Новини

Чи безпечно та якісно харчуються вихованці опорної школи Верхньорогачицького району?

Саме з таким питанням завітав очільник Верхньорогачицького району Євген Ларченко, під час робочого візиту, до їдальні та харчоблоку навчального закладу.

«Контроль за безпечністю харчування в закладах освіти з вересня минулого року вже здійснюється за новими правилами. Зокрема, найважливішим нововведенням є запровадження системи НАССР – нової моделі європейської системи безпечності та якості харчових продуктів, що передбачає безпеку та якість на всіх стадіях їх виробництва», - підкреслив Євген Анатолійович.

Оглянувши приміщення їдальні та харчоблоку опорної школи району Євген Ларченко підсумував, що матеріально-технічна база приміщень (технологічне та холодильне обладнання) на високому рівні, що дозволяє кухарям забезпечити школярів якісними, безпечними та смачними стравами.

Подробнее...

«В умовах реформування системи освіти сьогодні першочерговим завданням для шкільної бібліотеки є перетворення її з центру бібліотечних ресурсів і доступу до інформації у центр досліджень та творчості школярів», - Євген Ларченко

Саме на цьому наголосив очільник Верхньорогачицького району Євген Ларченко під час робочого візиту до опорної школи району.

Відвідавши шкільну бібліотеку, поспілкувавшись з педагогічним та учнівським колективами Євген Ларченко повідомив, що наразі на Херсонщині запроваджують нову модель публічної бібліотеки – створення сучасного бібліотечного простору, забезпечення сталого розвитку бібліотечних ресурсів, розширення спектра надання послуг мешканцям і розвиток професійних компетенцій персоналу бібліотеки. Не стануть винятком тому і шкільні бібліотеки.

«Сучасна система освіти переживає етап реформування та повного перезавантаження. Вже діє Нова українська школа, а як відомо шкільні бібліотеки – досить важливий складник сучасного освітнього середовища. Тому, вбачаю, що в подальшому ми повинні створити нову модель бібліотеки у кожному навчальному закладі – своєрідний творчий майданчик для учнів і вчителів», - зауважив Євген Анатолійович.

Подробнее...

«Для юних верхньорогачан створено належні умови навчання», - Євген Ларченко

Сьогодні, 24 січня 2020 року, голова Верхньорогачицької райдержадміністрації Євген Ларченко з робочим візитом відвідав опорну школу району.

Оглянувши приміщення та кабінети навчального закладу Євген Анатолійович відмітив, що у школі створені максимально комфортні умови для забезпечення навчально-виховного процесу.

«Так, можна сказати, що вдосконалювати є що, але наразі, я бачу, що належним чином облаштовано прилеглу територію навчального закладу, класні кабінети поповнені новими меблями, комп’ютерною технікою та мультимедійним обладнанням. До-речі, сьогодні сам переконався та можу запевнити батьків – в школі дуже тепло та затишно», - підкреслив під час візиту очільник району.

Подробнее...

Оздоровлення та відпочинок дітей у Міжнародному дитячому центрі “Артек„ та Державному підприємстві “Український дитячий центр “Молода гвардія„

Управління праці та соціального захисту населення Верхньорогачицької районної державної адміністрації з метою належного забезпечення оздоровчими послугами дітей, які потребують особливої соціальної уваги та підтримки проводить формування персоніфікованої бази для оздоровлення та відпочинку дітей в Державному підприємстві України “Міжнародний дитячий центр “Артек„ та Державному підприємстві “Український дитячий центр “Молода гвардія„ та роз’яснює, що до зазначених підприємств направляються діти віком від 7 до 17 років включно

Путівки надаються:

Подробнее...

Школи Верхньорогачицького району відзначили День Соборності України

Державне свято День Соборності України учні шкіл Верхньорогачицького району відзначили урочисто та патріотично.

Педагогічними колективами, цього святкового січневого дня, для школярів було організовано ряд заходів інформаційного, просвітницького та виховного характеру. Серед них:

- урочисті загальношкільні лінійки під загальним гаслом «Разом сильніші»;

- години спілкування «В душах Соборність – єдність в серцях», «Свято української нації», «Ми жителі єдиної України», «В єдності наша сила»;

- тематичні уроки «Єднання заради Незалежності», «Нам берегти тебе, соборну і єдину», «Соборна Україна: від ідеї до життя»;

Подробнее...

Новини з Верхньорогачицької дитячо-юнацької спортивної школи

17-18 січня 2020 року вихованці Дитячо-юнацької спортивної школи – команда дівчат «Таврійська зірка» взяли участь у ІV відбірковому етапі Дивізіону А Всеукраїнської юнацької баскетбольної ліги (м. Мелітополь).

Із двох зіграних ігор в одній здобули перемогу. Наступні змагання відбудуться в лютому місяці в місті Харків.

Тож побажаємо верхньорогачицьким дівчатам гарної гри та звичайно ж перемоги.

Подробнее...

У Херсоні Дмитро Разумков поспілкувався з курсантами морської академії

Під час робочого візиту на Херсонщину Голова Верховної Ради Дмитро Разумков відвідав Херсонську державну морську академію. Це найстаріший профільний навчальний заклад України, де зусиллями багатьох поколінь педагогів, науковців та практиків підготовлено понад п’ятдесят тисяч кваліфікованих фахівців для морської галузі.

Керівник українського парламенту привітав курсантів з Днем Соборності України. Важливість цього свята, за його словами, українці зрозуміли по-справжньому лише після того, як було анексовано частину території держави. Але водночас він підкреслив, що керівництво країни докладе максимум зусиль, аби мир запанував якнайшвидше. І провідна роль у цьому процесі, на думку Дмитра Разумкова, належить саме сучасній молоді.

Спілкування здобувачів вищої освіти з Головою Верховної Ради виявилося відкритим і невимушеним, майбутні моряки поставили гостю низку гострих запитань на різноманітні теми.

 

Дмитро Разумков про чорногорський пісок у Херсоні: «Докладатимемо максимум зусиль, щоб винні понесли покарання»

На необхідності долучення народних депутатів до контролю процесу розслідування ситуації з чорногорським піском у Херсоні наголосив Голова Верховної Ради Дмитро Разумков. За його словами, парламентарії докладатимуть максимум зусиль, щоб винні понесли покарання згідно з чинним законодавством.

«Незважаючи на те, хто це зробив, чи є тут корупційна складова, чи немає, хотів би запевнити: тут ніхто покривати нікого не буде. Я звернуся до депутатів, щоб вони взяли ситуацію під контроль, в комітеті з питань правоохоронної діяльності», – пообіцяв керівник українського парламенту.

У той же час стосовно повернення піску Дмитро Разумков зазначив, що єдиним варіантом, на його думку, є офіційне звернення до Чорногорії з боку Міністерства закордонних справ України.

 

Херсонщина славиться своїм потужним туристичним потенціалом, - Дмитро Разумков

На Херсонщину сьогодні завітав Голова Верховної Ради України Дмитро Разумков, який відвідав ТОВ «Данон Дніпро», де ознайомився з роботою підприємства та поспілкувався з колективом.

Він зазначив, що вже не вперше відвідує цей завод і підкреслив, що це гарний приклад успішної роботи з інвестором в Україні.

«Нам потрібно навчитися якісно залучати інвестиції, адже без них ми не зможемо відбудувати державу», - зазначив Голова парламенту.

Відповідаючи на запитання журналістів, Дмитро Разумков підкреслив, що Херсонщина славиться не лише своїми підприємствами, але й має потужний туристичний потенціал.

Подробнее...

Дмитро Разумков висловив готовність співпрацювати з херсонськими нардепами щодо покращення стану доріг на Херсонщині

Ініціативи щодо покращення стану доріг на Херсонщині Голова Верховної Ради Дмитро Разумков визначив пріоритетними у співпраці з нардепами від області. Він пояснив це наявністю у регіоні морських портів і значної кількості сільськогосподарських підприємств. Водночас очільник українського парламенту озвучив власне бачення вирішення проблеми під час перебування на Херсонщині з робочим візитом.

«Цю ситуацію потрібно виправляти комплексно. Насамперед контролювати якість будівництва доріг, посилити відповідальність перевізників і створити нормальні умови для їхньої роботи, будувати габаритно-вагові комплекси. Сподіваюся, що разом ми зможемо вирішити дане питання», – сказав Дмитро Разумков.

Крім того, Голова Верховної Ради відзначив співпрацю з херсонськими парламентаріями і керівництвом області. Він наголосив на готовності розглядати їхні ініціативи у разі надходження.

 

День Соборності України у дитячих садочках Верхньорогачицького району

«Україна – наша країна!» - саме під таким гаслом в закладах дошкільної освіти району відзначено День Соборності України. Вихованці закладів стали активними учасниками заходів, а саме:

 - розваг «Ти єдина, Україно, ти на всіх у нас одна», «Мій рідний край»;

 - екскурсії та покладання квітів до пам’ятника Т.Г.Шевченка;

 - флешмобу «Рушник, рушничок – кольорова доріжка», «Ланцюжок єднання»;

 - виставки дитячих малюнків «Моя Україна -  соборна і вільна», «Моя неозора Україна»;

- конкурсних програм: караоке «Україна – це ми!», вікторина « Україна – наша держава!».

Подробнее...

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua