Новини

Розпочато роботу з підготовки до Новорічних та

Різдвяних свят 2017 року

     До Нового року залишилося менше ніж місяць, тож 8 грудня 2016 року, в районній державній адміністрації, відбулася робоча нарада з питань підготовки, організації та проведення циклу новорічно-різдвяних свят у Верхньорогачицькому районі, яку провела заступник голови районної державної адміністрації Світлана Нестеренко.

Подробнее...

Розглянули питання захисту прав дітей

    Сьогодні, 08 грудня 2016 року, в малому залі районної державної адміністрації під головуванням заступника голови райдержадміністрації Світлани Нестеренко, відбулося чергове засідання комісії з питань захисту прав дитини при Верхньорогачицькій районній державній адміністрації.

    Членами комісії за участю запрошених були розглянуті питання щодо доцільності позбавлення батьківських прав громадянки О. по відношенню до своїх дітей Ю. 2001 року народження, Д. 2011 року народження, А. 2010 року народження; про стан виконання обов’язків опікуна А. по відношенню до підопічних С. 2000 року народження та Д. 2001 року народження; про затвердження планів соціального захисту дітей, які перебувають на обліку служби у справах дітей як такі, що опинилися в складних життєвих обставинах; про затвердження індивідуальних планів соціального захисту дітей сиріт та дітей позбавлених батьківського піклування.

   

Подробнее...

У Верхньому Рогачику урочисто відзначили

День місцевого самоврядування

     Вчора, 7 грудня, в селищі Верхній Рогачик відбувся святковий захід до Дня місцевого самоврядування. У актовому залі районного будинку культури зібралися діючі та колишні представники місцевого самоврядування, депутати обласної, районної, селищної та сільських рад, громадськість.

   З вітальним словом до присутніх звернувся перший заступник голови районної державної адміністрації Віталій Биков, наголосивши у своєму виступі на значущості місцевого самоврядування для кожного громадянина району, налагодженні тісної співпраці й об’єднанні зусиль всіх представників влади району заради виконання основних показників економічного, соціального та культурного розвитку району, оперативного вирішення важливих питань життєзабезпечення територіальних громад та заможного життя на Верхньорогачицькій землі.

 

Подробнее...

7 грудня в Україні відзначали День місцевого самоврядування.  У Верхньому Рогачику урочистості відбулися в районному будинку культури. Тут зібрались депутати місцевих рад всіх рівнів, керівники району та селища, представники трудових колективів райцентру.

Ведучі свята надали слово для привітання голові Верхньорогачицької районної ради Г.І. Нестеренку. Звертаючись до присутніх, він зазначив, що представляти громади, знати їх проблеми і докладати всіх зусиль для їх вирішення – почесна і відповідальна місія. У демократичному суспільстві саме органи місцевого самоврядування покликані створювати умови для реалізації громадських і приватних інтересів, сприяти вирішенню життєво важливих питань не лише місцевого чи регіонального, а й державного значення, налагоджувати зв’язки між громадянами, їх громадськими об’єднаннями та владою.

Подробнее...

6 грудня у районному будинку культури відбулися урочистості з нагоди 25-ї річниці Збройних Сил України, у яких взяли участь учасники АТО, військовослужбовці, керівники району та селища, представники трудових колективів райцентру.

Звучить Гімн України. У залі – державні прапори. Майбутні захисники Вітчизни і українських костюмах виконують бойовий танок. Звертаючись до присутніх, ведучі свята Наталія Худенко та Світлана Федоришина нагадують, що 6 грудня 1991 року було ухвалено Закон України «Про Збройні Сили України». Незважаючи на недовгу офіційну історію українського війська і його професійного свята, справжній вік нашої армії сягає багатьох століть, а бойові традиції формувалися у важких війнах і конфліктах від Київської Русі до сьогодення.

Подробнее...

Відзначили 25 річницю утворення національної армії та

День Збройних Сил України

     День Збройних Сил України – одне із державних свят, яке було засноване Верховною Радою України згідно Постанови від 19 жовтня 1993 року. Дата святкування була приурочена до прийняття Закону України «Про Збройні сили України» від 6 грудня 1991 року.

  З нагоди Дня Збройних Сил України та 25-ї річниці з часу їх створення, військовослужбовців та всіх захисників рідної землі привітали урочистостями у Верхньорогачицькому районному будинку культури.

   

Подробнее...

Депутати місцевих рад – це люди з активною життєвою позицією, різноплановими поглядами на життя, своїми вподобаннями та захопленнями. Всі вони працюють задля планомірного розвитку сіл та селища рідного нам Верхньорогачицького району. Та, як з’ясувалося,  не лише добре вміємо працювати, а й відпочивати та займатися спортом.

         У суботу команда представників органів місцевого самоврядування та органів виконавчої влади виїхала до Нижньосірогозького району на міжрайонну спартакіаду, присвячену Дню місцевого самоврядування. Очолювали делегацію району голова районної ради Нестеренко Геннадій Іванович та заступник голови Давидов Артур Вікторович. На запрошення наших сусідів, які запропонували зробити цю спартакіаду традиційною, відгукнулися три райони Херсонщини. Змагалися чотири команди з футзалу, волейболу, шашок, стрільби, настільного тенісу та перетягування канату. Цікавою і захоплюючою була боротьба у спортивних залах, де команди грали у футбол та волейбол. Команда  волейболістів, яку представляли як чоловіки, так і жінки, виборола перше місце. Футбольна команда зайняла третє місце. У стрільбі змагалися Ірина Малишева та Сергій Приходько, які відповідно зайняли перше та третє особисті місця і  посіли друге командне місце. У змаганнях з тенісу особисті треті місця вибороли Олександр Мавчан та Юлія Марцафель і зайняли третє командне місце. Перше місце серед гравців у шашки зайняв Щербак Анатолій Володимирович, і цим подарував командне третє місце.

         За підсумками спартакіади наша команда зайняла третє місце. Друге місце вибороли господарі спортивних площадок – команда Нижньосірогозького району. Переможці спартакіади – команда Іванівського району.

         Голова районної ради Геннадій Нестеренко виносить слова щирої вдячності за підтримку та участь у змаганнях представникам районної державної адміністрації: Віталію Бикову, Сергію Приходько, Миколі Ведмідьову; а також всім учасникам, які відклали свої справи та виявили бажання змістовно провести вихідний. Слова подяки висловлюємо Олександру Широкому за відео та фото репортаж. 

28 листопада  2016 року відбулося спільне засідання Президії та постійних комісій Верхньорогачицької районної ради з попереднього розгляду питань, що виноситимуться на розгляд ХІV сесії районної ради сьомого скликання.

29 листопада поточного року відбулось засідання чергової ХІV сесії Верхньорогачицької районної ради сьомого скликання.

Депутати затвердили звіт про виконання районного бюджету за 9 місяців 2016 року по доходах загального фонду – 46080,2 тис. грн. та видатках –  42238,1 тис. грн., власні надходження спеціального фонду районного бюджету по доходах –  918,2 тис. грн. та видатках  - 1245,7 тис. грн.

Подробнее...

Одним із найжахливіших періодів в історії українського народу стали Роки штучного голоду 1932-1933 років стали одним із найжахливіших періодів в історії українського народу. Це був злочин проти власного народу, його майбутнього. За своїми страхітливими наслідками його можна віднести до найтрагічніших подій, які взагалі знала історія людства. Голодомор забрав кожного п’ятого жителя України. Мільйони селян були кинуті у смертний вир голоду.

Невблаганний час поглинає все, але не може він поглинути пам’ять народу. У пам’ять про жертви голодомору в Україні зведено пам’ятники та меморіали.

Подробнее...

23 листопада у Верхньорогачицькому районі з робочим візитом побував голова Херсонської обласної ради В.М. Мангер. Він зустрівся з керівниками району, поспілкувався з членами колегії, яка саме на той час відбувалася у районній державній адміністрації. А потім відбулася зустріч з громадськістю, у якій взяли участь депутати обласної, районної, селищної та сільських рад, керівники установ та організацій, селищний та сільські голови.

На початку зустрічі В.М. Мангер наголосив на тому, що розпочав свою роботу із поїздок по районах області:

- На минулому тижні я відвідав Генічеський район, наразі – Верхньорогачицький. Волію бачити на власні очі те, про що ми розмовляємо у кабінетах. Впевнений, що планомірно ми вирішимо усі питання. Проте, аби це сталося якнайшвидше, треба спілкуватися із людьми, приділяти особисту увагу кожному зі складних завдань, які зараз вимагають втручання з боку влади.

Подробнее...

23 листопада 2016 року о 10.00 годині за участю голови Херсонської обласної ради В.М. Мангера відбудеться робоча зустріч (смт Верхній Рогачик, вул. Леніна, 48,  Верхньорогачицька районна рада, ІІ поверх, велика зала засідань).

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua