Новини

Запрацював новий онлайн-інструмент у рамках урядової програми «Доступні ліки»

Відтепер запрацював новий онлайн-інструмент у рамках урядової програми «Доступні ліки».

У зручному форматі можна знайти всі аптеки, що працюють за програмою «Доступні ліки», у радіусі 7 км від медичних закладів, у яких працюють сімейні лікарі, педіатри та терапевти.

Аптеки – за посиланням: http://texty.org.ua/d/2019/medical_reform/#/apteky

Для пацієнтів пошук потрібної аптеки стане максимально зручним і швидким.

Новий онлайн-інструмент стане в пригоді й місцевій владі та бізнесу – «білі плями» інфраструктури аптек у містах стануть більш видимими.

Подробнее...

Проект переліку об’єктів будівництва, реконструкції, капітального та поточного середнього ремонтів автомобільних доріг загального користування місцевого значення, вулиць і доріг комунальної власності у населених пунктах у 2020 році

Проект переліку об’єктів будівництва, реконструкції, капітального та поточного середнього ремонтів автомобільних доріг загального користування місцевого значення, вулиць і доріг комунальної власності у населених пунктах за рахунок субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам за бюджетною програ

мою 3131090 у 2020 році

 

Пропозиції щодо розвитку мережі та утримання автомобільних доріг загального користування державного значення у Херсонській області на 2020 рік

Пропозиції щодо проведення робіт сформовані з урахуванням Державної цільової економічної програми розвитку автомобільних доріг загального користування державного значення на 2018 – 2022 роки, дотримання маршрутного принципу, пріоритетності відновлення транспортно-експлуатаційних показників доріг та штучних споруд на них за основними маршрутами, раціонального та ефективного використання коштів державного бюджету.

Протяжність автомобільних доріг загального користування державного значення у Херсонській області становить – 1440,2 км доріг та 5297,59 пог.м. мостів.

Разом пропозиції по розвитку мережі та утримання автомобільних доріг загального користування державного значення у Херсонській області на 2020 рік – 3 387,1 млн.грн. – це ремонт 204,2 км доріг та 219,08 пог.м. мостів, в т.ч.:

Подробнее...

У Верхньорогачицькому районі відбувся День донора

Сьогодні, 19 листопада 2019 року, у КНП «Верхньорогачицька ЦРЛ» проведено День донора. Забір крові проведено Каховським центром крові.

Всього в цей день в районі кров здали 56 донорів.

Адміністрація Верхньорогачицької центральної районної лікарні вдячна всім, хто став учасником цієї гуманної акції і наголошує, що донорство корисне тим, що стимулює загальну активацію та відновлення організму, сприяє нормалізації кровообігу та профілактиці серцево-судинних захворювань.

У Верхньорогачицькій райдержадміністрації обговорили нагальні питання поточного тижня

Сьогодні, 18 листопада 2019 року, Верхньорогачицька районна державна адміністрація долучилася до щотижневої селекторної наради під керівництвом очільника Херсонської області Юрія Гусєва.

Відповідно до порядку денного розглянули питання, що стосувалися початку в області опалювального сезону 2019/20 року та забезпечення його сталого проходження, формування бази даних енергетичних та експлуатаційних характеристик будівель в області та забезпечення співфінансування з місцевих бюджетів для здійснення ремонтних робіт на об’єктах інфраструктури.

Подробнее...

Херсонська обласна рада схвалила перспективний план, який повністю покриває територію області 

З травня 2018 року депутати обласної ради не могли дійти згоди, щоб закрити «білі плями» на карті області. 

Обласна державна адміністрація спільно з керівниками районних державних адміністрацій, головами існуючих ОТГ, сільськими, селищними, міськими головами, а також з ХРВ Асоціації міст України та ХВП установи «Центр розвитку місцевого самоврядування» організувала чимало зустрічей з депутатами, під час яких детально обговорювали кожну громаду, враховували побажання та доцільність кожної з них у проекті. Тож сьогодні нарешті прийнято виважене рішення – схвалено перспективний план із покриттям території області на 100%. За цей план проголосували 38 депутатів обласної ради – рішення прийнято.

Подробнее...

На будівництві КПВВ зекономили близько 30%

Остаточна вартість будівництва КПВВ "Чонгар" і "Каланчак" буде на третину нижчою від очікуваної. Про це сьогодні, 15 листопада, повідомив голова облдержадміністрації Юрій Гусєв під час відкриття тимчасового контрольного пункту в’їзду-виїзду в Генічеському районі.

"Європейськими донорами до держбюджету України передано близько 100 мільйонів гривень. За попередніми підрахунками для реалізації проєкту була необхідна більша сума. Проте внаслідок економії коштів вона зменшилася. І на сьогоднішній день наявних коштів буде достатньо", - зазначив очільник Херсонщини.

Подробнее...

Відкрито тимчасові КПВВ «Каланчак» і «Чонгар»

Відсьогодні відкрито тимчасові КПВВ «Каланчак» і «Чонгар» на адмінмежі з тимчасово окупованою територією АР Крим.

Будівництво режимної зони тимчасового КПВВ «Чонгар» завершено у встановлені терміни. У ході реалізації першої черги проекту облаштування перетину адмінмежі між Херсонщиною та тимчасово окупованою територією АР Крим для громадян створені комфортні умови проходження паспортного та митного контролю.

У той же час, продовжується оснащення сервісної зони тимчасового КПВВ. На території вже змонтовані металеві конструкції будівель автостанції, центру надання адміністративних послуг, приміщення для відпочинку водіїв тощо. Триває низка супутніх робіт, зокрема, з благоустрою прилеглої території. Все це має зробити умови для отримання громадянами повного переліку адмінпослуг максимально комфортними.

Подробнее...

У Верхньорогачицькому районі привітали аграріїв

Традиційно в третю неділю листопада відзначають День працівників сільського господарства України. З цієї нагоди в залі районного будинку культури відбулися урочистості. Сільських трударів привітали голова райдержадміністрації Наталія Тарасова, голова районної ради Геннадій Нестеренко, начальник відділу агропромислового розвитку Леонід Байша, голова асоціації фермерів району Костянтин Слоневський, начальник відділу освіти, культури, молоді та спорту Наталія Денщик та головний лікар центральної районної лікарні Олена Кулик.

- Терпіння вам, завзяття та натхнення, наші любі сільгосптоваровиробники! Ще раз вітаю вас із вашим професійним святом – Днем працівників сільського господарства та бажаю вам нових досягнень і здобутків, щоб та земля, яку ви так дбайливо обробляєте, відповідала вам щедрими врожаями! А ще від щирого серця бажаю вам та вашим родинам щастя, здоров’я, миру і затишку! Енергії та наснаги всім нам для нових звершень на нивах Херсонщини та рідного Верхньорогачицького району!, - привітала аграріїв Наталія Тарасова.

Подробнее...

ІНСТРУКЦІЯ - ПАМ’ЯТКА

правил пожежної безпеки у побуті

Насичення квартир, приватних будинків різноманітними газовими, електропобутовими приладами і хімічними препаратами представляє значну небезпеку виникнення пожежі в квартирі або будинку у разі навіть найменшого порушення встановлених правил пожежної безпеки. В той же час досвід показує, що населення часто порушує ці правила, не приділяючи їм належної уваги або просто тому, що не знає їх. Це призводить до того, що у житлових будинках пожежі виникають значно частіше, ніж у громадських або виробничих будівлях.

В'їжджаючи у квартиру або будинок, кожний мешканець бере на себе зобов'язання дотримуватись правил користування житловими приміщеннями, у тому числі виконувати правила пожежної безпеки. Але аналіз причин пожеж показує, що винуватцями більшості з них є самі мешканці, які зневажають елементарними правилами пожежної безпеки: необережно поводяться з вогнем під час паління, користування приладами освітлення з відкритим полум'ям (гасовими лампами, ліхтарями, свічками, факелами тощо), що особливо небезпечно для горищних приміщень, коридорів (сіней), комор і різних господарських будівель.

Подробнее...

Серед кращих аграріїв Херсонщини сільгосптоваровиробник із Чистопілля Верхньорогачицького району

День працівників сільського господарства відзначається щороку в третю неділю листопада. Тож, напередодні професійного свята, а саме 13 листопада 2019 року, зал Херсонського державного аграрного університету зібрав всіх, хто пов'язаний з аграрною справою Херсонщини.

Під час урочистостей всіх вітав голова Херсонської облдержадміністрації Юрій Гусєв, який подякував аграріям за їх професіоналізм та вручив відзнаки.

Серед кращих аграріїв Херсонщини і сільгосптоваровиробник із Верхньорогачицького району Костянтин Слоневський – голова фермерського господарства «Аліса».

Подробнее...

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua