Новини

Привітали підопічну територіального центру  з 80-річчям

День народження кожної людини – це її особисте свято, а особливо, коли святкується  поважна дата. 

Подробнее...

Про якість обслуговування

           На працівників Верхньорогачицького територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг)  покладено одне з найважливіших і найвідповідальніших завдань – забезпечувати державну підтримку і соціальний захист громадянам, індивідуально підходити до потреб кожної людини. Соціальні працівники надають допомогу і підтримують найнезахищеніші  категорії населення, реалізують закони, державні та регіональні програми, покликані для  поліпшення життя людей.

Подробнее...

День Хрещення Київської Русі в Верхньорогачицькому районі

 

28 липня відзначають свято Володимира Великого та День Хрещення Київської Русі. Державне свято встановлене в Україні в рамках святкування 1030-річчя Хрещення Київської Русі згідно з Указом Президента України Віктора Ющенка від 25 липня 2008 року № 668/2008 «Про День хрещення Київської Русі-України».

До Дня Хрещення Київської Русі у стінах Верхньорогачицької районної бібліотеки для дітей відкрито книжкову виставку – факт «1030 років з Дня Хрещення Київської Русі». Бібліотекар Альона Сурган разом зі своїми допитливими читачами поринає сторінками нашої історії, адже прийняття християнства  київським князем Володимиром стало ключовою подією в історії Русі, заклало основи державності і на століття визначило долю народів, що вийшли з київської хресної купелі. 1030 років тому православна віра згуртувала різноплемінне населення Київської Русі в єдиний народ, дала можливість на рівноправних умовах увійти в число найбільш могутніх держав Європи, сприяло розвитку економіки, культури, мистецтва.

На Херсонщині відбулася акція Юна баскетбольна зірка Таврії

У Генічеську відбулася соціально-спортивна акція «Юна баскетбольна зірка Таврії» для найкращих баскетболісток Херсонської області. У ній брали участь двадцять п’ять дівчат віком от 10 до 14 років, з Верхнього Рогачика, Нової Каховки, Каховки та Олександрівки. Усі дівчата вже мають досвід виступу у обласному, регіональному та навіть всеукраїнському етапах Всеукраїнської юнацької баскетбольної ліги у сезоні 2017-18 р.р.

Для роботи з дітьми були запрошені провідні тренери України, південного регіону та Херсонської області: Мельничук В.Ф., Петренко С.В., Гацоєв В.Б. та Давидов О.В. Тренерському корпусу активно допомагали дівчата гравці БК ХДУ «Таврійська Зірка»: Глєбова М., Антонюк В. та Гулько В.

Під час тренувальної складової акції її учасники займалися розвитком навиків індивідуальної техніки та тактики гри юних гравців, як в нападі так і в захисті. Відповідні навички повинні допомогти юним баскетболісткам істотно покращити свій рівень індивідуальної майстерності та в майбутньому досягти кращих результатів на змаганнях різного рівня.

Розпорядок робочого дня учасників акції складався із зарядки на березі моря, водних процедур, двох тренувань у спортивному залі та двох теоретичних занять у мультимедійному залі.
Під час роботи у спортивному залі дівчата опанували правильну техніку передачі та прийому м’яча, дриблінгу без зорового контролю, елементів подвійного кроку, показу на кидок, робота у захисній стойці, комунікація у елементарних командних взаємодіях.

Важливою особливістю відповідної акції було залучення до роботи із дітьми провідного арбітра Херсонщини Сальникова Сергія, який на теоретичних та практичних заняттях пояснював дітям особливості основних компонентів баскетбольних правил та їх сучасних змін. Відповідно діти які знають правила гри мають більші можливості для вдосконалення своєї гри.
Акція носила соціально-спортивний характер, тобто дівчата не лише тренувалися, вони також вивчали історію баскетболу, історію чемпіонатів Європи, Світу та Олімпійських ігор. Учасники акції ознайомилися із особливостями підготовки баскетболістів у Сполучених Штатах Америки, особливий акцент був зроблений на важливість гарного навчання в школі та вивчення іноземних мов.

Кожного вечора для учасників демонструвалися художні фільми на спортивну тематику або в он-лайн режимі вболівали за нашу жіночу молодіжну баскетбольну збірну.

Не лише спортивними та соціальними заходами жили учасники табору, у дні вільні від тренувань вони відвідали Арабатську Стрілку, в районі селища Щасливцево, де ознайомилися із унікальними природними ресурсами Генічеського району.

В передостанній день акції на дівчат чекали естафети та конкурси для виявлення командної та індивідуальної майстерності. За результатами конкурсів переможцями стали Конопацька Ліза (ДЮСШ Нова Каховка, тренер Щєпкін О.О., Буфан Діана (ДЮСШ Верхній Рогачик, тренер Земба С.Й.), Аненко Анна (ДЮСШ Нова Каховка, тренер Щєпкін О.О.), Горінова Тетяна (ДЮСШ Верхній Рогачик, тренер Земба С.Й.), Передерій Юлія (ДЮСШ Верхній Рогачик, тренер Земба С.Й.), Ліснича Євгенія (ДЮСШ Верхній Рогачик, тренер Земба С.Й.), Печкар Ліза (ДЮСШ Нова Каховка, тренер Щєпкін О.О.).

Всі переможці конкурсів та естафет отримали командні та індивідуальні призи, але кожна дитина не залежно від рівня майстерності отримала солодкий сюрприз.

За результатами роботи соціально-спортивної акції кожна дитина отримала невеличкі подарунки, а саме: пляшку для води, блокнот, ручку, футболку з логотипом акції та сертифікат учасника.

 

Жнива-2018: Будемо з хлібом
Фермерське господарство «ММФ»
Чутки про те, що цьогорічна рання спека та дощ із сильним вітром на фініші дозрівання пшениці та ячменю суттєво сплинули на зниження їх врожайності, здається, виявилися перебільшеними. Заступник керівника фермерського господарства «ММФ» Валерій Михайлович Міщенко з цього приводу так міркує:
-Звісно. У всіх нас було дуже багато переживань за урожай ранніх зернових культур. Спека дійсно дуже рано настала. Оптимізму додавало лише те, що ночі прохолодні були, особливо у першій половині цього посушливого періоду. За рахунок цього та залишків вологи у грунті наливався колос. А спека таки суттєво прискорила дозрівання врожаю. Дощ з сильним вітром теж менше шкоди спричинив, ніж очікувалось. Так наші тривожні думки з приводу врожаю поступово змінилися на готовність вчасно та якісно зібрати все, що виростили.

Подробнее...

Новий очільник поліції

17 липня 2018 заступник начальника Головного управління Національної поліції в Херсонській області Микола Вербицький представив особовому складу Верхньорогачицького відділення поліції нового керівника – тимчасово виконуючим обов’язки начальника Верхньорогачицького відділення поліції - майора поліції Пилипенка Сергія Леонідовича. 

Подробнее...

Згідно розпорядження голови Верхньорогачицької районної ради від 16.07.2018 року №23  27 липня 2018 року  о 10.00 годині у приміщенні Верхньорогачицької районної ради (смт Верхній Рогачик, вул. Центральна, 48,  ІІ поверх, велика зала засідань) відбудеться ХХХІ сесії районної ради сьомого скликання

«Зрошення на Херсонщині стрімко розвивається», - Андрій Гордєєв

Завершальним етапом виїзної наради Комітету Верховної Ради України з питань бюджету, яка відбулась на Херсонщині, стало робоче засідання в приміщенні Херсонського обласного онкологічного диспансеру під головуванням Андрія Павелко. 

Подробнее...

Андрій Гордєєв наголошує на важливості якісних автошляхів на Херсонщині

13 липня на виїзній нараді Комітету Верховної Ради України з питань бюджету, яка відбулася у Херсоні, говорили і про фінансове забезпечення будівництва, ремонту та реконструкції автомобільних доріг Херсонської області.
 
Протяжність автошляхів загального користування державного значення по Херсонській області становить 1430 км. Відповідно до плану фінансування автомобільних доріг загального користування державного значення з різних джерел у 2018 році по Службі автомобільних доріг у Херсонській області передбачено 415,9 млн грн.
 
Для виконання затвердженого плану оголошено 19 процедур публічних закупівель. За результатами закупівель укладено 16 договорів, 3 договори буде укладено до кінця липня.
 
Про проблемні питання парламентарям доповів начальник Служби автомобільних доріг у Херсонській області Микола Савченко. Він зазначив, що на Херсонщині є дефіцит коштів в сумі 42,6 млн грн. для завершення робіт на ділянці Т-04-03. Він утворився в результаті перерахунку вартості проектів у ціни 2018 року та перерозподілу коштів в межах затвердженого плану.

Також недостатньо планових коштів для забезпечення ремонту покриття проїзної частини у повному обсязі на ділянках доріг загального користування територіального значення, де на сьогодні ускладнено проїзд автотранспорту, а саме:
 
• Т-22-07 /Т-04-03/ - Високопілля – Велика – Олександрівка – Берислав у Високопільському та Великоолександрівському районах,
• Т-22-09 Велика – Лепетиха – Іванівна – Генічеськ у Генічеському та Іванівському районах. Дефіцит коштів – 40,0 млн грн.
 
Не забезпечено фінансуванням виконання робіт з влаштування поверхневої обробки ділянки автомобільної дороги Р-57 Олешки — Гола Пристань — Скадовськ, вартість робіт становить 9,4 млн грн.
 
Таким чином, для вирішення зазначених проблемних питань необхідно виділення додаткового фінансування в обсязі – 92,0 млн грн.
 
Голова Херсонської обласної державної адміністрації Андрій Гордєєв звернув увагу делегації на важливості якісних автошляхів в області: «Без хороших доріг нам дуже важко розвивати аграрний, промисловий та туристичний напрями, а також надавати якісні медичні послуги. Тому прошу звернути увагу Комітету Верховної Ради України з питань бюджету на це і посприяти виділенню фінансування на найближчий час».
 

У Верхньорогачицькому районі продовжується збирання ранніх зернових культур

Згідно оперативної звітності відділу агропромислового розвитку Верхньорогачицької районної державної адміністрації у районі продовжується збирання ранніх зернових культур.

Подробнее...

Оголошення про конкурс!

Відділ житлово-комунального господарства, містобудування, архітектури та надзвичайних ситуацій Верхньорогачицької районної державної адміністрації оголошує конкурс на заміщення тимчасово вакантної посади:

Подробнее...

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua