Новини

Вечір 13 січня, напередодні Старого Нового року, в народі називають Щедрий вечір, або Василь-вечір. 14 січня - вшановують Святого Василя, покровителя незаміжніх дівчат і неодружених хлопців, і святкують перший день Нового року (за старим стилем).

В цей день всі  готують щедру кутю. За традицією Щедрий вечір зустрічають за щедрим столом та з непісними стравами. Господині готують колоритні українські страви: печеня, домашню ковбаску, пироги та вареники з сиром, млинці.

За традицією в цей день прийнято щедрувати і засівати. Щедрувати починають ввечері 13 січня - і до півночі. Посівати вранці 14 січня, до полудня. Щедрують - дівчатка, посіваю - хлопчики, і не навпаки, щоб успіх та щастя не сполохати.

В ніч з 13 на 14 січня хлопці і дівчата водять Меланку.

Цього дня до районної ради та районної державної адміністрації завітали з вертепом, веселими піснями та обов’язковим атрибутом – козою - учні Верхньорогачицької ЗОШ І-ІІІ ступенів  №1 і №2, працівники відділу культури та найменші учасники дійства -  вихованці дитячого садка «Берізка», які влаштували дивовижне свято, забезпечили гарним настроєм, а своїми щиросердними побажаннями додали снаги на цілий 2017 рік.

 Про публічність державних аудиторів

Серед перших наказів Південного офісу Держаудитслужби у 2018 році - про вдосконалення порядку проведення «прямих телефонних ліній». Його створено для підвищення ефективності зворотного зв’язку з громадськістю, надання інформаційно-консультативної (правової) допомоги громадянам, забезпечення прозорості в діяльності Південного офісу Держаудитслужби.

Кожної І та ІІІ середи місяця з 10.00 до 12.00, за номером (0552) 22-64-85 - «прямі телефонні лінії». На зв’язку - начальник Управління Дмитро Валерійович Круковський.

Поряд з цим, нагадуємо про електронну скриньку Офісу за адресою Этот адрес электронной почты защищён от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра. з метою надання можливості громадськості інформувати керівництво Південного офісу Держаудитслужби про порушення фінансово-бюджетної дисципліни на об’єктах контролю.

Електронна адреса державних аудиторів у Херсоні - Этот адрес электронной почты защищён от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.

Окрім того, кожний громадянин Херсонщини може інформувати про можливі порушення фінансово-бюджетної дисципліни та надати інформацію, скаргу або запитання на електронну адресу Этот адрес электронной почты защищён от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.

Управління нагадує жителям Херсона і Херсонщини про можливість отримати інформацію з питань здійснення державного фінансового контролю за «телефоном довіри» (0552) 263628.

18 липня 2018 року, для підвищення ефективності зворотного зв’язку, з 10.00 до 12.00 - «Пряма телефонна лінія» 0552 226485. На запитання жителів області відповідатиме начальник Управління Південного офісу в Херсонській області Дмитро Валерійович Круковський.

Попередній запис на особистий прийом проводиться за телефоном (0552) 226485.

Сторінка Управління на Фейсбук:  https://www.facebook.com/pg/khersondasu/posts/?ref=page_internal

Довідково:

-упродовж першого півріччя 2018 висвітлено 107 матеріалів в електронних засобах інформації про проведення 48 телефонних ліній з херсонськими державними аудиторами;

- про діяльність державних аудиторів розміщено 197 текстів на офіційних веб-сайтах органів місцевого самоврядування і влади. Зокрема, на сайті ОДА- 49, сайтах РДА – 148;

-у 152-ох матеріалах вказаний номер «телефону довіри».

 

Прес-служба Управління Південного офісу Держаудитслужби в Херсонській області

   

Управління Південного офісу Держаудитслужби в Херсонській області забезпечило відшкодування втрат майже на 14 млн грн у 2016 році

     Фахівці Управління Південного офісу Держаудитслужби в Херсонській області протягом 2016 року забезпечили усунення порушень, що призвели до втрат фінансових і матеріальних ресурсів, на суму понад 13,73 млн грн.

     За результатами ревізій, перевірок державних закупівель та державних фінансових аудитів місцеві органи виконавчої влади, органи місцевого самоврядування, керівники підприємств і установ прийняли 83 управлінські рішення. Через недотримання вимог законодавства 146 посадових осіб притягнуто до адміністративної відповідальності, 52 – до дисциплінарної та матеріальної, зокрема 13 осіб звільнено з посад.

 

Подробнее...

    10 січня 2017 року голова районної державної адміністрації Тарасова Наталія Олександрівна за участю голови районної ради Нестеренка Геннадія Івановича провела апаратну нараду з начальниками структурних підрозділів райдержадміністрації, керівниками організацій та установ району, в ході якої обговорено ключові напрямки діяльності органів виконавчої влади.

         На нараді обговорювалися такі питання:

  1. Про організацію роботи щодо участі учнів 11 класів в пробному зовнішньому незалежному оцінюванні;
  2. Про стан охоплення соціальними послугами найуразливіших верст населення району;
  3. Про підсумки роботи за минулий тиждень та завдання на наступний тиждень з поточних питань;

     Керівники структурних підрозділів районної державної адміністрації відзвітували про стан виконання завдань наданих на минулій апаратній нараді.

     По всім розглянутим питанням були надані відповідні доручення для контролю та виконання.

Шановні земляки!

Прийміть найщиріші вітання з нагоди світлого й радісного християнського свята, сповненого особливим духом мрій і сподівань – Різдвом Христовим!

Різдво символізує початок нового життя, що закликає до миру та злагоди.

Нехай з цим величним святом у кожен дім, кожну сім’ю прийдуть віра і любов, щастя і душевне тепло.

Бажаємо вам радісних різдвяних свят, гарного настрою, світлих усмішок, родинного добробуту та благополуччя.

Нехай здійсняться всі ваші найзаповітніші прагнення та побажання!

 

 

Голова районної                                                                                                  Голова районної

державної адміністрації                                                                                       ради

Наталія Тарасова                                                                                                 Геннадій Нестеренко

Більше незахищених суспільних груп отримують доступ до безоплатної правової допомоги: Президент підписав закон, який вносить зміни до Закону України "Про безоплатну правову допомогу"

03 січня 2017 року Петро Порошенко підписав Закон України «Про Вищу раду правосуддя», як повідомляє офіційне інтернет-представництво Президента України. Цим документом, зокрема, внесені зміни до Закону України «Про безоплатну правову допомогу» в частині розширення кола осіб, які мають право на безоплатну вторинну правову допомогу. 04 січня, «Голос України» опублікував Закон України «Про Вищу раду правосуддя», отже зазначені зміни набрали чинності  - 5 січня 2017 року.

 

Метою зазначених законодавчих новел є посилення соціальних гарантій шляхом розширення кола осіб, які мають право на гарантовану державою безоплатну вторинну правову допомогу.

Насамперед, йдеться про внутрішньо переміщених осіб та осіб, які до сьогодні лише претендували на отримання такого статусу. Таким чином скористатися кваліфікованою правовою допомогою тепер зможуть близько 1 700 000 людей – саме така сьогодні є приблизна кількість зареєстрованих внутрішньо переміщених осіб.

Подробнее...

Щорічна  акція «Різдвяні подорожі для тебе»

      05 січня 2017 року відбулася поїздка до м. Херсон з метою відвідування дітьми культурно-мистецької акції «Різдвяні подорожі для тебе», згідно наданих списків направлено до театру ім.М. Куліша 23 дитини із числа дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, дітей із багатодітних, малозабезпечених сімей, дітей учасників антитерористичної операції на сході країни, а також переселених з окупованих територій і зони АТО та 2 супроводжуючих педагоги. У цей день учасники культурно-мистецької акції «Різдвяні подорожі для тебе» узяли участь у відкритті, на головній площі      м. Херсона, «Різдвяної шопки», де мали змогу долучитися до історії та традицій святкування Різдва.

Обговорили готовність до надзвичайних ситуацій, пов’язаних з ускладненням погодних умов

Сьогодні, 05 січня 2017 року, о 15.00 годині на базі Верхньорогачицького районного сектору Головного управління ДСНС України у Херсонській області у селекторному режимі відбулося засідання міжвідомчого оперативного штабу регіональної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій.

Участь у даному заході взяли перший заступник голови районної державної адміністрації Віталій Биков, начальник Верхньорогачицького районного сектору Головного управління ДСНС України у Херсонській області Володимир Пащенко та рятувальники ДСНС у районі.

Присутні у селекторному режимі обговорили інформацію щодо проведеної роботи із запобігання надзвичайним ситуаціям та готовність органів цивільного захисту районів, міст до дій у складних гідрометеорологічних умовах.

Подробнее...

Верхньорогачицькі артисти на передноворічному ярмарку в обласному центрі

24 грудня 2016 року працівники районного будинку культури (Олександр Анцибор, Наталія Худенко, Світлана Федоришина. Світлана Родіонова, Вікторія Петрушевська, Маргарита Зюлєва, Анжеліка Сацевич) виступили на святковому передноворічному ярмарку в місті Херсон.

Жіночий гурт «Отморозочка» розважав глядачів ярмарку дотепним гумором та веселими народними піснями. Артисти з Верхнього Рогачика підняли настрій усім присутнім. Люди збиралися біля сцени кінотеатру «Ювілейний», щоб послухати виступ верхньорогачицьких дівчат.

Подробнее...

Перша апаратна нарада в новому році

03 січня голова Верхньорогачицької райдержадміністрації Наталія Тарасова провела першу апаратну нараду у 2017 році.

На нараді були присутні: голова районної ради Геннадій Нестеренко, керівники установ та організацій району, начальники структурних підрозділів райдержадміністрації.

Перед початком засідання Наталія Олександрівна привітала присутніх з Новим 2017 роком, побажавши усім міцного здоров’я, добробуту, благополуччя та плідної і корисної праці на благо Верхньорогачицького району.

Далі голова райдержадміністрації представила присутнім новопризначеного начальника відділу освіти райдержадміністрації Валентину Богатиренко.

Під час наради розглянули низку важливих питань, зокрема, про забезпечення життєдіяльності району на період новорічно-різдвяних свят – забезпечення сталого функціонування систем житлово-комунального господарства і об’єктів енергетичного комплексу району у зимовий період, особливо при зниженні температурних режимів, які очікуються на різдвяні свята.

Подробнее...

Новий рік - 2017 біля головної ялинки району

За підтримки Верхньорогачицької райдержадміністрації в ніч з 31 грудня 2016 року на 1 січня 2017 року біля головної ялинки району, що розташована на центральній площі селища, працівниками культури проведено Новорічний бал-маскарад «Новий Рік в дорозі – Півень на порозі!» з новорічною дискотекою, іграми, конкурсами та розвагами.

Для мешканців та гостей Верхньорогачицького району в новорічну ніч прозвучало і привітання від голови Верхньорогачицької райдержадміністрації Наталії Тарасової: «Хай у наступному 2017 році всі військові, політичні, соціально-економічні негаразди які були, залишилися назавжди у минулому. Нехай рік прийдешній принесе усім нам мир, спокій, впевненість у майбутньому та додасть нових сил для втілення найзаповітніших мрій.

Подробнее...

Шановні жителі Верхньорогачицького району!

Відходить в історію 2016 рік. Він був не простий, але хочеться, щоб у нашій пам’яті все ж запам’яталися лише гарні події, радісні моменти, досягнення та здобутки.

Рік, що минає - збагатив нас новим досвідом, відкрив перед нами перспективи для нашого майбутнього.

Тож нехай 2017 рік стане таким, яким Ви хочете його бачити: щедрим на цікаві плани та творчі успіхи, нові перемоги і позитивні результати! Нехай кожному з Вас він принесе віру у правильність обраної мети та енергію для її досягнення!

Бажаємо всім здоров’я і щастя, сили і наснаги, радості і достатку, любові та надії, віри в себе і найближчих друзів!

Давайте разом будувати добрі плани на майбутнє. Давайте жити так, щоб через рік ми вітали один одного тільки з успіхами та перемогами!

З Новим 2017 роком!

 

Голова районної                                               Голова районної

державної адміністрації                                   ради

Наталія Тарасова                                             Геннадій Нестеренко

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua