Новини

Управління праці та соціального захисту населення інформує

про стан фінансування державних соціальних допомог сім’ям з дітьми

Станом на 01.02.2017 на обліку в управлінні праці та соціального захисту населення перебуває 783 отримувача різних видів державних соціальних допомог, профінансовано на загальну суму 1612117,27грн.

Допомогу при народженні дитини отримав 361 громадян на загальну суму 549591,17 грн

Державна соціальна допомога малозабезпеченим сім’ям профінансована на суму 649277,20 грн  і виплачена 180 сім’ям, які її потребують.

Дітям, батьки яких ухиляються від сплати аліментів профінансовано відповідну тимчасову допомогу на загальну суму 2206,70 грн.

Подробнее...

В мить недолі – не залишаймося осторонь! 

Через активізацію бойових дій у Донецькій області, обстріли населених пунктів із важкого озброєння з боку незаконних військових формувань місто Авдіївка Донецької області залишилося без електро-, водо-, теплопостачання. Місто знаходиться під загрозою гуманітарної катастрофи.

Сьогодні Авдіївка та її жителі потребують нашої підтримки. Необхідні генератори, теплий одяг, ковдри; продукти харчування; медикаменти: противірусні препарати і вітаміни; свічки, ліхтарики, батарейки, сірники; дизельне пальне та ін.

Верхньорогачицька районна державна адміністрація активізувала роботу щодо збору необхідних першочергових потреб для надання допомоги мешканцям Авдіївки.

За дорученням голови районної державної адміністрації, при Верхньорогачицькому територіальному центрі соціального обслуговування (надання соціальних послуг) створено пункт прийому гуманітарної допомоги мешканцям Авдіївки.

Подробнее...

Шановні сільгосптоваровиробники!

22-24 лютого 2017 року в місті Херсоні в ККЗ «Ювілейний (вул.Перекопська,11) відбудеться Південний агропромисловий Ярмарок.

У рамках заходу Виставка – продаж: сільськогосподарська техніка, устаткування для переробки, новітні технології, насіння та посадковий матеріал, садово-городній інвентар,засоби захисту рослин, банківські послуги.

З метою поліпшення інвестиційно-інноваційного клімату в області, налагодження бізнес-контактів, пошуку ефективних каналів реалізації сільськогосподарської продукції та розширення ринків збуту, збільшення експортних можливостей підприємств, ознайомлення із сучасними інноваційними технологіями та технікою, прогнозами виробництва і цін на сільськогосподарську продукцію в 2017/18 маркетинговому році, впровадження систем безпечності і якості сільськогосподарської продукції, у рамках проведення Південного агропромислового ярмарку «Фермер – 2017».

Запрошуємо керівників, спеціалістів фермерерськиз та особистих селянських господарств.

Організатор Департамент агропромислового розвитку Херсонської обласної державної адміністрації.

За довідками звертатися до відділу агропромислового розвитку Верхньорогачицької райдержадміністрації, вул. Ювілейна,56 (5-13-75).

73-а річниця визволення селища Верхній Рогачик та Верхньорогачицького району від німецько-фашистських загарбників

06 лютого у районному будинку культури відбулися урочистості з нагоди 73-ї річниці визволення Верхнього Рогачика та району від німецько-фашистських загарбників. У них взяли участь керівники району та селища, представники трудових колективів установ та організацій селища.

Працівники районного будинку культури використали у сценарії проведення заходу документальні кінокадри зими 1944 року у нашому краї, пісні воєнних років, озвучили хронологію наступу радянських військ, внаслідок якого 6 лютого було визволено від фашистських загарбників Верхній Рогачик, а 8 лютого - усі населені пункти району.

Голова районної ради Г.І. Нестеренко, голова районної державної адміністрації Н.О. Тарасова звертаючись з вітальними словами до учасників урочистостей говорили: для кожного з нас річниця визволення – це завжди світлі почуття і водночас незмовкаючі дзвони пам'яті, що б'ють у людські серця.

Подробнее...

Щотижнева нарада при голові райдержадміністрації 

06 лютого 2017 року відбулась традиційна апаратна нарада, яку провела голова Верхньорогачицької райдержадміністрації Наталія Тарасова за участю голови районної ради Геннадія Нестеренка, першого заступника голови райдержадміністрації Віталія Бикова, керівника апарату райдержадміністрації Сергія Приходька, начальників структурних підрозділів районної державної адміністрації, керівників установ та організацій району.

Під час наради керівники району звітували про проведену роботу за минулий тиждень та про основні питання на поточний тиждень.

Одними із найактуальніших питань наради стали питання щодо підготовки до захисту Програми економічного, соціального і культурного розвитку Верхньорогачицького району на 2017 рік; стану надання гуманітарної допомоги мешканцям міста Авдіївки Донецької області; підсумків оцінювання професійної діяльності керівників відділів, секторів, служби, управлінь Верхньорогачицької районної державної адміністрації за січень 2017 року тощо.

Подробнее...

Онищенко є частиною пропагандистської війни Путіна проти України, - глава Free Russia Foundation

Глава російського фонду заявила, що Путін спробує створити нові загрози суверенітету України.

Росія намагатиметься випробувати новий світовий порядок, а також створювати нові загрози суверенітету України.

Таку думку висловила глава Free Russia Foundation ("Фонд вільної Росії") Наталія Арно.

"Це буде вирішальний рік для крихко збалансованої демократії і суверенітету України. Існує реальна небезпека, що президент Росії Володимир Путін буде перевіряти новий світовий порядок, і думаю, що настав час завершення його поглинання України", - написала Арно в своєму матеріалі "Якщо світ почне закривати очі, Путін скористається рештою України "для американського видання The Hill.

Подробнее...

Районний турнір з волейболу до Дня визволення селища Верхній Рогачик та Верхньорогачицького району від німецько-фашистсьских загарбників 

Традиційно на початку лютого спортивний сезон відкривається районним турніром з волейболу до Дня визволення селища Верхній Рогачик та Верхньорогачицького району від німецько-фашистсьских загарбників.

Цьогоріч турнір відбувся 04 лютого у спортивному залі Верхньорогачицької ЗОШ І-ІІІ ступенів №1.

Визначити сильнішого зібралися 7 команд: «Лідер» (смт В.Рогачик, капітан Биков Віталій, перший заступник голови райдержадміністрації), «Живчик» (відділ культури райдержадміністрації, капітан Анцибор Олександр, директор районного будинку культури), «Рятівник» (Верхньорогачицький районний сектор Головного управління ДСНС України у Херсонській області, капітан Величко Роман), «Юністар» (збірна команда вчителів та молоді ЗОШ №1, капітан Дорошенко Тимофій), «Перемога» (збірна команда молоді смт Верхній Рогачик (колишній к-з «Перемога», капітан Мусієнко Віталій), «Чистопілля» (збірна команда молоді с.Чистопілля, капітан Слоневський Борис) та «Первомаївка» (збірна команда молоді с. Первомаївка, капітан Борщаговський Юрій).

Подробнее...

На допомогу армії Верхньорогачицький край направив понад 1,017 млн.грн. військового збору 

Протягом минулого року від платників Верхньорогачицького краю на потреби армії надійшло 1,017 млн. грн., зокрема у грудні 2016 року надходження склали 122,4 тис. грн. Про це повідомила начальник Верхньорогачицького відділення Новокаховської ОДПІ Олена Приходько.

Нагадаємо: ставка податку у 2017 році залишається незмінною – 1,5 відсотки. Оподаткуванню підлягають всі доходи, з яких утримується податок на доходи фізичних осіб.

Фізичні особи – підприємці (крім тих що обрали спрощену систему) за результатами звітного податкового року самостійно розраховують військовий збір в розмірі 1,5 відсотки чистого оподатковуваного доходу, відображають в річній податковій декларації та сплачують в терміни передбачені для сплати податку на доходи фізичних осіб за відповідний період.

Начальник  Верхньорогачицького відділення Новокаховської ОДПІ Олена Приходько дякує платникам податків, які не дивлячись на складний для нашої країни 2016 рік чесно виконували свій податковий обов’язок. 

Шановні верхньорогачани! 

Через активізацію бойових дій у Донецькій області, обстріли населених пунктів із важкого озброєння з боку незаконних військових формувань місто Авдіївка Донецької області залишилося без електро-, водо-, теплопостачання. У місті введено надзвичайний стан.

Верхньорогачицька районна державна адміністрація вже активізувала роботу щодо збору необхідних першочергових потреб для надання допомоги мешканцям Авдіївки.

Окрім цього, закликаємо всіх небайдужих громадян долучитися до збору допомоги.

Серед необхідних речей: ліжка, розкладушки, матраци, ковдри, подушки, постільна білизна; медикаменти для надання першої необхідної допомоги;и харчові набори (для швидкого приготування їжі, консервована їжа, чай, кава, цукор та інше) одноразовий посуд та свічки; теплий одяг (дорослий та дитячий усіх розмірів); памперси для дорослих і дітей тощо.

Збір допомоги у Верхньорогачицькому районі за адресою: смт Верхній Рогачик, вул.. Ювілейна, 48, приміщення Верхньорогачицького територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг), тел.. 5-14-68.

Для надання допомоги також можна звертатись до Департаменту з питань цивільного захисту та оборонної роботи ОДА за адресою: м. Херсон, пр.Ушакова, 47, тел.(0552) 42-01-97, 093-99-18-250.

Ми заздалегідь вдячні кожному, хто відгукнеться та надасть гуманітарну допомогу постраждалим із Авдіївки!

Місток пам’яті між героями незалежної України різних поколінь

Події під далекими Крутами у нас в області деким сприймалися відсторонено і не пов’язаними з Херсонщиною. Але, за пошуками небайдужих дослідників вони віднайшли інформацію, що серед загиблих учасників бою під Крутами був наш земляк з Херсону. Він належав до уславленої родини Гошкевичів, яка дала Херсонщині і країні цілу низку громадських, культурних діячів та висококласних фахівців у різних сферах суспільного життя. Це чотири брати Гошкевичі: Віктор – засновник, організатор і доглядач Херсонського краєзнавчого музею, археолог, громадський діяч, науковець, відомий публіцист. Михайло Гошкевич – лікар, статський радник, помічник Херсонського губернського інспектора з питань медицини, Микола Гошкевич - інспектор навчальних закладів у польській частині Російської імперії. І Леонід Гошкевич – шанований у Херсоні священик., який врятував 120 євреїв під час нацистської окупації.

Подробнее...

Шановні верхньорогачани!

Відео - 99 річниця бою під Крутами!

29 січня українська громадськість відзначає День пам’яті героїв Крут. День пам’яті молодих захисників Української Народної Республіки, які власною кров’ю вписали героїчну сторінку в історію українського визвольного руху.

29 січня 1918 року поблизу залізничної станції Крути, що розташована за 130 кілометрів на північний схід від Києва, 300 курсантів військової школи, студентів і гімназистів прийняли нерівний бій із майже 5-тисячною більшовицькою армією, рішуче відстоюючи право українського народу жити у власній державі.

Бій тривав лише п'ять годин. У полон було захоплено і потім розстріляно 28 юнаків. Ціною свого життя юні герої зупинили наступ ворога на два дні.

Подробнее...

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua