Новини

Фінансування й реалізація програми «Доступне житло» продовжує набирати обертів у 2018 році

 29 березня, в облдержадміністрації відбулось засідання обласної робочої групи з координації будівництва (придбання) доступного житла під керівництвом заступника голови обласної державної адміністрації Олександра Адамчика.

На засіданні були присутні члени робочої групи, представники міських рад міст обласного значення та керівники будівельних підприємств.

За словами Олександра Адамчика, нараду скликали з метою аналізу стану виконання заходів будівництва (придбання) доступного житла у 2017 році та перспективи їх реалізації у 2018 році.

Також заслухали міських голів, керівників будівельних організацій щодо проведеної ними роботи у напрямку забезпечення реалізації заходів щодо будівництва доступного житла та озвучення проблемних питань, які виникають в процесі реалізації будівництва житлових об’єктів.

Директор Херсонського регіонального управління Державної спеціалізованої фінансової установи «Державний фонд сприяння молодіжному житловому будівництву» Юрій Волкович поінформував, що до участі у житлових програмах виявили бажання та підготували відповідні документи дві будівельні компанії: «МЖК» та ТОВ «Тавріяінвестгрупп».

Подробнее...

Відбулося чергове засідання колегії Верхньорогачицької районної державної адміністрації

Сьогодні, 30 березня 2018 року, голова райдержадміністрації Наталія Тарасова провела засідання колегії райдержадміністрації за участю голови райради Геннадія Нестеренка, заступників голови райдержадміністрації Віталія Бикова та Світлани Нестеренко, керівника апарату районної державної адміністрації Сергія Приходька, членів колегії, начальників структурних підрозділів райдержадміністрації, керівників установ та організацій району.

Під час колегії було обговорено ряд питань, які мають важливе значення для району. Зокрема, в.о. начальника відділу освіти райдержадміністрації Аліна Пахомова доповіла про підготовку до оздоровчого сезону 2018 року.

Подробнее...

Верхньорогачанка відсвяткувала 90-річчя

День народження кожної людини – це її особисте свято, а особливо, коли святкується поважна дата.

29 березня 2018 року, 90-річний ювілей святкувала жителька Верхнього Рогачика підопічна відділення соціальної допомоги вдома, учасник війни – Самойленко Клавдія Семенівна.

Цього дня з нагоди важливої події у гості до ювілярки завітали співробітники Верхньорогачицького територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг): завідувач відділення соціальної допомоги вдома Альона Бикова та юрисконсульт Вікторія Козлова. Соцпрацівники побажали Клавдії Семенівні міцного здоров’я, миру, радості, бадьорості духу, активного довголіття, завзятої вдачі та подарували подарунок.

Подробнее...

Свято дитячої книги у Верхньому Рогачику

27 березня 2018 року в рамках проекту психосоціальної підтримки населення Товариства Червоного Хреста спеціалісти Верхньорогачицького районного центру соціальних служб для сімʼї, дітей та молоді спільно з комунальним закладом «Верхньорогачицька районна централізована бібліотечна система» провели захід «Свято дитячої книги», присвячений Всеукраїнському тижню дитячого читання.

Учасниками заходу стали дітки, які живуть в прийомних сімʼях, діти демобілізованих військовослужбовців, діти з малозабезпечених родин та актив районної бібліотеки для дітей.

Подробнее...

Андрій Гордєєв нагородив талановиту молодь області

28 березня  під час публічного звіту громаді Херсонщини про результати діяльності за 2017 рік голова Херсонської обласної державної адміністрації Андрій Гордєєв вручив  сертифікати та грошові винагороди дітям-переможцям у 3-х номінація «До вершин спорту», «Творча дитина», «За любов до наук».

«Досягнення, які продемонстрували наші діти дійсно вражають. Тому  ми хочемо нагородити їх та привітати в присутності таких поважних людей», -звернувся  очільник області  Андрій Гордєєв.

Тож у номінації «До вершин спорту» було нагороджено:

Подробнее...

Андрій Гордєєв вручив державні нагороди

28 березня під час публічного звіту голова Херсонської обласної державної адміністрації Андрій Гордєєв вручив державні нагороди херсонцям.

За значний особистий внесок у соціально-економічний, науково-технічний, культурно-освітній розвиток Української держави, зразкове виконання службового обов’язку та багаторічну сумлінну працю було присвоєно почесні звання.

Нагороду «Заслужений лікар України» отримала Ольга Керецман, лікареві відділення первинної медико-санітарної допомоги №2 комунального закладу «Херсонська міська клінічна лікарня імені Є.Є. Карабелеша».

Подробнее...

Андрій Гордєєв анонсував головні інвестиційні події року

Останні роки на Херсонщині прослідковується позитивна динаміка росту кількості вкладених інвестицій.

Так, у 2017 році більше ніж на 50% збільшилась кількість іноземних інвестицій.

Розвиток інвестиційної діяльності Херсонщини є одним з пріоритетних напрямків економіки регіону. Протягом 2017 року інвестиційні процеси в регіоні демонструють суттєву позитивну динаміку. Обсяг капітальних інвестицій за попередніми даними становив 6931 млн грн, що на 59,1% більше ніж за 2016 рік. За підсумками 2017 року загальний обсяг надходження прямих іноземних інвестицій в область склав 216,9 млн дол США, - відзвітував Херсонщині голова ОДА Андрій Гордєєв.

Подробнее...

Туристичний сезон в області розпочнеться святкуванням на Кам’янській Січі

30 квітня на Херсонщині стартує курортно-туристичний сезон.

Вже третій рік поспіль він починається у селі Республіканець Бериславського району на території «Кам’янської Січі», де відбуваються урочисті заходи з нагоди річниці її заснування та вшанування пам’яті кошового отамана Кості Гордієнка.

Це стає гарною традицією і сьогодні, 28 березня, під головуванням директора Департаменту культури, туризму та курортів ОДА Світлани Думінської відбулася робоча нарада, де детально обговорювали програму проведення відкриття сезону.

Подробнее...

АНДРІЙ ГОРДЄЄВ ПРО ПЕРСПЕКТИВИ НА 2018 РІК

Під час звіту голова обласної державної адміністрації А.Гордєєв поділився планами роботи на майбутнє. Серед пріоритетних напрямів розвитку Херсонщини визначено  налагодження системи зрошення.

 «У 2018 році площу поливних земель планується збільшити на 13 тис. га, зокрема в Генічеському, Чаплинському, Білозерському, Іванівському та Олешківському районах. З цією метою в обласному бюджеті на будівництво, реконструкцію інженерної інфраструктури внутрішньогосподарських меліоративних систем передбачено видатки в сумі 20 млн грн», – наголосив Андрій Гордєєв.

Подробнее...

Роботодавці України відзначили Андрія Гордєєва


27 березня під час публічного звіту голова Херсонської обласної державної адміністрації Андрій Гордєєв отримав відзнаку від Федерації роботодавців України.

Висловлюючи високу оцінку спільної роботи за 2017 рік, враховуючи значний внесок в економічну, соціальну, трудову сфери діяльності Херсонщини, розбудову соціального діалогу, активну співпрацю з роботодавцями, підтримку та піднесення авторитету Об’єднання організацій роботодавців Херсонщини як найбільшого регіонального об’єднання роботодавців, особистий вагомий вклад у формування позитивної динаміки розвитку промисловості області, створення сприятливого інвестиційного клімату та залучення інвесторів для співпраці з підприємцями Херсонщини Андрія Гордєєва нагородили почесним знаком «ЗА ЗАСЛУГИ».

Подробнее...

АНДРІЙ ГОРДЄЄВ ЗВІТУЄ: МАЙБУТНЄ ЗА ДЕЦЕНТРАЛІЗАЦІЄЮ

На кінець березня 2018 року в Херсонській області вже створено 26 об’єднаних територіальних громад (ОТГ) у 10 районах області: Білозерському, Великоолександрівському, Високопільському, Голопристанському, Горностаївському, Іванівському, Каланчацькому, Каховському, Олешківському, Чаплинському. Місцеві бюджети саме цих ОТГ стали фінансово незалежними і в 2017-му отримали державну субвенцію на розвиток інфраструктури в обсязі понад 52 млн грн, яку спрямували на будівництво дитячих садочків, освітлення вулиць, ремонт шкіл, придбання спецтранспорту для комунальних підприємств.

Подробнее...

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua