Новини

У Верхньорогачицькій РДА відбулася чергова відеоселекторна нарада

Голова райдержадміністрації Наталія Тарасова, перший заступник голови Віталій Биков, заступник голови райдержадміністрації Світлана Нестеренко, голова районної ради Геннадій Нестеренко, начальники структурних підрозділів райдержадміністрації, керівники організацій та установ району взяли участь в обласній нараді, що відбулася 16 квітня поточного року в режимі відео селектору.

Під час наради було розглянуто питання щодо співфінансування місцевих бюджетів області на придбання мамографа, лінійного прискорювача та на «Нову українську школу».

Також в ході наради було проаналізовано хід проведення в області призову на строкову військову службу, використання коштів Урядової програми «Доступні ліки» та отримання лікарями Первинної ланки надання медичної допомоги електронного цифрового підпису.

Подробнее...

Найголовнішим завданням децентралізації сьогодні є закриття «білих плям» по областям України

Сьогодні, 13 квітня, відбулась селекторна нарада під головуванням Віце-прем’єр-міністра – Міністра регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ України Геннадія Зубка щодо пріоритетних проектів 2018 року та завдань для ОДА.

Від Херсонської області у нараді взяли участь голова обласної державної адміністрації Андрій Гордєєв та керівники Департаментів і управлінь ОДА.

У ході наради розглядали питання підготовки проектів і програм для реалізації за рахунок коштів ДФРР та державних субвенцій, підвищення доступності та якості медичного обслуговування у сільській місцевості та розвитку мережі дитячих будинків сімейного типу.

Геннадій Зубко повідомив, що на сьогоднішній день вже створено 728 об’єднаних територіальних громад. Вибори у 40 ОТГ призначені на 29 квітня, 23 громади очікують на рішення ЦВК. Є 1188 ОТГ в перспективних планах, затверджених Урядом, які об’єднують 72,5% території України.

Подробнее...

Херсонщина отримає пожежне обладнання

13 квітня голова Херсонської обласної державної адміністрації Андрій Гордєєв разом зі своїм заступником Євгеном Рищуком зустрівся з делегацією Міжнародної місії пожежної допомоги (IFRM) США. Також у засіданні взяли участь начальник Головного Управління ДСНС України у Херсонській області Сергій Чорний та директор Департаменту з питань цивільного захисту та оборонної роботи обласної державної адміністрації Олексій Сулімов.
Американську сторону представляли: президент Міжнародної місії пожежної допомоги (IFRM) Брайан Абботт; співробітники цієї організації - Рональд Груенінг і Рік Маркл. 

Зустріч була присвячена налагодженню співпраці, зокрема у сфері гуманітарної допомоги. Американська організація готова пожертвувати пожежно-технічне обладнання та спеціальне обмундирування для бійців, а також надати консультації і практичну допомогу у реформуванні оперативно-рятувальної служби цивільного захисту.

Подробнее...

Лише за тиждень жителями Херсонщині було укладено понад 1500 медичних декларацій

З початку року по всій Україні запроваджується реформа МОЗ, яка розпочалася з первинної медичної допомоги, тобто сімейних лікарів, терапевтів та педіатрів.

Основною задачею пацієнта - є обрання сімейного лікаря та підписання з ним декларації.

Як відомо, з 1 квітня в Україні почалася кампанія укладення декларації з лікарем, який першим контактуватиме з пацієнтами, надаватиме допомогу і, за потреби, скеровуватиме до «вузьких» спеціалістів. Всі заклади первинної охорони здоров’я, повинні укласти декларації з пацієнтами до середини 2018 року. З 1 липня медичні заклади фінансуватимуться Національною службою здоров’я, відповідно заключних декларацій. Якщо до 1 січня 2019 року людина не укладе договір з сімейним лікарем, то за медичні послуги на первинній ланці платитиме з власної кишені.

Подробнее...

У Херсоні збудують клініку серця

12 квітня голова Херсонської обласної державної адміністрації Андрій Гордєєв взяв участь у відкритті кардіологічного центру «Клініки Серця Odrex» у Одесі.

Церемонія відкриття відбулася за участю представників Міністерства охорони здоров'я України, адміністрацій Одеської та Херсонської областей, фахових українських лікарів, представників Посольства США та Американської торгово-промислової палати.

Даний заклад є унікальним інноваційним кардіологічним центром у Східній Європі. Він створений в результаті першої в Україні і Східній Європі угоди на поставку "комплексних рішень в області охорони здоров'я "(Integrated Health Solutions).

Подробнее...

Херсонські пасічники стежитимуть онлайн за графіком оброблення полів засобами захисту рослин

Зроблено черговий крок в напрямку розв’язання проблеми отруєння бджіл в Херсонській області.

Минулого тижня в приміщенні Департаменту агропромислового розвитку ХОДА відбулась зустріч між керівництвом Херсонської обласної спілки бджолярів та громадської організації «Гранд експерт» за участі представників  Департаменту та компанії – виробника агрохімії BASF. На зустрічі організацією «Гранд Експерт» був представлений інформаційний онлайн-ресурс, завдяки якому пасічники Херсонщини зможуть оперативно отримувати інформацію щодо оброблення полів пестицидами, щоб вжити заходів і уникнути контактів бджіл з отруйними речовинами.

Подробнее...

На Херсонщині набирає обертів реформа електронної медицини

Сьогодні, 10 квітня, відбулась селекторна нарада з питань впровадження медичної реформи під керівництвом Віце-прем’єр-міністра України Павла Розенка, в ході якої всі керівники обласних державних адміністрацій України обговорили питання удосконалення мережі закладів охорони здоров'я, які надають первинну, вторинну (спеціалізовану), третинну (високоспеціалізовану) та екстрену (швидку) медичні допомоги.
Так, Павло Розенко одразу окреслив стан справ у системі МОЗ по областям:
«Суспільство не просто чекає, воно вимагає змін у системі отримання медичної допомоги. Багато років розвиток системи охорони здоров’я було законсервовано, що призвело до втрати трудового потенціалу. Сьогодні країна переживає медичний розвиток, який у Європі пройшов ще 20 років назад».

Подробнее...

Турецькі бізнесмени зацікавлені у створені власного бізнесу на Херсонщині

Сьогодні заступник голови ОДА Євген Рищук зустрівся з делегацією турецьких підприємців на чолі з заступником міського голови м. Газіємір.

Херсонська область має багаторічні тісні стосунки з провінціями Республіки Туреччина, з огляду на геополітичне розташування України і Туреччини, традиційні економічні зв’язки (міста-побратими області – Зонгулдак і провінція Мерсін). Тому щороку зацікавленість у турецьких інвесторів до Херсонщини зростає, особливо у галузях альтернативних джерел енергії, агропромислового комплексу та туризму.

У ході свого візиту на Херсонщину делегація відвідала селище Мала Каховка, де оглянули земельні ділянки під будівництво житлових будинків та селище Завітне з можливістю будівництва текстильного заводу (Любимівська ОТГ).

Подробнее...

У селах мають бути сучасні амбулаторії з найкращим обладнанням та інтернетом, – Президент України

5 квітня питання децентралізації та регіонального розвитку розглядалось на засіданні Кабінету міністрів не в Києві, а в одному з обласних центрів — у Вінниці. Тут зібралось керівництво обласних та міських рад, в тому числі і Херсонщини.

Після урядової наради Петро Порошенко спілкувався з представниками регіональних ЗМІ та відповідав на їхні питання.

Він наголосив, що фінансування Донецької та Луганської областей є головним пріоритетом української влади. На одного мешканця цих областей виділяється найбільше коштів з державного бюджету України, ніж мешканцю будь-якої області.

Подробнее...

Головою районної державної адміністрації затверджено План заходів з організації виконання у Верхньорогачицькому районі  Закону України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо посилення захисту права дитини на належне утримання шляхом вдосконалення порядку примусового стягнення заборгованості зі сплати аліментів»

Закон України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо посилення захисту права дитини на належне утримання шляхом вдосконалення порядку примусового стягнення заборгованості зі сплати аліментів» спрямований на забезпечення належного виконання рішень щодо стягнення аліментів. Законодавчим актом, зокрема:

Подробнее...

Тривають заходи з благоустрою території Верхньорогачицького району

12 квітня 2018 року працівники державних установ, органів місцевого самоврядування та організацій Верхньорогачицького району долучились до заходів в рамках проведення акції прибирання та благоустрою – «За чисте довкілля».

Зокрема, проведено прибирання паркових зон та придорожніх смуг (автомобільна дорога загального користування місцевого значення Т-08-04). Нагадаємо, що відповідно до розпорядження голови Верхньорогачицької райдержадміністрації від 19 березня 2018 року №97 в районі з 20 березня по 04 травня триває щорічна акція з благоустрою населених пунктів.

Подробнее...

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua