Новини

За останню добу на Херсонщині проведено 832  ПЛР-досліджень, 871 дослідження методом ІФА на виявлення корона вірусу, а також 1020 досліджень експрес-тестами для визначення антигену коронавірусу SARS-CoV-2. Зафіксовано 52 нових лабораторно підтверджених випадки на COVID-19, з яких  3 дитини.

Тож, наразі в області 21 870 лабораторно підтверджених випадків захворювання на коронавірус. Із них: 20 346 людей побороли недугу, 849 – інфіковані на COVID-19, 675 – померли.

По Верхньорогачицькій селищній раді:

- з початку пандемії  всього захворівших на COVID-19 – 101 особа;

-  із них 96 побороли недуг;

-  1  летальний випадок;

- наразі інфіковані 4 особи та 9 контактних особи, що знаходяться на самоізоляції;

- з діагнозом ГРВІ за останню добу зареєстровано 1 особа;

- дослідження методом ПЛР, очікуємо 17 результатів.

- дослідження методом ІФА на виявлення корона вірусу, очікуємо 7 результатів.

- 2 досліджень експрес-тестами для визначення антигену коронавірусу SARS-CoV-2, результат негативний.

Сьогодні 5 березня  2021 року в приміщенні комунального закладу «Верхньорогачицький районний будинок культури»  відбулися урочистості з нагоди відзначення Міжнародного  жіночого Дня – 8 березня. Представниць прекрасної статі вітали голова районної державної адміністрації Євген Ларченко та  заступник голови селищної ради Дмитро Безрідний. Вони побажали жінкам міцного здоров’я, успіхів у  роботі, величезного жіночого щастя, любові та добра.

Чудовим подарунком для всіх жінок став святковий концерт.

За останню добу на Херсонщині проведено 993  ПЛР-досліджень, 646 дослідження методом ІФА на виявлення корона вірусу, а також 1014 досліджень експрес-тестами для визначення антигену коронавірусу SARS-CoV-2. Зафіксовано 38 нових лабораторно підтверджених випадки на COVID-19, з яких  3 медичних працівника та 5 дітей.

Тож, наразі в області 21 818 лабораторно підтверджених випадків захворювання на коронавірус. Із них: 20 312 людей побороли недугу, 832 – інфіковані на COVID-19, 674 – померли.

По Верхньорогачицькій селищній раді:

- з початку пандемії  всього захворівших на COVID-19 – 101 особа;

-  із них 96 побороли недуг;

-  1  летальний випадок;

- наразі інфіковані 4 особи та 9 контактних особи, що знаходяться на самоізоляції;

- з діагнозом ГРВІ за останню добу зареєстровано 6 осіб, із них 2 – дитини;

- за останню добу проведено 17 ПЛР-досліджень, очікуємо 17 результатів.

-  дослідження методом ІФА на виявлення корона вірусу, очікуємо 7 результатів.

- 2 досліджень експрес-тестами для визначення антигену коронавірусу SARS-CoV-2, результат негативний.

Борг зі сплати ЄСВ – у формі відкритих даних

 

         Головне управління ДПС у Херсонській області, Автономній Республіці Крим та м. Севастополі інформує, що на офіційному вебпорталі ДПС України за посиланням  https://tax.gov.ua/media-tsentr/novini/454418.html висвітлено наступну інформацію.

         ДПС продовжує курс щодо політики відкритості, що підтверджується оприлюдненням нового набору даних у формі відкритих даних «Інформація про платників, які мають борг (недоїмку) зі сплати єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування».

         Зазначений набір даних оприлюднений на офіційному вебпорталі ДПС https://tax.gov.ua/datasets.php?d=DFS20210222164442 та на Порталі відкритих даних Єдиного державного вебпорталу відкритих даних https://data.gov.ua/dataset/8e7a4472-a010-4656-bfe9-60959ba5209d.

         Періодичність оновлення цього набору даних відбувається щомісячно, про що зазначено у Паспорті набору даних.

         Додатково повідомляємо, що набір даних оприлюднений у машиночитаному форматі «csv», як передбачено постановою Кабінету Міністрів України від 21 жовтня 2015 року «Про затвердження Положення про набори даних, які підлягають оприлюдненню у формі відкритих даних», зі змінами, а також з кодуванням UTF – 8 згідно з Методичними рекомендаціями, які оприлюднені у розділі «Інфохаб» Єдиного державного вебпорталу відкритих даних.

 

Які способи отримання фіскального чеку покупцем за оплачені товари (послуги) через ПРРО?

 

         Головне управління ДПС у Херсонській області, Автономній Республіці Крим та м.Севастополі відповідає на запитання платників податків.

         Законом України від 20 вересня 2019 року № 128-IX «Про внесення змін до Закону України «Про застосування реєстраторів розрахункових операцій у сфері торгівлі, громадського харчування та послуг» та інших законів України щодо детінізації розрахунків в сфері торгівлі і послуг» встановлено, що суб’єкти господарювання, які здійснюють розрахункові операції в готівковій та/або в безготівковій формі (із застосуванням електронних платіжних засобів, платіжних чеків, жетонів тощо) при продажу товарів (наданні послуг) у сфері торгівлі, громадського харчування та послуг, а також операції з приймання готівки для подальшого її переказу зобов’язані надавати особі, яка отримує або повертає товар, отримує послугу або відмовляється від неї, в обов'язковому порядку розрахунковий документ встановленої форми та змісту на повну суму проведеної операції, створений в паперовій та/або електронній формі (у тому числі, але не виключно, з відтворюванням на дисплеї пристрою, на якому встановлений програмний реєстратор розрахункових операцій QR-коду, який дозволяє особі здійснювати його зчитування та ідентифікацію з розрахунковим документом за структурою даних, що в ньому міститься, та/або надсиланням електронного розрахункового документа на наданий такою особою абонентський номер або адресу електронної пошти).

 

Про укладення договору оренди землі

 

         Головне управління ДПС у Херсонській області, Автономній Республіці Крим та м. Севастополі нагадує, що укладення договору оренди земельної ділянки здійснюється:

  1. Щодо земель приватної власності:

         - за згодою орендодавця та особи, яка вправі набувати право оренди на таку земельну ділянку;

  1. Щодо земель державної або комунальної власності:

         - на підставі рішення відповідного органу виконавчої влади або органу місцевого самоврядування – орендодавця, або за результатами аукціону;

         - на підставі цивільно-правового договору або в порядку спадкування.

         Істотними умовами договору оренди земельної ділянки є:

         - об’єкт оренди (кадастровий номер, місце розташування та розмір земельної ділянки);

         - дата укладення та строк дії договору оренди;

         - орендна плата із зазначенням її розміру, індексації, способу та умов розрахунків, строків, порядку її внесення і перегляду, відповідальності за її несплату, а також інші умови, встановлені за домовленістю сторін.

         Якщо договір не містить хоча б одну із зазначених істотних умов, у майбутньому він може бути визнаний неукладеним у судовому порядку.

         У разі якщо договором оренди землі передбачено здійснення заходів, спрямованих на охорону та поліпшення об’єкта оренди, до договору додається угода щодо відшкодування орендарю витрат на такі заходи.

         Інші умови у договорі оренди землі можуть зазначатися лише за згодою сторін.

         Земельна ділянка за договором оренди землі вважається переданою орендодавцем орендареві з моменту державної реєстрації права оренди в Державному реєстрі речових прав на нерухоме майно.

         Зміна умов договору оренди землі здійснюється за взаємною згодою сторін у письмовій формі шляхом укладення додаткової угоди.

         У разі недосягнення згоди щодо зміни умов договору оренди землі спір вирішується у судовому порядку.

         Спілкуйтеся з Податковою службою дистанційно за допомогою сервісу «InfoTAX» https://t.me/infoTAXbot.

         Пресслужба Головного управління

ДПС у Херсонській області, Автономній Республіці Крим та м. Севастополі

 

           

 Про затвердження граничних розмірів витрат Фонду

для відшкодування вартості одного ліжко-дня лікування в реабілітаційному відділенні санаторно-курортного закладу для застрахованої особи та санаторно-курортного лікування потерпілого на 2021 рік

 Каховське відділення УВД ФССУ в Херсонській області повідомляє:

Постановами правлінням Фонду соціального страхування України від 29.01.2021 №3 та №4 затверджено на 2021 рік граничні розміри витрат на відшкодування вартості одного ліжко-дня лікування в реабілітаційному відділенні санаторно-курортного закладу для застрахованої особи або члена її сім’ї (дитини у супроводі одного із застрахованих батьків або застрахованої особи, яка їх замінює (опікуна, піклувальника) та граничні розміри витрат для відшкодування вартості одного ліжко-дня санаторно-курортного лікування потерпілого та перебування супроводжуючої особи санаторно-курортним закладам за вибором потерпілого внаслідок нещасного випадку на виробництві або професійного захворювання відповідно.

Граничні розміри витрат на відшкодування вартості одного ліжко-дня лікування в реабілітаційному відділенні санаторно-курортного закладу для застрахованої особи або члена її сім’ї (дитини у супроводі одного із застрахованих батьків або застрахованої особи, яка їх замінює (опікуна, піклувальника) на 2021 рік складають:

  1. Для застрахованої особи – 679,00 грн, з ПДВ.
  2. Для застрахованої особи, яка є особою з інвалідністю – 566,00 грн, без ПДВ.
  3. Для супроводжуючої особи – 475,00 грн, з ПДВ.

Граничні розміри витрат для відшкодування вартості одного ліжко-дня санаторно-курортного лікування потерпілого та перебування супроводжуючої особи санаторно-курортним закладам за вибором потерпілих внаслідок нещасного випадку на виробництві або професійного захворювання                 на 2021 рік складають:

  1. Для потерпілого з наслідками травм, захворюваннями хребта та спинного мозку – 658,00 грн, без ПДВ.
  2. Для потерпілого – 634,00 грн, без ПДВ.
  3. Для супроводжуючої особи потерпілого з наслідками травм, захворюваннями хребта та спинного мозку – 503,00 грн, з ПДВ.
  4. Для супроводжуючої особи потерпілого – 532,00 грн, з ПДВ.

 

За останню добу на Херсонщині проведено 696  ПЛР-досліджень, 886 дослідження методом ІФА на виявлення корона вірусу, а також 1379 досліджень експрес-тестами для визначення антигену коронавірусу SARS-CoV-2. Зафіксовано 38 нових лабораторно підтверджених випадки на COVID-19, з яких  2 медичних працівника.

Тож, наразі в області 21780 лабораторно підтверджених випадків захворювання на коронавірус. Із них: 20283 людей побороли недугу, 827 – інфіковані на COVID-19, 670 – померли.

По Верхньорогачицькій селищній раді:

- з початку пандемії  всього захворівших на COVID-19 – 101 осіба;

-  із них 96 побороли недуг;

-  1  летальний випадок;

- зафіксовано 1 новий лабораторно підтверджений випадок – жінка 1966 р.н. с. Первомаївка.

- наразі інфіковані 4 особи та 9 контактних особи, що знаходяться на самоізоляції;

- з діагнозом ГРВІ за останню добу зареєстровано 6 осіб, із них 2 – дитини;

- за останню добу проведено 29 ПЛР-досліджень, очікуємо 45 результатів.

- 3 дослідження методом ІФА на виявлення корона вірусу, очікуємо 7 результатів.

- 2 досліджень експрес-тестами для визначення антигену коронавірусу SARS-CoV-2, результат негативний.

За останню добу на Херсонщині проведено 658 ПЛР-досліджень, 694 дослідження методом ІФА на виявлення корона вірусу, а також 953 досліджень експрес-тестами для визначення антигену коронавірусу SARS-CoV-2. Зафіксовано 32 нових лабораторно підтверджених випадки на COVID-19, з яких  1 дитина.

Тож, наразі в області 21625 лабораторно підтверджених випадків захворювання на коронавірус. Із них: 20133 людей побороли недугу, 830 – інфіковані на COVID-19, 662 – померли.

По Верхньорогачицькій селищній раді:

- з початку пандемії  всього захворівших на COVID-19 – 99 осіб;

-  із них 95 побороли недуг;

-  1  летальний випадок;

- наразі інфіковані 3 особи та 5 контактних особи, що знаходяться на самоізоляції;

- з діагнозом ГРВІ за останню добу зареєстровано 3 особи, із них 1 – дитина;

- за останню добу проведено 28 ПЛР-досліджень, очікуємо 38 результатів.

 

- 6 дослідження методом ІФА на виявлення корона вірусу, очікуємо 16 результатів.

- 4 досліджень експрес-тестами для визначення антигену коронавірусу SARS-CoV-2, результат негативний.

У Верхньому Рогачику обговорили важливі питання

 

 

Задля обговорення нагальних питань наповнення місцевого бюджету та ефективного використання наявних резервів, днями начальниця Верхньорогачицької ДПІ Головного управління ДПС у Херсонській області, Автономній Республіці Крим та м. Севастополі Олена Приходько зустрілася з головою Верхньорогачицької територіальної громади Світланою Коротун.

Під час зустрічі йшлося про необхідність проведення спільної роботи зі сплати жителями селища податкового боргу, легалізації підприємницької діяльності та найманої праці, виконання місцевого бюджету тощо. Окремо зупинилися на питанні проведення деклараційної кампанії 2021.

«Декларування доходів – це важливий процес, який поєднує як інтереси держави, так і інтереси суспільства. Це почесний обов’язок громадян країни, в якій вони живуть і працюють. Ми закликаємо громадян Верхньорогачицького району подавати декларацію через Електронний кабінет, який надає можливість платнику податків не лише подавати декларації, а й самостійно контролювати нарахування та сплату податків. Крім цього, в онлайн кабінеті у розділі «ЕК для громадян» створено сервіс «Декларація про майновий стан і доходи», який надає змогу заповнити декларацію та надіслати її до контролюючого органу в електронному вигляді», – зазначила Олена Приходько.

Наприкінці конструктивного діалогу посадовці дійшли згоди, що такі зустрічі проводитимуться і надалі, адже надають можливість податківцям та головам громад окреслити першочергові завдання, висловити своє бачення щодо порушеної проблематики та віднайти шляхи вирішення нагальних питань.

 

Пресслужба Головного управління ДПС у Херсонській області, Автономній Республіці Крим та м. Севастополі

ІНФОРМАЦІЙНА КАМПАНІЯ-2021 ПРО УМОВИ ТА ПОРЯДОК ВСТУПУ ДО ОСВІТНІХ ЗАКЛАДІВ, РОЗМІЩЕНИХ НА ПІДКОНТРОЛЬНИХ УКРАЇНІ ТЕРИТОРІЯХ

 

Міністерство з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України спільно з Міністерством освіти і науки України та громадською організацією «Фонд «Відкрита політика» з метою проведення у 2021 році інформаційної кампанії для дітей, які проживають на тимчасово окупованих територіях України, про умови та порядок вступу до освітніх закладів, розміщених на підконтрольних Україні територіях,  підготовлено низку відеороликів під умовною назвою "Вступ - 2021 для абітурієнтів зі Сходу України", «Вступ-2021 «Успішна історія Андрія з Донецька», «Вступ-2021 «Успішна історія Карини з Луганська», які можна переглянути за посиланнями:

 

https://drive.google.com/file/d/1jv5zdmcuDMnrmOauYcmWJr32s5aQZgdx/view?usp=sharing

 

https://drive.google.com/file/d/13IFhMLeimr5Ue6PBcUV4w8XZ5dtbsOEQ/view?usp=sharing

 

https://drive.google.com/file/d/1DmocZvxEteJ8SYS-lV-ypfetbdiSglFq/view%20?usp=sharin

 
Анонс заходів
 
Південної агропромислової виставки «Фермер-2021»
 
Підтримуючи традицію минулих років, 03 та 04 березня 2021 року на території ККЗ «Ювілейний»(м. Херсон, вул. Перекопська, 11) відбудеться Південна агропромислова виставка «Фермер-2021», у рамках якої за тематичними спрямуваннями буде проведено:
 
03 березня з 10.30 до 12.00 – Круглий стіл «Сучасні традиції розвитку аквакультури»;
 
03 березня з 12.00 до 14.00 – Семінар «Розвиток галузі бджільництва - дієвий алгоритм взаємодії пасічників, аграріїв та органів місцевої влади»;
 
04 березня з 10.30 до 12.00 – Аграрна конференція «Інтеграція в ланцюги доданої вартості»;
 
04 березня з 12.00 до 14.00 – Семінар «Вирощування зернових культур в сучасних агрокліматичних умовах та фінансові інструменти для весняно-польових робіт».
 
Заходи організовано з метою налагодження нових бізнес-контактів, розширення ринків збуту, обізнаності учасників щодо шляхів підвищення обсягів виробництва продукції з доданою вартістю і впровадження систем безпечності та якості сільськогосподарської продукції, доведення до сільгосптоваровиробників стратегії й тактики проведення весняно-польових робіт в господарствах Херсонської області в погодних умовах, що склалися у 2021 році, шляхів фінансового забезпечення проведення сільгоспробіт, залучення фінансування на розбудову сільського господарства.
Зважаючи на актуальність питань, запрошуємо відвідати зазначені заходи усіх заінтересованих осіб, зокрема представників фермерських та особистих селянських господарств, підприємств харчової та переробної промисловості, сільськогосподарських обслуговуючих кооперативів, проектів міжнародної технічної допомоги, банківських та наукових установ, громадських організацій та об’єднань сільгосптоваровиробників, засобів масової інформації.

За останню добу на Херсонщині проведено 698 ПЛР-досліджень, 720 дослідження методом ІФА на виявлення корона вірусу, а також 1054 досліджень експрес-тестами для визначення антигену коронавірусу SARS-CoV-2. Зафіксовано 52 нових лабораторно підтверджених випадки на COVID-19, з яких  3 медичних працівників та 3 дітини.

Тож, наразі в області 21593 лабораторно підтверджених випадків захворювання на коронавірус. Із них: 20071 людей побороли недугу, 863 – інфіковані на COVID-19, 659 – померли.

По Верхньорогачицькій селищній раді:

- з початку пандемії  всього захворівших на COVID-19 – 99 осіб;

-  із них 95 побороли недуг;

-  1  летальний випадок;

- наразі інфіковані  3 особи та  5 контактних особи, що знаходяться на самоізоляції;

- з діагнозом ГРВІ за останню добу зареєстровано 3 особи, із них 1 – дитина;

- за останню добу проведено 10 ПЛР-досліджень, очікуємо 10 результатів.

 

- 10 дослідження методом ІФА на виявлення корона вірусу, очікуємо 16 результатів.

- 25 досліджень експрес-тестами для визначення антигену коронавірусу SARS-CoV-2, результат негативний.

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua