального закладу Первомаївської сільської ради (на оплату праці з нарахуванням); фінансову підтримку Чистопільської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів (на придбання комплекту комп’ютерного обладнання та харчування дітей учасників антитерористичної операції), фінансову підтримку дошкільного начального закладу Чистопільської сільської ради (на придбання комп’ютера та принтера) та Чистопільського клубу (на придбання дверей та столів);  фінансову підтримку Михайлівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів (на придбання дивану, магнітної дошки для учнів першого класу  та харчування дітей учасників антитерористичної операції); фінансову підтримку Бережанського сільського будинку культури та Новознам'янського клубу;  фінансову підтримку Самійлівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів (на придбання паливо-мастильних матеріалів), фінансову підтримку Павлівського та Самійлівського ФАПів  (на придбання вугілля).

Подробнее...

Консультація від Міністра юстиції: Як учаснику АТО отримати земельну ділянку

Минулого місяця повернувся з АТО. Чи я маю я право за земельну ділянку?

Владислав Хоменчук

На які наділи мають право захисники вітчизни?

Учасники бойових дій та особи прирівняні до них мають право на першочергове відведення у власність або користування земельних ділянок для індивідуального житлового будівництва, садівництва і городництва (для городництва у користування).  У межах норм безплатної приватизації (передачі) земельні ділянки передаються у власність  у  таких розмірах:

1) для ведення садівництва — не більше 0,12 га;

2) для ведення особистого селянського господарства — не більше 2,0 га;

3) для будівництва і обслуговування жилого будинку в селах — не більше 0,25 га, в селищах — не більше 0,15 га, в містах — не більше 0,10 га;

Подробнее...

До уваги осіб, які планують скористатися послугами посередників у працевлаштуванні за кордоном!

У зв’язку із численними зверненнями громадян до Міністерства соціальної політики України щодо порушення їх прав суб’єктами господарювання, які отримали ліцензії на провадження діяльності з посередництва у працевлаштуванні за кордоном, а також суб’єктів, які провадять таку діяльність без ліцензії, Міністерством розпочато співпрацю з уповноваженими органами Національної поліції щодо виявлення таких недобросовісних посередників та вжиття до них передбачених законом заходів.

Звертаємо увагу громадян України, які планують шукати роботу за кордоном та скористатися послугами відповідних українських посередників:

Подробнее...

Наталія Тарасова бере участь у Раді регіонального розвитку

Сьогодні, 12 листопада 2018 року, в Києві проходить Рада регіонального розвитку України.

Присутні Президент України, Прем`єр-міністр України, голови ОДА, РДА, мери міст та голови селищ. Бере участь у зібранні і голова Верхньорогачицької районної державної адміністрації Наталія Тарасова.

Під час засідання відбувається обговорення ряду важливих питань щодо децентралізації, розбудови та відновлення інфраструктури у регіонах, енергоефективності та енергозбереження, соціального захисту населення тощо.

 

 

У Верхньому Рогачику підсумували хід осінньо-польових робіт 2018 року

09 листопада 2018 року о 10.00 год у малому залі Верхньорогачицької державної адміністрації відбулося засідання «круглого столу» із представниками сільськогосподарських товаровиробників усіх форм власності на тему «Завершення циклу осінньо-польових робіт 2018 року та перспективи розвитку сільськогосподарського виробництва Верхньорогачицького району».

Присутніми на засіданні були: заступник голови районної ради Артур Давидов, начальник відділу агропромислового розвитку Леонід Байша, головний редактор Херсонської обласної газети «Новий день» Анатолій Жупина та кореспондент «Нового дня» Володимир Менисенко.

Подробнее...

Верхньорогачицьких культпрацівників відзначили на обласному рівні

9 листопада 2018 року у Херсонському Академічному обласному театрі ляльок відбувся святковий концерт для працівників культури області. Глядачевий зал лялькового театру зібрав кращих працівників культури Херсонської області. На заході були присутні очільники області, директор департаменту культури туризму та курортів Світлана Думинська та директор ОЦНТ Володимир Капелюшник.

Святковий захід проходив у дружній, невимушеній атмосфері. Концертні номери перепліталися з нагородженнями та поздоровленнями. Працівники культури Верхньорогачицького району теж заслужено отримали нагороди, це Чабан Т.І – директор Первомаївського будинку культури, Турків Г.М – директор Зеленівського будинку культури та режисер масових заходів районного будинку культури Худенко Н.О.. Культпрацівники отримали грамоти від директора Департаменту культури, туризму та курортів Херсонської обласної державної адміністрації. 

Подробнее...

Доброго дня, пане Міністре. Ми чекаємо через 6 місяців на первістка. Просимо Вас детально пояснити процедуру реєстрації. Бо від батьків допомоги не багато – все з їхнього часу змінилося, а друзі всі говорять по-різному. Дякую.

Тоня Симоненко

Що потрібно зробити після народження дитини?

Батьки зобов’язані не пізніше 1 місяця від дня пологів зареєструвати народження дитини в органі державної реєстрації актів цивільного стану за місцем проживання одного з батьків або за місцем народження дитини.

Заявниками можуть бути як батьки дитини, так й інші особи. Присутність обох батьків є обов’язковою, якщо батьки мають різні прізвища.

Державна реєстрація проводиться з одночасним визначенням походження дитини та присвоєнням їй імені, прізвища та по батькові.

Як визначається походження дитини?

Подробнее...

Отримувачі субсидій не відчують коливань ціни на газ, оскільки їхня частка оплати залишається незмінною

За словами фахівців Департаменту соціального захисту населення обласної державної адміністрації субсидія залежить від двох факторів -  розміру тарифу та  доходів громадян.  Якщо доходи громадян не змінюються, а тариф зростає, то сума коштів, яку людина сплачує за опалення, не змінюється, а зростання тарифу компенсується збільшенням субсидії. Тобто сума, яку сплачує держава за людину, зростає у мірі зростання тарифів, а для людини залишається без змін.
З 1 жовтня поточного року розширено перелік осіб, яким може бути збільшена на 30% норма житла, на яку надається субсидія. Відтепер, за інформацією Департаменту соціального захисту населення обласної державної адміністрації,  субсидію на понаднормову площу житла можуть отримати також громадяни, які отримують пенсію у зв’язку з втратою годувальника; досягли пенсійного віку та отримують пенсію за вислугою років; отримують державну соціальну допомогу особам з інвалідністю з дитинства та дітям з інвалідністю. Житлова субсидія призначається, якщо опалювана площа житлового приміщення не перевищує 120 кв. метрів для квартир у багатоквартирному будинку та   200 кв. метрів для індивідуальних будинків.

Подробнее...

Президент: Україна отримала від ЄС позитивний сигнал підтримки

Основними питаннями, які обговорювалися під час роботи саміту та Конгресу Європейської народної партії, були питання збереження миру та єдності Євросоюзу та підтримку у цьому контексті України у її боротьбі з агресором. Про це Президент Петро Порошенко повідомив під час спілкування з представниками ЗМІ у Хельсінкі.

«Ми дуже ретельно обговорювали майбутнє Європи – яким має бути майбутнє Європи наступні 5 років. Які виклики стоять перед Європою: виклики у сфері безпеки, виклики у сфері встановлення миру, виклики у сфері протидії загрозам, виклики у сфері розвитку Європи. І дуже важливо, що Україна брала активну участь у цьому обговоренні і я відчув дуже потужну підтримку європейських лідерів. І сьогодні вона була продемонстрована і під час Конгресу», - сказав Глава держави у заяві по завершенні роботи Конгресу.

Подробнее...

Президент України зустрівся з Президентом Європейської народної партії

У рамках візиту до Гельсінкі Президент України Петро Порошенко зустрівся з Президентом Європейської народної партії Джозефом Долем.

Глава держави висловив вдячність керівництву Європейської народної партії за запрошення взяти участь у Конгресі та виступити на розширеному Саміті Європейської народної партії для ознайомлення європейських лідерів із ситуацією в Україні у контексті наближення президентських виборів та триваючої російської агресії.

Президент Європейської народної партії підтвердив незмінну підтримку України на шляху зближення з Європейським Союзом, впровадження реформ та відсічі російській агресії.

Подробнее...

Президент України заснував Фонд з підтримки освітніх та наукових програм для молоді

Президент Петро Порошенко ухвалив рішення про утворення в Україні спеціального Фонду з підтримки освітніх та наукових програм для молоді та підписав відповідний Указ. Про це Глава держави повідомив у Києві, під час зустрічі зі студентами та аспірантами.

«Дуже важливо, щоб розвиток науки, щоб підтримка талановитої молоді, студентів, аспірантів, молодих вчених відбувалася ефективно і на державному рівні», - наголосив він.

Під час спілкування Петро Порошенко назвав незадовільною нинішню ситуацію, коли сотні, а може й тисячі талановитих молодих людей змушені виїжджати з України для того, щоб продовжити займатися наукою. Саме тому й було прийнято рішення про створення зазначеного Фонду, який сприятиме роботі молодих науковців та розвитку галузі в нашій державі.

Подробнее...

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua