Новини

Щотижнева нарада при голові райдержадміністрації

Сьогодні, 19 грудня, голова райдержадміністрації Наталія Тарасова провела щотижневу нараду з начальниками структурних підрозділів райдержадміністрації, керівниками служб та організацій району, за участі заступників голови райдержадміністрації, керівника апарату районної державної адміністрації, голови районної ради Геннадія Нестеренка.

На нараді підведено підсумки роботи за минулий тиждень та поставлено завдання на поточний період.

Так, згідно з дорученнями голови райдержадміністрації з метою поліпшення стану надходження доходів до місцевих бюджетів району необхідно активізувати діяльність робочої групи з питань легалізації оплати праці та зайнятості населення на території Ушкальської та Бережанської сільських рад.

Подробнее...

«Закон і право для всіх єдині» 

  З метою виховання громадянської свідомості, соціально-активної життєвої позиції та задоволення інформаційних запитів населення району щодо прав людини головою районної державної адміністрації Наталією Тарасовою було затверджено план заходів із проведення у Верхньорогачицькому районі в 2016 році Всеукраїнського тижня права.

Подробнее...

Районна акція «Замість ялинки – зимовий букет»

     Ми рідко замислюємося над тим, що наше бажання прикрасити до Нового року живим деревцем свою оселю завдає природі чималої шкоди. І як гірко бачити, що вже на початку січня стрункі зелені ялинки викинуто на вулицю, як непотріб.

     З метою запобігання незаконному вирубуванню хвойних насаджень у лісових масивах області та району головою районної державної адміністрації Наталією Тарасовою видано розпорядження «Про комплекс заходів щодо реалізації ялинок та охорони хвойних насаджень від вирубування у передноворічний період 2017 року». Згідно даного розпорядчого документу території району утворено та працюють рейдові групи по виявленню фактів незаконного вирубування лісового фонду району, проводиться широка інформаційна кампанія щодо вимог природоохоронного законодавства та порядку купівлі новорічних ялинок.

Подробнее...

Експрес-інформація

     За 11 місяців 2016 року в області сталось 2673 пожежі, з яких у житловому секторі - 2523. Вогнем знищено та пошкоджено 604 будівлі, 113 транспортних засобів, 796 тонн грубих кормів. Загальні збитки від пожеж перевищують 136025 тис. грн.

 

Подробнее...

«Бібліомиколайчики» в дитячому садку «Берізка»

     Віра дітей в казку починається ще задовго до школи – в дитячому садочку. Тут діти не лише весело проводять час, але й вперше знайомляться з казковими персонажами,  пізнають світ через гру.

     Місяць грудень багатий на чарівні свята, він замикає тепло, а як утворюється на землі груда, погукує Миколаю: - «Брате, пусти Зиму». І розпочинаються зимові розваги. Тож і працівники районної бібліотеки  розпочали зимовий цикл свят завітавши до вихованців я/с «Берізка».

     Розпочалася зустріч із ознайомлення дітей із зимовими загадками, а потім діти вчилися складати сніговика з окремих частинок. Та найбільший емоційний накал діти отримали, граючись в імпровізовані сніжки, наввипередки ходили на лижах та збирали сніжки в дитячі відерця.

   Найбільшу цікавість дітей привернув чарівний сундучок. Бібліомиколайчики віддали ключик від нього дітям за активну участь у святі. Спільними зусиллями відкривши його, учасники свята знайшли подарунки від Святого Миколая.

Брудні корупційні відкати

Шановні громадяни! Звертайтеся на «телефон довіри»

Держаудитслужби в Херсонській області за номером у місті Херсоні 263628

     Публічні закупівлі, як правило, припускають вибір об'єктивно кращої пропозиції з кількох на основі конкурсу. Проте іноді окремі горе-чиновники забезпечують перемогу продавця, що пообіцяв найбільші «комісійні» («відкат») з операції. В результаті закупівлі здійснюються за завищеною ціною.

     Управління праці та соціального захисту населення Суворовської районної у м.Херсоні ради порушило фінансову дисципліну на понад 3,5 млн грн

   

Подробнее...

Пам'ятка для населення 

Пташиний грип

    Віруси грипу, що інфікують птахів, називають вірусами "пташиного (курячого) грипу". На пташиний грип можуть хворіти усі види птахів. Окрім того, віруси пташиного грипу можуть інфікувати людей і деякі види тварин.

     Пташиний грип серед диких птахів часто протікає безсимптомно, однак у домашніх птахів вірус може викликати важке захворювання і загибель.

Подробнее...

До уваги сільськогосподарських товаровиробників!

Захистимо озимі від гризунів

        Мишоподібні гризуни

   Погодні умови та достатня кормова база сприяють збільшенню чисельності мишоподібних гризунів на посівах озимих культур урожаю 2017 року. На території району найбільш поширені й численні сіра (звичайна) та гуртова полівки і курганчикова миша. На посівах багаторічних вже нараховується від 2 до 7 жилих колоній на гектар, на окремих полях озимої пшениці від 1 до 4 жилих колоній, на озимому ріпаку від 2 до 6 жилих колоній на гектарі.

    

Подробнее...

У пошуках вдосконалення – відбувся І етап Всеукраїнського конкурсу

«Вчитель року - 2017»

      08 грудня 2016 на базі Верхньорогачицької ЗОШ І-ІІІ ступенів №1 відбувся районний семінар вчителів початкових класів на тему «Використання мультимедійних презентацій та відеоматеріалів на уроках у початкових класах» у якому взяли участь учителі початкових класів загальноосвітніх навчальних закладів району. Адміністрація закладу створила умови для успішної реалізації запланованого. Учасники семінару опрацювали актуальні теоретичні питання, відвідали урок української мови в 3-А класі на тему «Творення слів з найуживанішими префіксами» (класовод Ситник Г.П.), узяли участь у ярмарку педагогічної творчості та мали можливість переглянути виставку «Альтернативна ялинка», що триває у школі.

 

Подробнее...

Нарада при голові райдержадміністрації

     У перший день робочого тижня, а саме 12 грудня 2016 року, відбулася традиційна нарада при голові райдержадміністрації, яку відкрила та провела очільник району Наталія Тарасова.

     Участь у нараді взяли: голова районної ради Геннадій Нестеренко, заступники голови районної державної адміністрації Віталій Биков та Світлана Нестеренко, керівник апарату райдержадміністрації Сергій Приходько, начальники структурних підрозділів райдержадміністрації та керівники організацій і установ району.

Подробнее...

ЗВІТ

голови районної ради про діяльність районної ради VІІ скликання   за звітний період з листопада 2015 року по листопад 2016 рокувідповідно до Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»

 

Відповідно до пункту 17 статті 55 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» я, як голова районної ради, вношу на розгляд звіт про свою роботу за період з листопада 2015 по листопад 2016 року. Це був перший рік діяльності депутатів Верхньорогачицької районної ради УІІ скликання.

Моя діяльність була спрямована на консолідацію зусиль органів місцевого самоврядування, органів виконавчої влади району та посадовців усіх рівнів з метою покращення соціального, економічного та культурного розвитку району  відповідно до Конституції України, Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», інших нормативно-правових актів та Регламенту роботи Верхньорогачицької районної ради.

Подробнее...

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua