Новини

Українець, який хоче мати цифрові навички, може їх вільно набути

Міністерство цифрової трансформації запустило національну онлайн-платформу з цифрової грамотності «Дія. Цифрова освіта», яка наразі доступна в мережі Інтернет за посиланням: osvita.diia.gov.ua.

На онлайн-платформі кожен може безкоштовно опанувати цифрові навички за новим сучасним форматом – освітні серіали. Наразі, на платформі доступні нові онлайн-курси:

Зірки e-демократії. Освітній серіал розповідає про інструменти електронної демократії: електронні петиції, громадський бюджет, е-консультації, запит на отримання публічної інформації та інші;

Подробнее...

Сьогодні, 28 вересня 2020 року, голова районної державної адміністрації Євген Ларченко, голова районної ради Геннадій Нестеренко, начальники структурних підрозділів райдержадміністрації та керівники організацій/установ району взяли участь у селекторній нараді із обговорення шляхів вирішення актуальних питань розвитку області.

На нараді було обговорено наступні питання:

- про епідемічну ситуацію та запобігання поширенню на території області коронавірусу COVID-19;

- про стан реалізації в області проектів у рамках національної програми «Велике будівництво»;

- про забезпечення населених пунктів області питною водою;

Подробнее...

28 ВЕРЕСНЯ 2020: оперативна інформація про поширення COVID-19 у Верхньорогачицькому районі та Херсонській області

За останню добу на Херсонщині проведено 507 ПЛР-досліджень та 489 досліджень методом ІФА на виявлення коронавірусу. Зафіксовано 13 нових лабораторно підтверджених випадків на COVID-19.

Тож, наразі в області 1062 лабораторно підтверджених випадки захворювання на коронавірус. Із них: 567 людей побороли недугу, 472 – інфіковані на COVID-19, 23 – померли.

По Верхньорогачицькому району:

- всього захворівших на COVID-19 – 3 особи;

- наразі інфіковані – 2 особи;

- на самоізоляції перебуває 20 мешканців району. З них: 2 – хворі на COVID-19, 18 – контактних осіб;

Подробнее...

В Україні зафіксовано 2 671 новий випадок коронавірусної хвороби COVID-19

28 вересня (станом на 9:00) в Україні 201 305 лабораторно підтверджених випадків COVID-19, із них 3 996 летальних, 88 453 пацієнти одужало. За добу зафіксовано 2 671 новий випадок. Загалом проведено
2 226 508 тестувань методом ПЛР. За добу одужав 571 пацієнт.

Наразі коронавірусна хвороба виявлена:

🔺Вінницька область — 5 974 випадки;
🔺Волинська область — 7 775 випадків;
🔺Дніпропетровська область — 5 351 випадок;
🔺Донецька область — 3 046 випадків;
🔺Житомирська область — 5 779 випадків;
🔺Закарпатська область — 9 654 випадки;
🔺Запорізька область — 3 773 випадки;
🔺Івано-Франківська область — 13 445 випадків;

Подробнее...

У Верхньорогачицькому районі посилять роботу COVID-патрулів

Саме про це йшла мова на селекторній нараді з питань роботи COVID-патрулів на території Херсонської області під головуванням заступника голови облдержадміністрації Вадима Чабана.

Участь у засіданні взяли голова Верхньорогачицької райдержадміністрації Євген Ларченко, начальник Верхньорогачицького відділення поліції Каховського відділу поліції Головного управління Національної поліції в Херсонській області Ігор Усенко та члени оперативного штабу із запобігання поширенню на території Верхньорогачицького району коронавірусної інфекції.

«Щодня на території області збільшується кількість інфікованих на COVID-19. Минулої доби встановлено антирекорд – це 49 нових лабораторно підтверджених випадків на COVID-19, з яких 2 дітей та 6 медичних працівників. Тож, наразі в області 954 лабораторно підтверджених випадки захворювання на коронавірус. З них: 526 людей побороли недуг, 407 інфікованих COVID-19, 21 людина померла», - наголосив Вадим Чабан.

Подробнее...

25 ВЕРЕСНЯ 2020: оперативна інформація про поширення COVID-19 у Верхньорогачицькому районі та Херсонській області

За останню добу на Херсонщині проведено 524 ПЛР-дослідження та 1433 дослідження методом ІФА на виявлення коронавірусу. Зафіксовано 49 нових лабораторно підтверджених випадків на COVID-19, із них 2 – дитини, 6 – медичних працівників.

Тож, наразі в області 954 лабораторно підтверджених випадків захворювання на коронавірус. Із них: 526 людей побороли недугу, 407 – інфіковані на COVID-19, 21 – померли.

По Верхньорогачицькому району:

- зареєстровано 1 новий випадок інфікування на COVID-19 – жінка 1974 р.н., із смт Верхній Рогачик, перебіг хвороби легкий, інфікована перебуває на самоізоляції під медико-санітарним наглядом;

Подробнее...

У Верхньорогачицькому районі проінспектували заклади дошкільної та загальної середньої освіти на дотримання карантинних вимог

Протягом 21-25 вересня поточного року робочою групою здійснено перевірки щодо дотримання закладами дошкільної та загальної середньої освіти Верхньорогачицького району рекомендацій щодо організації протиепідемічних заходів на період карантину в зв’язку з поширенням коронавірусної хвороби COVID-19. Зокрема – забезпечення необхідних умов для дотримання учасниками навчально-виховного процесу правил особистої гігієни, забезпечення засобами індивідуального захисту, дотримання соціальної дистанції та протиепідемічних заходів під час перевезення учнів шкільними автобусами тощо.

У ході роботи фахівці Великолепетиського міжрайонного управління головного управління Держпродспоживслужби в Херсонській області склали відповідні акти перевірки, а також надали додаткові рекомендації щодо організації навчального процесу в умовах карантину.

Подробнее...

Збиті електроопори – одна із причин знеструмлення споживачів

Щорічно внаслідок пошкодження об’єктів енергетичної інфраструктури енергетики несуть значних збитків. При цьому необхідно виокремити руйнування електроопор внаслідок дорожньо-транспортних пригод (ДТП).

В осінньо-зимовий період, у зв'язку з погіршенням погодних умов (зокрема через ожеледицю), збільшується кількість випадків пошкодження опор ліній електропередачі (ЛЕП) та вуличного освітлення автотранспортом. Пошкодження вуличного електроустаткування призводить до аварійних відключень споживачів. Від легковажності водіїв страждають прості громадяни, соціально значущі об'єкти, лікарні, дитячі садки, школи, які залишаються без електроенергії на той час, поки фахівці ліквідовують наслідки порушення. Протягом року кермувальники транспортних засобів збивають тисячі електроопор, а збитки, нанесені від таких пригод, сягають мільйонів гривень. Лише на Буковині протягом 8 місяців 2020 року зафіксовано 39 випадків пошкодження та збиття електроопор внаслідок ДТП, що призводило до знеструмлення споживачів.

Подробнее...

В Україні зафіксовано 3 565 нових випадків коронавірусної хвороби COVID-19

25 вересня (станом на 9:00) в Україні 191 671 лабораторно підтверджений випадок COVID-19, із них 3 827 летальних, 85 133 пацієнти одужали. За добу зафіксовано 3 565 нових випадків. Загалом проведено
2 156 653 тестування методом ПЛР. За добу одужало 1 675 пацієнтів.

Наразі коронавірусна хвороба виявлена:

🔺Вінницька область — 5 653 випадки;
🔺Волинська область — 7 362 випадки;
🔺Дніпропетровська область — 4 917 випадків;
🔺Донецька область — 2 851 випадок;
🔺Житомирська область — 5 403 випадки;
🔺Закарпатська область — 9 490 випадків;
🔺Запорізька область — 3 428 випадків;
🔺Івано-Франківська область — 13 080 випадків;

Подробнее...

Тим, хто за нинішніх обставин втратив роботу або кому це загрожує, варто згадати: упоратися з тимчасовими труднощами допоможе служба зайнятості. Крім того, що тут підбирають підходящі вакансії, безробітного мотивують на успіх, формують у ньому здібності до конструктивного подолання професійної кризи, пропонують професійні перекваліфікації та інше. Тож колишній безробітний знаходить упевненість, а разом з тим і варіанти нового успішного працевлаштування.

Та робота служби зайнятості направлена не тільки на пошук роботи, а й на тісну співпрацю з роботодавцями. Одним з ефективних методів щодо стимулювання роботодавців до створення робочих місць є компенсація фактичних витрат у розмірі єдиного внеску на загальнообов’язкове соціальне страхування за особу, яка була працевлаштована за сприянням служби зайнятості.

Подробнее...

24 ВЕРЕСНЯ 2020: оперативна інформація про поширення COVID-19 у Верхньорогачицькому районі та Херсонській області

За останню добу на Херсонщині проведено 548 ПЛР-досліджень та 1252 дослідження методом ІФА на виявлення коронавірусу. Зафіксовано 37 нових лабораторно підтверджених випадків на COVID-19.

Тож, наразі в області 905 лабораторно підтверджених випадків захворювання на коронавірус. Із них: 504 людини побороли недугу, 380 – інфіковані на COVID-19, 21 - померла.

По Верхньорогачицькому району:

- всього хворих на COVID-19 – 2 (жінка 1960 р.н. та чоловік 1990 р.н., обоє хворих із смт Верхній Рогачик, перебіг хвороби легкий, інфіковані знаходяться на самоізоляції під медико-санітарним наглядом).

Подробнее...

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua