Новини

Шановні верхньорогачани та гості селища!
Щиро вітаємо вас із Днем Соборності та Свободи України!
 

22 січня є одним з найвеличніших днів української історії. Соборність – це неподільне ціле з усіх українських земель, які колись належали до різних імперій, а тепер об’єднані в незалежну Українську державу. Соборність – це велика міцна родина для всіх громадян України.

Та ще ніколи День Соборності не був таким великим, вистражданим і заслуженим святом, як в останні роки. Десятки тисяч воїнів, сотні тисяч волонтерів, мільйони наших громадян піднялися на захист самостійності й територіальної цілісності України. Адже ми сильні, коли ми єдині, коли маємо спільну мету і разом йдемо до неї. Намагаймося бути одним цілим у наших думках і діях в ім’я розвитку та процвітання неподільної та соборної України!

Ми знаємо велику ціну і велику силу національної єдності. Це усвідомлення примножує наші сили, дає нам впевненість у майбутньому. Ми об’єдналися в сучасну українську націю, яка хоче збудувати достойне життя для кожного. Нас не розділяють ні мова, ні віра, ні історія. Ми, українці, прагнемо жити в державі, яка поважає людську гідність, працює заради достатку кожного з нас, гарантує нам усім справедливість і правосуддя.

Бажаємо нам усім витривалості, сили духу, віри у власні сили! Нехай над нашими головами врешті буде мирне небо, а Україна переможе!

Зі святом! З Днем Соборності, Днем Єдності нашого народу!

 

Подробнее...

В Станіславській та Музиківській ОТГ вводяться в експлуатацію відремонтовані об’єкти

За рахунок субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на формування інфраструктури об’єднаних територіальних громад Музиківська ОТГ здійснила капітальний ремонт водопровідних мереж у с. Східне Білозерського району. Загальна вартість проекту складає 2751,50 тис. грн, у тому числі за рахунок субвенції, передбаченої для Музиківської об’єднаної територіальної громади – 1 751,50 тис грн. та за рахунок місцевого бюджету – 1 млн грн.

Окрім цього, Станіславською ОТГ Білозерського району за рахунок субвенції здійснено заміну віконних блоків в Широкобалківській ЗПЗСО на суму 973,047 тис грн, будівництво електропостачання вуличного освітлення, загальна вартість якої склала 403,457 тис грн. Також зроблено реконструкцію опалювальної системи з влаштуванням резервного котельного залу Станіславської амбулаторії ЗПСМ  на суму понад 1 млн. грн. та придбано спецтехніку для КП «Надія» Станіславської сільської ради на 894,505 тис. грн. Загальна сума субвенції для Станіславської ОТГ склала 3 млн. 384 тис. грн.

Подробнее...

22 СІЧНЯ – ДЕНЬ СОБОРНОСТІ І ПЕРШОГО ПРОГОЛОШЕННЯ УКРАЇНСЬКОЇ ДЕРЖАВНОСТІ У ХХ СТОЛІТТІ

22 січня 1918 року перший український парламент – Українська Центральна Рада – Четвертим універсалом проголосив незалежність Української Народної Республіки. Через рік – 22 січня 1919-го – на Софійській площі урочисто проголосили об’єднання Української Народної Республіки і Західноукраїнської Народної Республіки в єдину Українську державу.

Церемонія розпочалася промовою голови делегації ЗУНР, віце-президента УНРади Льва Бачинського. Потім ЛонгинЦегельський зачитав вірчу Грамоту УНРади і Ради державних секретарів ЗУНР до Директорії, в якій були подані акти, що вели до злуки, зокрема Ухвала УНРади від 3 січня 1919 року про об’єднання ЗУНР і УНР. Щоб підкреслити присутнім представникам іноземних держав міжнародне значення цього акта, член західноукраїнської делегації Ярослав Олесницький прочитав його французькою мовою. Після цього Лев Бачинський урочисто вручив прочитану грамоту Голові Директорії. Прийнявши її, Володимир Винниченко привітав делегацію західних українців короткою промовою, в якій підкреслив історичне значення Акта злуки.

Подробнее...

Особливості проведення ЗНО у 2019 році

Наказом Міністерства освіти і науки України від 22 серпня № 931 врегулювано проведення зовнішнього незалежного оцінювання 2019 року. Відповідно до наказу кожен зареєстрований учасник має право пройти тести щонайбільше з чотирьох навчальних предметів. Загалом зовнішнє незалежне оцінювання відбуватиметься з одинадцяти навчальних предметів:українська мова і література, історія України,математика, біологія, географія, фізика, хімія, англійська мова, іспанська мова, німецька мова, французька мова.

Зміст сертифікаційних робіт відповідатиме програмам зовнішнього незалежного оцінювання, затвердженим наказом Міністерства освіти і науки України від 03 лютого 2016 року «Про затвердження програм зовнішнього незалежного оцінюванню для осіб, які бажають здобувати вищу освіту на основі повної загальної середньої освіти» (ці ж програми були чинними під час розроблення тестових завдань 2018 року).

Подробнее...

У Новоолексіївці Генічеського району відкрито новий центр надання адміністративних послуг

Сьогодні, 18 січня, громада та гості селища зібралися на урочисте відкриття Центру надання адміністративних послуг виконавчого комітету Новоолексіївської селищної ради Генічеського району. Тепер завдяки ЦНАПу жителі цього району отримують доступ до 25 послуг, зокрема з реєстрації місця проживання, оформлення майнових прав, субсидій, землеустрою тощо.

Привітав присутніх з урочистою подією перший заступник голови обласної державної адміністрації Дмитро Бутрій, який підкреслив, що за ініціативи Президента нашої держави, в Україні і на Херсонщині зокрема, відкривається та ремонтується багато соціальних об’єктів.

Подробнее...

 Вибори - 2019: Перевірте свої персональні дані в Державному реєстрі виборців

На неділю 31 березня 2019 року призначено чергові вибори Президента України.

З метою підвищення якості і достовірності списків виборців, рекомендуємо вам перевірити свої персональні дані у Державному реєстрі виборців, усунути невідповідності та неточності в записі про себе.

Зробити це можливо:

- особисто завітавши до відділу ведення Державного реєстру виборців, який знаходиться за адресою: смт Верхній Рогачик, вул. Центральна (Леніна), 48 (в приміщенні райдержадміністрації) кабінет №18. Додаткову інформацію можна отримати за телефоном 5-24-47;

Подробнее...

Святки 2019, або як зеленівські школярі вітали Верхньорогачицьку райдержадміністрацію

Зимові свята – це завжди піднесений настрій, новорічні вітання та щедрі побажання.

Більше того, традиційно починаючи відразу після Різдва, тобто 7 січня і аж до Водохреща – 19 січня розпочинаються Святки, чи Святі дні – період щирих віншувань, поздоровлень та гулянь.

Тож сьогодні, 17 січня 2019 року, підтримуючи добрі українські традиції до Верхньорогачицької райдержадміністрації із віншуваннями завітали учні та педагоги Зеленівської філії І ступеня Верхньорогачицької опорної школи.

Для керівників та працівників держустанови діти охоче щедрували, розігрували комедійну виставу та водили козу.

Подробнее...

Україна впевнено прямує до членства в ЄС та НАТО – Президент

«Ми впевнено йдемо своїм шляхом. Це шлях побудови демократичної, правової, європейської держави, яка чітко і цілеспрямовано прямує до членства в Європейському Союзі і НАТО. Це шлях нашого національного консенсусу, національної ідеї. І з цього шляху, я впевнений, ми вже не звернемо», - сказав Президент Петро Порошенко на щорічній зустрічі з іноземними дипломатами.
Глава держави підкреслив, що поглиблена та всеохоплююча зона вільної торгівлі з ЄС є «нашим дороговказом повномасштабної економічної інтеграції до спільного європейського ринку».

«Україна успішно впроваджує докорінні зміни у сфері безпеки і оборони держави. Українська армія вже увійшла у десятку найпотужніший армій Європи. А прийнятий у минулому році закон про національну безпеку ще більш швидкими темпами наближатиме нас до стандартів НАТО»,  - додав він.

Подробнее...

Звернення голови Херсонської ОДА Андрія Гордєєва з нагоди Дня пам'яті захисників Донецького аеропорту

16 січня вся Україна вшановує пам'ять тих, кого заслужено назвали «кіборгами»: захисників Донецького аеропорту.

242 дні наші мужні воїни до останнього здійснювали оборону летовища. Але 20 січня 2015 року ворожими силами було підірвано новий термінал аеропорту. Так завершилася його оборона, а зруйновані стіни забрали життя останніх захисників. За офіційними даними під час оборони (з 26 травня 2014 року по 22 січня 2015 року) загинуло більше 200 військовослужбовців. Це один із найзапекліших епізодів війни на Сході України.

Наші «кіборги» – приклад мужності та незламності. Вони власною кров'ю вписали свої імена в історію незалежності України. Пам’ятаємо їхній героїзм та відданість українському народу! Люди встояли – не витримав бетон. Слава нашим героям! Ми назавжди запам’ятаємо їхній подвиг!

Подробнее...

Про  пільгове перевезення

До районної державної адміністрації, управління праці та соціального захисту населення надходять  звернення щодо питання пільгового перевезення в автомобільному транспорті.

Відшкодування витрат за перевезення пільгової категорії громадян транспортному підприємству проводиться  за рахунок коштів селищної та сільських бюджетів.

Перевезення пільгової категорії громадян  здійснюється при пред’явлені пільгового  талона одноразового використання виданого селищною та сільськими радами.

Подробнее...

Президент на Волині: Вступ до ЄС і НАТО – це високий рівень безпеки та високі соціальні стандарти життя українців

Президент Петро Порошенко наголошує на важливості закріплення у Конституції стратегічного курсу України на вступ до Європейського Союзу і НАТО та очікує остаточного рішення Парламенту з цього питання вже в лютому. Про це Глава держави сказав на зустрічі з представниками бізнесу та громадськості Ківерцівського району Волинської області.

«Я дуже дякую, що і Верховна Рада підтримала звернення українського Президента щодо змін до Конституції і закріплення в українській Конституції вимоги, зобов’язання для всіх гілок влади – для українського Президента, для українського Прем’єра, для українського Уряду, для українського Парламенту робити все можливе, для забезпечення  вступу  України в ЄС і НАТО», - сказав Петро Порошенко.

Подробнее...

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua