Новини

Голова райдержадміністрації Євген Ларченко ознайомився з робою медичних закладів Верхньорогачицького району

Сьогодні, 03 грудня 2019 року, голова Верхньорогачицької районної державної адміністрації Євген Ларченко розом із головою районної ради Геннадієм Нестеренком із робочим візитом завітав до КНП «Верхньорогачицька центральна районна лікарня» Верхньорогачицької районної ради та КННП «Верхньорогачицький ЦПМСД» Верхньорогачицької районної ради де поспілкувався з головними лікарями закладів, медичним персоналом та пацієнтами.

В ході зустрічі очільники району ознайомилися з роботою та матеріально-технічним забезпеченням закладів, відвідавши безпосередньо відділення лікарні та поліклініку. Окремо було проаналізовано готовність медичних закладів до прийому пацієнтів в умовах реформування – наявність комп’ютерних станцій та робочих місць лікарів із відповідним ліцензійним забезпеченням.

Подробнее...

У Верхньорогачицькому районі триває Всеукраїнська акція «16 днів проти насильства»

На підтримку Всеукраїнської акції «16 днів проти насильства» 02 грудня 2019 року служба у справах дітей райдержадміністрації провела інформування громадян задля привернення уваги громадськості актуальних проблем подолання насильства в сім’ї, протидії торгівлі людьми та жорстокого поводження з дітьми, гендерного насильства та забезпечення рівних прав жінок і чоловіків.

Тема цьогорічної кампанії – «Розфарбуй світ в помаранчевий колір: Покоління рівності виступає проти зґвалтувань». Головна мета - привернути увагу до чутливої теми гендерного насильства, а також об’єднати суспільство у боротьбі з ним.

ДОВІДКОВО:

Куди звертатися за допомогою, якщо стали жертвою домашнього насильства

  • викличте поліцію за номером 102
  • зателефонуйте на Національну «гарячу лінію» за номером телефону: 0 800 500 335 або з мобільного 116 123
  • якщо ви зазнали фізичного чи сексуального насильства і потребуєте медичної допомоги, одразу звертайтесь до лікарні чи поліклініки. Звідти інформацію передадуть до поліції
  • зверніться до центру соціальних служб для сім`ї, дітей та молоді. Там фахівці нададуть психологічні консультації
  • якщо у сім`ї є діти, які стали жертвами насильства або були його свідками, тоді слід звернутися до служби у справах дітей

Подробнее...

Говорили про проблеми ВІЛ/СНІДу в Україні

З метою формування в учнів знань про ВІЛ/СНІД, вжиття заходів зі зниження ризику інфікування, минулого тижня, у Верхньорогачицькій загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів №2 проведено пізнавально-просвітницька година.

Практичний психолог районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Жанна Воропай інформувала учнів 8-11 класів про те, які шляхи передачі хвороби та правила уникнення ризику захворювання на ВІЛ.

Проблема епідемії ВІЛ/СНІДу, на жаль, продовжує залишатися актуальною як в Україні так і в цілому світі, тому популяризації здорового способу життя, профілактиці СНІДу приділяється значна увага серед учнівської молоді Верхньорогачицького району.

Cироватки проти дифтерії їдуть у кожну область

У  листопаді Україна отримала у якості гуманітарної допомоги 250 флаконів дифтерійного антитоксину. 150 з них були передані від ПРООН та ще 100  надало Посольство Республіки Індія в Україні.

Станом на 29 листопада створено централізований запас сироватки. Це дозволить оперативно надавати необхідну кількість доз для лікування у разі необхідності. Додатково сироватку буде розподілено та доставлено у регіони вже найближчим часом. 38 флаконів дифтерійного антитоксину вже надано Закарпатській області.

Також у регіонах ще залишається запас сироватки, що був отриманий в якості гуманітарної допомоги у серпні 2019 року від ВООЗ.

Дифтерійний антитоксин використовується виключно для лікування дифтерії. Кількість доз та необхідність введення визначається лікарем. 

Подробнее...

На колегії Верхньорогачицької райдержадміністрації обговорювали проєкт районного бюджету 2020 року

Сьогодні, 02 грудня 2019 року, під час засідання колегії Верхньорогачицької райдержадміністрації, яке провів голова райдержадміністрації Євген Ларченко, заслухано питання про проєкт районного бюджету на 2020 рік.

Участь у засіданні взяли: голова районної ради Геннадій Нестеренко, заступники голови та начальники структурних підрозділів райдержадміністрації, члени колегії, запрошені. На початку засідання Євген Анатолійович повідомив про те, що до складу колегії введено начальника Верхньорогачицького відділення поліції Каховського відділу поліції ГУНП в Херсонській області Ігоря Усенка.

Відповідно до порядку денного були розглянуті питання, які члени колегії детально аналізували, вносили пропозиції для врахування в роботі.

Подробнее...

Голова райдержадміністрації Євген Ларченко провів першу апаратну нараду

Сьогодні, 02 грудня 2019 року, голова Верхньорогачицької районної державної адміністрації Євген Ларченко, за участі голови районної ради Геннадія Нестеренка, провів першу апаратну нараду із керівниками структурних підрозділів районної державної адміністрації, районних служб, силових структур із нагальних питань економічного, соціального та культурного розвитку, забезпечення політичної стабільності і консолідації дій органів виконавчої влади та місцевого самоврядування в районі.

Під час робочого засідання були розглянуті важливі питання життєзабезпечення району. Зокрема, це питання проведення вакцинації в районі, ходу опалювального сезону в закладах освіти та медицини, стану призначення субсидій та різних видів соціальних виплат населенню району, формування бюджету на наступний рік тощо.

Подробнее...

Голова райдержадміністрації Євген Ларченко взяв участь у сесії райради

Сьогодні, 29 листопада 2019 року, голова Верхньорогачицької районної державної адміністрації Євген Ларченко взяв участь у ХLІІІ сесії Верхньорогачицької районної ради сьомого скликання.

На розгляд депутатів було винесено низку питань, зокрема: про хід виконання програми соціально-економічного та культурного розвитку Верхньорогачицького району за 9 місяців 2019 року, про звіт про виконання районного бюджетуВерхньорогачицького району за 9 місяців 2019 року, про внесення змін до рішення ХХХV сесії Верхньорогачицької районної ради сьомого скликання від 21 грудня 2018 року № 481 «Про надання/прийняття міжбюджетних трансфертів (субвенцій) у 2019 році», про внесення змін до рішення ХХХV сесії Верхньорогачицької районної ради сьомого скликання від 21 грудня 2018 року № 483 «Про районний бюджет Верхньорогачицького району на 2019 рік», про хід виконання програми розвитку інформаційного простору Верхньорогачицького району на 2017-2020 роки та інші. Загалом було розглянуто 16 питань по кожному із яких було прийнято відповідне рішення.

Подробнее...

Мешканцям Верхньорогачицького району представили нового голову РДА

Сьогодні, 29 листопада 2019 року, у сесійній залі засідань відбулось представлення нового голови Верхньорогачицької райдержадміністрації.

Згідно розпорядження № 416/2019-рп Президента України Володимира Зеленського ним став Євген Ларченко.

Представляти нового очільника району приїхав перший заступник голови обласної державної адміністрації Дмитро Бутрій, який зачитав розпорядження Президента України «Про призначення Є.Ларченка головою Верхньорогачицької районної державної адміністрації Херсонської області» та вручив новому очільнику відповідне посвідчення. Крім того, Дмитро Стефонович висловив слова вдячності попередній голові РДА Наталії Тарасовій за зроблену протягом багатьох років роботу на благо району. У свою чергу, Наталія Тарасова подякувала всім за співпрацю та побажала наснаги й успіхів новопризначеному очільнику району в подальшому розвитку краю.

Подробнее...

Протидія домашньому насильству

«Досить! Насильству немає виправдання» – під таким гаслом у соціально-психологічному тренінговому центрі Верхньорогачицької районної філії Херсонського ОЦЗ пройшов семінар для безробітних.

Захід відбувався в рамках міжнародної акції «16 днів проти насилля». Присутні ознайомилися з визначенням, що таке «домашнє насилля», його види та прояви. Отримали інформацію про громадські організації, які надають соціально-психологічну допомогу постраждалим від насилля.

Олена Філімоненко, заступник начальника відділу Верхньорогачицького бюро правової допомоги, ознайомила присутніх із Законом України «Про запобігання та протидію домашньому насильству», в якому запроваджено комплексний підхід та визначено систему заходів щодо запобігання та протидії фізичному, психологічному, сексуальному насильству в сім’ї; на кого поширюється дія даного Закону, незалежно від факту спільного проживання.

Подробнее...

Новопризначений голова Верхньорогачицької районної державної адміністрації взяв участь у колегії облдержадміністрації

Сьогодні, 28 листопада 2019 року, новопризначений голова Верхньорогачицької райдержадміністрації Євген Ларченко взяв участь у засіданні колегії Херсонської обласної державної адміністрації.

На початку засідання нового голову району представив колегам та всім присутнім очільник Херсонської області – Юрій Гусєв.

«Вітаю Вас з високим призначенням, із тим авансом довіри Президента України, який відповідним розпорядженням призначив Вас на посаду», - звернувся до Євгена Ларченка голова Херсонської ОДА.

Подробнее...

Відбувся інформаційно-методичний семінар з питань підготовки та проведення ЗНО-2020

26 листопада 2019 року в смт Велика Лепетиха відбувся комплексний інформаційно-методичного семінар з питань підготовки та проведення ЗНО-2020, у якому узяли участь керівники, педагоги закладів освіти та відповідальні особи за формування комплектів реєстраційних документів, представники методичних служб і батьківської громадськості Верхньорогачицького та Великолепетиського районів.

Працівники Херсонського регіонального центру оцінювання якості освіти – Людмила Миколаївна Назаренко, заступник директора, Олександра Дмитрівна Горбушина, методист організаційно-технологічного відділу – ознайомили присутніх з особливостями проведення в 2020 році пробного ЗНО, основної та додаткової сесій ЗНО, з характеристикою сертифікаційних робіт з математики, надали методичні поради щодо підготовки здобувачів освіти до складання державної підсумкової атестації у формі ЗНО, відповіли на запитання.

Подробнее...

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua