Новини

Соборність –символ боротьби за волю та незалежність 

22 січня увійшло до національного календаря як велике державне свято. Адже, саме цього дня у 1919 році на площі перед Київською Софією відбулася подія, про яку мріяли покоління українських патріотів: на велелюдному зібранні було урочисто проголошено злуку Української Народної Республіки і Західно-Української Народної Республіки. Цей історичний факт показав безсилля будь-яких спроб роз’єднати український народ, протиставити українців один одному.

Відповідно до плану заходів з підготовки та відзначення у Верхньорогачицькому районі Дня Соборності України, затвердженого головою райдержадміністрації, у районі відбувся ряд тематичних заходів присвячених важливій історичній події.

Подробнее...

Шановні верхньорогачани!

Вітаємо Вас з Днем Соборності України!

У це величне свято ми згадуємо події 22 січня 1919 року, коли було підписано Акт злуки та об’єднано дві гілки українського народу, розділених історією.

Пам’ятаючи про цю величну подію, ми повинні збудувати нову Україну на принципах демократії, верховенства права, захисту свободи кожного громадянина.

У цей нелегкий час, усі ми повинні усвідомити, що лише в єдності наша сила, що тільки спільними зусиллями ми зможемо побороти всі негаразди і збудувати могутню державу, в якій кожен із нас почуватиметься впевнено та захищено.

Хочеться побажати всім нам миру, щастя, нових досягнень на благо рідного краю та нашої України!

 

Голова районної                                                    Голова районної

державної адміністрації                                        ради

Наталія Тарасова                                                  Геннадій Нестеренко

День Соборності – шлях крізь віки

22 січня наша держава відзначатиме особливе свято – День Соборності України. В ньому відобразилася головна особливість багатостраждальної долі української держави, нашого народу. Століттями народ України не мав власної держави і був роз’єднаний кордонами держав, які загарбали етнічну українську територію.

Початки поняття соборності заклали ще за часів Київської Руси-України її великі князі: Володимир Великий, Ярослав Мудрий, Володимир Мономах. Вони зміцнювали українську державу, збирали до купи її землі.

Подробнее...

Служба за контрактом – це почесно і престижно

Останнім часом в країні змінилося ставлення до Збройних Сил України на краще. Потреба у професійній армії стала нагальною та очевидною. Переведення збройних сил на комплектування за контрактом є одним із найважливіших етапів їх розвитку.

Саме на цьому, у четвер 19 січня 2017 року, під час зустрічі з верхньорогачанами наголосив начальник відділу цивільно-військового співробітництва оперативного командування «Південь», підполковник Владислав Назаров.

Зустріч жителів Верхньорогачицького району з представниками мобільної групи, яка оперативно проводить роз’яснювальну роботу про переваги служби за контрактом в ЗСУ, зокрема до частин оперативно-тактичного угрупування «Південь» м. Одесса, відбулася у районній державній адміністрації за участі голови райдержадміністрації Наталії Тарасової, голови районної ради Геннадія Нестеренка, першого заступника голови райдержадміністрації Віталія Бикова, представників райдержадміністрації, організацій та установ району, військкомату та громадськості.

Подробнее...

Шановні жителі Верхньорогачицького району! 

Православним світом 19 січня відзначається велике християнське свято – Богоявлення Господнє, яке в народі називають Водохреща.

Це не просто християнська традиція, релігійне свято, а й велике таїнство, Боже таїнство і Божа благодать, яка наповнює змістом життя людей, благословляє на добрі, гарні вчинки, допомагає людям відкрити своє серце для любові. З моменту освячення річок, озер та криниць хрестом і молитвою вода в них стає цілющою і цілий рік дарує людям здоров’я й наснагу, захищає від лиха та наповнює життєдайною енергією.

У це світле свято бажаємо усім міцного здоров’я і щасливого довголіття, дитячого сміху у кожну оселю та хліба на кожному столі. Нехай негаразди оминають Ваші домівки, а оселяться в них мир, радість, добробут, злагода та любов. Нехай Боже благословення повсякчас оберігає Вас та Ваші родини.

Зі світлим і чистим Хрещенням Господнім!

 

Голова районної                                                 Голова районної

державної адміністрації                                     ради

Наталія Тарасова                                               Геннадій Нестеренко

     Сьогодні 17 січня 2017 року при голові Верхньорогачицької районної державної адміністрації відбулася робоча нарада з питань децентралізації влади.

     У нараді взяли участь голова районної державної адміністрації Наталія Тарасова, голова районної ради Геннадій Нестеренко, заступник голови райдержадміністрації Світлана Нестеренко, селищний та сільські голови.

     У ході наради були надані роз’яснення щодо прискорення об’єднання Громад району.

     Голова райдержадміністрації Наталія Тарасова наголосила на тому, що затягувати цей процес не варто, адже чим швидше Громади об’єднаються, тим більше фінансових можливостей отримають.

     Під час обговорення, селищного та сільських голів цікавило питання щодо фінансування Громад при об’єднанні, повноваження старост.

     За результатами робочої наради головою районної державної адміністрації Тарасовою Н.О. були надані відповідні доручення до виконання.

     Сьогодні, 16 січня 2017 року, відбулася щотижнева оперативна нарада при голові райдержадміністрації Наталії Тарасовій, за участі голови районної ради Геннадія Нестеренка, заступників голови райдержадміністрації Віталія Бикова та Світлани 
Нестеренко, керівника апарату райдержадміністрації Сергія Приходька, начальників структурних підрозділів райдержадміністрації, керівників 
установ та організацій району.

     У ході наради підведено підсумки за попередній тиждень та окреслено першочергові заходи, що заплановані на поточний робочий тиждень.
     Також, під час наради, головою райдержадміністрації Наталією Олександрівною було озвучено ряд актуальних питань життєдіяльності району:

 

Подробнее...

Вечір 13 січня, напередодні Старого Нового року, в народі називають Щедрий вечір, або Василь-вечір. 14 січня - вшановують Святого Василя, покровителя незаміжніх дівчат і неодружених хлопців, і святкують перший день Нового року (за старим стилем).

В цей день всі  готують щедру кутю. За традицією Щедрий вечір зустрічають за щедрим столом та з непісними стравами. Господині готують колоритні українські страви: печеня, домашню ковбаску, пироги та вареники з сиром, млинці.

За традицією в цей день прийнято щедрувати і засівати. Щедрувати починають ввечері 13 січня - і до півночі. Посівати вранці 14 січня, до полудня. Щедрують - дівчатка, посіваю - хлопчики, і не навпаки, щоб успіх та щастя не сполохати.

В ніч з 13 на 14 січня хлопці і дівчата водять Меланку.

Цього дня до районної ради та районної державної адміністрації завітали з вертепом, веселими піснями та обов’язковим атрибутом – козою - учні Верхньорогачицької ЗОШ І-ІІІ ступенів  №1 і №2, працівники відділу культури та найменші учасники дійства -  вихованці дитячого садка «Берізка», які влаштували дивовижне свято, забезпечили гарним настроєм, а своїми щиросердними побажаннями додали снаги на цілий 2017 рік.

 Про публічність державних аудиторів

Серед перших наказів Південного офісу Держаудитслужби у 2018 році - про вдосконалення порядку проведення «прямих телефонних ліній». Його створено для підвищення ефективності зворотного зв’язку з громадськістю, надання інформаційно-консультативної (правової) допомоги громадянам, забезпечення прозорості в діяльності Південного офісу Держаудитслужби.

Кожної І та ІІІ середи місяця з 10.00 до 12.00, за номером (0552) 22-64-85 - «прямі телефонні лінії». На зв’язку - начальник Управління Дмитро Валерійович Круковський.

Поряд з цим, нагадуємо про електронну скриньку Офісу за адресою Этот адрес электронной почты защищён от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра. з метою надання можливості громадськості інформувати керівництво Південного офісу Держаудитслужби про порушення фінансово-бюджетної дисципліни на об’єктах контролю.

Електронна адреса державних аудиторів у Херсоні - Этот адрес электронной почты защищён от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.

Окрім того, кожний громадянин Херсонщини може інформувати про можливі порушення фінансово-бюджетної дисципліни та надати інформацію, скаргу або запитання на електронну адресу Этот адрес электронной почты защищён от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.

Управління нагадує жителям Херсона і Херсонщини про можливість отримати інформацію з питань здійснення державного фінансового контролю за «телефоном довіри» (0552) 263628.

18 липня 2018 року, для підвищення ефективності зворотного зв’язку, з 10.00 до 12.00 - «Пряма телефонна лінія» 0552 226485. На запитання жителів області відповідатиме начальник Управління Південного офісу в Херсонській області Дмитро Валерійович Круковський.

Попередній запис на особистий прийом проводиться за телефоном (0552) 226485.

Сторінка Управління на Фейсбук:  https://www.facebook.com/pg/khersondasu/posts/?ref=page_internal

Довідково:

-упродовж першого півріччя 2018 висвітлено 107 матеріалів в електронних засобах інформації про проведення 48 телефонних ліній з херсонськими державними аудиторами;

- про діяльність державних аудиторів розміщено 197 текстів на офіційних веб-сайтах органів місцевого самоврядування і влади. Зокрема, на сайті ОДА- 49, сайтах РДА – 148;

-у 152-ох матеріалах вказаний номер «телефону довіри».

 

Прес-служба Управління Південного офісу Держаудитслужби в Херсонській області

   

Управління Південного офісу Держаудитслужби в Херсонській області забезпечило відшкодування втрат майже на 14 млн грн у 2016 році

     Фахівці Управління Південного офісу Держаудитслужби в Херсонській області протягом 2016 року забезпечили усунення порушень, що призвели до втрат фінансових і матеріальних ресурсів, на суму понад 13,73 млн грн.

     За результатами ревізій, перевірок державних закупівель та державних фінансових аудитів місцеві органи виконавчої влади, органи місцевого самоврядування, керівники підприємств і установ прийняли 83 управлінські рішення. Через недотримання вимог законодавства 146 посадових осіб притягнуто до адміністративної відповідальності, 52 – до дисциплінарної та матеріальної, зокрема 13 осіб звільнено з посад.

 

Подробнее...

    10 січня 2017 року голова районної державної адміністрації Тарасова Наталія Олександрівна за участю голови районної ради Нестеренка Геннадія Івановича провела апаратну нараду з начальниками структурних підрозділів райдержадміністрації, керівниками організацій та установ району, в ході якої обговорено ключові напрямки діяльності органів виконавчої влади.

         На нараді обговорювалися такі питання:

  1. Про організацію роботи щодо участі учнів 11 класів в пробному зовнішньому незалежному оцінюванні;
  2. Про стан охоплення соціальними послугами найуразливіших верст населення району;
  3. Про підсумки роботи за минулий тиждень та завдання на наступний тиждень з поточних питань;

     Керівники структурних підрозділів районної державної адміністрації відзвітували про стан виконання завдань наданих на минулій апаратній нараді.

     По всім розглянутим питанням були надані відповідні доручення для контролю та виконання.

Шановні земляки!

Прийміть найщиріші вітання з нагоди світлого й радісного християнського свята, сповненого особливим духом мрій і сподівань – Різдвом Христовим!

Різдво символізує початок нового життя, що закликає до миру та злагоди.

Нехай з цим величним святом у кожен дім, кожну сім’ю прийдуть віра і любов, щастя і душевне тепло.

Бажаємо вам радісних різдвяних свят, гарного настрою, світлих усмішок, родинного добробуту та благополуччя.

Нехай здійсняться всі ваші найзаповітніші прагнення та побажання!

 

 

Голова районної                                                                                                  Голова районної

державної адміністрації                                                                                       ради

Наталія Тарасова                                                                                                 Геннадій Нестеренко

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua