Новини

Легалізація найманої праці, декларування доходів громадян та протидія незаконній вирубці лісових насаджень у Верхньорогачицькому районі

Саме такі питання стали першочерговими до розгляду на щотижневій апаратній нараді при голові Верхньорогачицької районної державної адміністрації Євгену Ларченку.

До участі в нараді були залучені голова районної ради Геннадій Нестеренко, заступники голови райдержадміністрації Віталій Биков та Світлана Нестеренко, представники Верхньорогачицького районного відділення національної поліції, Первомаївського лісництва, районного відділення державної податкової інспекції, начальники структурних підрозділів райдержадміністрації та керівники організацій, установ району.

Подробнее...

Інформація щодо нападника, який розгулює вулицями Верхнього Рогачика спросована

Верхньорогачицька районна державна адміністрація повідомляє, що недостовірна, неповна або упереджена інформація, яка періодично розміщується на сторінках в соціальних мережах відрізняється від реальних фактів та дестабілізує ситуацію в нашому суспільстві, що призводить до соціальної напруги серед населення Верхньорогачицького району.

Саме однією із таких стала фейкова новина поширена у місцевих спільнотах на Фейсбуці щодо нападника, який розгулює вулицями селища Верхній Рогачик.

У понеділок, 20 січня 2020 року, дане питання підняте на нараді у Верхньорогачицькій райдержадміністрації очільником району Євгеном Ларченком.

За оперативними даними начальника сектору реагування патрульної поліції Верхньорогачицького відділення Каховського відділу поліції ГУ Національної поліції в Херсонській області Михайла Мульського факт стосовно нападника у Верхньому Рогачику спростовано.

Подробнее...

До бюджету області у 2019 році надійшло 4,9 млрд грн

Реформа децентралізації на місцях дала ресурс, відповідальність і повноваження. І саме від зацікавленості керівників органів місцевої влади, зокрема ОТГ, та їх взаємодії з податковою службою залежить наповнення і виконання обласного бюджету.
У минулому році до місцевого бюджету Херсонської області надійшло 4,9 млрд грн, що на 638 млн грн перевищує показник 2018 року. Про це поінформував Ігор Клим, заступник начальника ГУ Державної податкової служби у Херсонській області, АР Крим та м. Севастополі, на селекторній нараді яку провів очільник облдержадміністрації Юрій Гусєв за допомогою відеозв'язку.

Ігор Клим повідомив, що понад 60% питомої ваги займає податок з доходів фізичних осіб. У 2019 році податки надійшли у сумі 3,1 млрд грн, це на 500 млн грн більше, ніж у 2018 році.

Подробнее...

Мовлення громад: на Херсонщині створюватимуть локальні радіостанції

Про це повідомив представник Національної ради України з питань телебачення і радіомовлення у Херсонській області Сергій Мовчан.  

«10 років тому в кожному районі Херсонської області існувала радіостанція, сьогодні їх дві – в Херсоні та Новій Каховці. Керівництво Укртелекому, який є балансоутримувачем системи дротового радіомовлення в області, заявило, що з 1 лютого 2020 року відмовляється від фінансування та припиняє працювати з дротовим радіомовленням на Херсонщині», - відзначив Сергій Мовчан.

Він зазначив, що Національна рада з метою вирішення цього питання ще у 2015 році започаткувала проєкт «Мовлення громад», який і передбачає створення локальних радіостанцій. Зараз у Херсонській області успішно працюють радіостанції в селі Риково та смт Велика Лепетиха. У минулому році Іванівська громада отримала ліцензію та почала організовувати роботу в цьому напрямі. На сьогодні Велика Олександрівка, Верхній Рогачик, Лазурне, Каланчак, Скадовськ, Новотроїцьке та Нижні Сірогози висловили бажання створити радіостанції та подали заявки. 

Подробнее...

Закупівля лісопродукції в області відбуватиметься через систему Prozorro

Без участі у відкритому аукціоні через систему Prozorro з 1 лютого жодне державне підприємство не зможе придбати лісопродукцію.

Про це заявила начальниця Херсонського обласного управління лісового та мисливського господарства Тетяна Касіч під час селекторної наради, яку провів очільник області Юрій Гусєв за допомогою відеозв'язку.
Зокрема, вона повідомила, що в області реалізація деревини відбувається легальним шляхом, і всі державні лісогосподарські підприємства ведуть облік усієї заготовленої та реалізованої деревини у Системі електронного обліку деревини. 

«У 2018 році населення закупило легально близько 20 тис. кубометрів деревини; в 2019 році – 38,6 тис. кубометрів», - зазначила Тетяна Касіч. 

Подробнее...

Верхньорогачицька райдержадміністрація долучилася до обговорення актуальних питань розвитку області

20 січня 2020 року голова Верхньорогачицької райдержадміністрації Євген Ларченко, голова районної ради Геннадій Нестеренко, начальники структурних підрозділів РДА, керівники організацій та установ району взяли участь у щотижневій селекторній нараді голови Херсонської обласної державної адміністрації Юрія Гусєва.

Під час заходу були опрацьовані наступні питання:

- координація роботи місцевих органів влади та підрозділів Державної податкової служби в області щодо наповнення місцевих бюджетів у 2020 році;

- заходи з протидії нелегальному обігу деревини в області;

- забезпечення цифрового розвитку області;

Подробнее...

16 січня в стінах Верхньорогачицької ЗОШ №2 вшанували пам'ять героїв-кіборгів – людей, які понад 240 днів боронили Донецький аеропорт та протистояли ворогу.

«Вшановуємо героїв: вони витримали – не витримав бетон!» - звучало на честь нескоренних українців.

Слава Україні! Героям Слава!

Подробнее...

«Чи вдома, вдома господар хати? Чом він не йде хату відчиняти? Вдома, вдома, чекає гостей – хороших вістей». Такими словами вітали жителів і гостей Херсону колядники з Верхнього Рогачика. Працівники районного будинку культури разом з учасниками дитячого драматичного колективу «Мікс» підготували цікаву програму і показали свій виступ на обласному заході – фестивалі колядок та куті «Щедра кутя – багате життя!»

Виступ артистів районного будинку культури глядачі сприйняли, як то кажуть, на «ура». Весела Меланка (Влад Лащенко), гарний козак Василь (Вероніка Мітурич), запальна Коза (Микола Приходько), міхоноша (Олександра Мандик), Звіздар (Карина Ганжа) розвеселили публіку смішним народним традиційним гумором:

«Я – Меланка – люба всім, завітала радість в дім. Якщо треба що зробити: поламати чи розбити, попсувати, розвалити, слід мене вам запросити».

Подробнее...

Держслужбовці району вивчали порядок здійснення дисциплінарного провадження

Сьогодні, 16 січня 2020 року, спеціалісти структурних підрозділів Верхньорогачицької райдержадміністрації взяли участь у навчанні «Новели законодавства про державну службу: порядок здійснення дисциплінарного провадження».

З допомогою відео селекторного зв’язку заступник начальника управління Міжрегіонального управління НАДС в Одеській, Миколаївській та Херсонській областях, АРК та м.Севастополі Оксана Янас та завідувач сектора з питань запобігання та виявлення корупції апарату Херсонської обласної державної адміністрації Вадим Яцик провели із районами Херсонської області навчання на місцях де опрацьовані питання щодо:

- підстав для притягнення до дисциплінарної відповідальності;

- видів дисциплінарних стягнень та загальних  умов їх застосування;

Подробнее...

ДЛЯ ТИХ, ХТО ШУКАЄ РОБОТУ: «ОБЕРЕЖНО, ДОГОВІР АУТСТАФФІНГУ!»

До спеціалістів Головного управління Держпраці у Херсонській області надійшло звернення робітника, який відпрацювавши у фізичної особи-підприємця два місяці, не отримав ні заробітної плати, ні остаточного розрахунку при звільненні, ні трудової книжки. У чому ж може бути справа?

Сьогодні на кожному кроці майорять оголошення про найм працівників будь-якої кваліфікації та обіцянки гідної заробітної плати. Радісний здобувач біжить до роботодавця і щиро вірить його обіцянкам, не дивлячись на документи, які він підписує, а частіше і не надто вникаючи, на яке підприємство, або до якої фізичної особи-підприємця, він наймається.

Подробнее...

З початку 2020, року стартувала кампанія декларування громадянами доходів, одержаних у минулому році

Декларувати свої доходи — це конституційний обов’язок громадян (ч. 2 ст. 67 Конституції України).

Відповідно до норм Податкового кодексу України (далі – Кодекс) громадяни, які подають податкові декларації про майновий стан і доходи (далі – декларація) розподіляються на дві категорії: особи, які зобов’язані подати річну декларацію та особи, які мають право подати декларацію.

Верхньорогачицька державна податкова інспекція Новокаховського управління Головного управління ДПС у Херсонській області, Автономній Республіці Крим та м. Севастополі нагадує, що з 01 січня 2020 року триває кампанія декларування громадянами  доходів, отриманих у 2019 році.

Податкова декларація подається платниками податків  за місцем своєї податкової адреси в один із таких способів (за вибором):

Подробнее...

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua