Новини

Оздоровлення та відпочинок дітей у Міжнародному дитячому центрі “Артек„ та Державному підприємстві “Український дитячий центр “Молода гвардія„

Управління праці та соціального захисту населення Верхньорогачицької районної державної адміністрації з метою належного забезпечення оздоровчими послугами дітей, які потребують особливої соціальної уваги та підтримки проводить формування персоніфікованої бази для оздоровлення та відпочинку дітей в Державному підприємстві України “Міжнародний дитячий центр “Артек„ та Державному підприємстві “Український дитячий центр “Молода гвардія„ та роз’яснює, що до зазначених підприємств направляються діти віком від 7 до 17 років включно

Путівки надаються:

Подробнее...

Школи Верхньорогачицького району відзначили День Соборності України

Державне свято День Соборності України учні шкіл Верхньорогачицького району відзначили урочисто та патріотично.

Педагогічними колективами, цього святкового січневого дня, для школярів було організовано ряд заходів інформаційного, просвітницького та виховного характеру. Серед них:

- урочисті загальношкільні лінійки під загальним гаслом «Разом сильніші»;

- години спілкування «В душах Соборність – єдність в серцях», «Свято української нації», «Ми жителі єдиної України», «В єдності наша сила»;

- тематичні уроки «Єднання заради Незалежності», «Нам берегти тебе, соборну і єдину», «Соборна Україна: від ідеї до життя»;

Подробнее...

Новини з Верхньорогачицької дитячо-юнацької спортивної школи

17-18 січня 2020 року вихованці Дитячо-юнацької спортивної школи – команда дівчат «Таврійська зірка» взяли участь у ІV відбірковому етапі Дивізіону А Всеукраїнської юнацької баскетбольної ліги (м. Мелітополь).

Із двох зіграних ігор в одній здобули перемогу. Наступні змагання відбудуться в лютому місяці в місті Харків.

Тож побажаємо верхньорогачицьким дівчатам гарної гри та звичайно ж перемоги.

Подробнее...

У Херсоні Дмитро Разумков поспілкувався з курсантами морської академії

Під час робочого візиту на Херсонщину Голова Верховної Ради Дмитро Разумков відвідав Херсонську державну морську академію. Це найстаріший профільний навчальний заклад України, де зусиллями багатьох поколінь педагогів, науковців та практиків підготовлено понад п’ятдесят тисяч кваліфікованих фахівців для морської галузі.

Керівник українського парламенту привітав курсантів з Днем Соборності України. Важливість цього свята, за його словами, українці зрозуміли по-справжньому лише після того, як було анексовано частину території держави. Але водночас він підкреслив, що керівництво країни докладе максимум зусиль, аби мир запанував якнайшвидше. І провідна роль у цьому процесі, на думку Дмитра Разумкова, належить саме сучасній молоді.

Спілкування здобувачів вищої освіти з Головою Верховної Ради виявилося відкритим і невимушеним, майбутні моряки поставили гостю низку гострих запитань на різноманітні теми.

 

Дмитро Разумков про чорногорський пісок у Херсоні: «Докладатимемо максимум зусиль, щоб винні понесли покарання»

На необхідності долучення народних депутатів до контролю процесу розслідування ситуації з чорногорським піском у Херсоні наголосив Голова Верховної Ради Дмитро Разумков. За його словами, парламентарії докладатимуть максимум зусиль, щоб винні понесли покарання згідно з чинним законодавством.

«Незважаючи на те, хто це зробив, чи є тут корупційна складова, чи немає, хотів би запевнити: тут ніхто покривати нікого не буде. Я звернуся до депутатів, щоб вони взяли ситуацію під контроль, в комітеті з питань правоохоронної діяльності», – пообіцяв керівник українського парламенту.

У той же час стосовно повернення піску Дмитро Разумков зазначив, що єдиним варіантом, на його думку, є офіційне звернення до Чорногорії з боку Міністерства закордонних справ України.

 

Херсонщина славиться своїм потужним туристичним потенціалом, - Дмитро Разумков

На Херсонщину сьогодні завітав Голова Верховної Ради України Дмитро Разумков, який відвідав ТОВ «Данон Дніпро», де ознайомився з роботою підприємства та поспілкувався з колективом.

Він зазначив, що вже не вперше відвідує цей завод і підкреслив, що це гарний приклад успішної роботи з інвестором в Україні.

«Нам потрібно навчитися якісно залучати інвестиції, адже без них ми не зможемо відбудувати державу», - зазначив Голова парламенту.

Відповідаючи на запитання журналістів, Дмитро Разумков підкреслив, що Херсонщина славиться не лише своїми підприємствами, але й має потужний туристичний потенціал.

Подробнее...

Дмитро Разумков висловив готовність співпрацювати з херсонськими нардепами щодо покращення стану доріг на Херсонщині

Ініціативи щодо покращення стану доріг на Херсонщині Голова Верховної Ради Дмитро Разумков визначив пріоритетними у співпраці з нардепами від області. Він пояснив це наявністю у регіоні морських портів і значної кількості сільськогосподарських підприємств. Водночас очільник українського парламенту озвучив власне бачення вирішення проблеми під час перебування на Херсонщині з робочим візитом.

«Цю ситуацію потрібно виправляти комплексно. Насамперед контролювати якість будівництва доріг, посилити відповідальність перевізників і створити нормальні умови для їхньої роботи, будувати габаритно-вагові комплекси. Сподіваюся, що разом ми зможемо вирішити дане питання», – сказав Дмитро Разумков.

Крім того, Голова Верховної Ради відзначив співпрацю з херсонськими парламентаріями і керівництвом області. Він наголосив на готовності розглядати їхні ініціативи у разі надходження.

 

День Соборності України у дитячих садочках Верхньорогачицького району

«Україна – наша країна!» - саме під таким гаслом в закладах дошкільної освіти району відзначено День Соборності України. Вихованці закладів стали активними учасниками заходів, а саме:

 - розваг «Ти єдина, Україно, ти на всіх у нас одна», «Мій рідний край»;

 - екскурсії та покладання квітів до пам’ятника Т.Г.Шевченка;

 - флешмобу «Рушник, рушничок – кольорова доріжка», «Ланцюжок єднання»;

 - виставки дитячих малюнків «Моя Україна -  соборна і вільна», «Моя неозора Україна»;

- конкурсних програм: караоке «Україна – це ми!», вікторина « Україна – наша держава!».

Подробнее...

Верхньорогачани долучилися до відзначення Дня Соборності України

Щороку українці відзначають День Соборності України, в день проголошення Акту возз’єднання Української Народної Республіки та Західно-Української Народної Республіки, що відбулося 22 січня 1919 року на Софійській площі в Києві.

Тож, у відповідний січневий день 2020 року Верхньорогачицький район вкотре долучився до відзначення історичного свята Дня Соборності України. В центрі селища Верхній Рогачик біля пам’ятника Тарасу Шевченку зібралося чимало людей: керівництво району, представники трудових колективів, громадськості, учасники АТО та бойових дій на сході країни, учнівська молодь.

Подробнее...

Щиро вітаю всіх з Днем Соборності України!

Понад 100 років тому на Софійській площі у місті Києві проголосили Акт злуки Українських земель. Історичний документ став логічним завершення складного та тривалого шляху українців до єднання етносу, а відтак українці заявили про себе, як про єдину та вільну націю.

На превеликий жаль, боротьба українців за цілісність та незалежність триває й досі. Сьогодні, як ніколи раніше, виклики, що постали перед державою та кожним її громадянином, вимагають консолідації зусиль і єднання українського народу.

День Соборності України – це можливість укотре заявити на весь світ, що Українська нація – єдина, а її територія – неподільна.

Тож, у день єднання прийміть найщиріші побажання: міцного здоров’я, щастя, добра, миру, злагоди і глибокої віри у гідне майбутнє України!

Подробнее...

Наразі питання збереження та відновлення лісосмуг в Херсонській області є досить нагальним

Саме тому активізовано роботу по даному напрямку роботи. 21 січня поточного року голова Верхньорогачицької райдержадміністрації Євген Ларченко взяв участь у відповідній нараді у місті Херсон де спільно з проектом ГЕФ ФАО в Україні, головами ОТГ, сільських (селищних) рад, фермерських господарств, керівниками структурних підпрозділів облдержадміністрації та науковими установами були обговорені подальші кроки реалізації проекту, спрямовані на підтримку, реконструкцію та перспективи розвитку лісосмуг.

Цього ж дня перший заступник голови райдержадміністрації Віталій Биков разом із працівниками районного відділення поліції взяли участь у селекторній нараді на місцях з обговорення питання переходу на електронну систему обліку деревини, яка проходила під головуванням голови Херсонської обласної державної адміністрації Юрія Гусєва.

Подробнее...

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua