Новини

 

20 вересня 2016 року відбулось спільне засідання Президії та постійних комісій Верхньорогачицької районної ради сьомого скликання.

Депутати обговорили питання, що виноситимуться на чергову ХІІ сесію районної ради та напрацювали проекти рішень.

Крім того, депутати розглянули питання про хід виконання районних програм щодо запровадження матеріального стимулювання окремих колективів та громадян району; щодо запровадження матеріального стимулювання окремих колективів та громадян району; «Розвиток освіти Верхньорогачицького району – інвестиції в майбутнє регіону» на 2015-2018 роки; оздоровлення та відпочинку дітей влітку на період 2016-2020 років;  боротьби з онкологічними захворюваннями на період до 2016 року; протидії захворюванню на туберкульоз на   2013 – 2016 роки; розвитку фізичної культури та спорту у Верхньорогачицькому районі на 2013-2017 роки; водного господарства у Верхньорогачицькому районі на період до 2020 року; розвитку газопостачання та газифікації Верхньорогачицького району на 2011-2020 роки.

05 вересня голова районної ради Г.І. Нестеренко взяв участь у  апаратній нараді при голові Верхньорогачицької райдержадміністрації
    На засідання розглянуто питання про стану підготовки об’єктів соціально-культурної сфери Верхньорогачицького району до роботи в осінньо-зимовий період 2016/17; вжиття заходів стосовно максимальної економії енергоресурсів та зменшення обсягів споживання електроенергії оргазаціями та установами району; хід збирання олійних культур у Верхньорогачицькому район.

Та інші питання.

01 вересня у районі відбулися урочисті лінійки з нагоди Першого дзвоника та Дня знань.

         У поточному навчальному році до загальноосвітніх шкіл вперше прийшли до школи 101 учень, загальна кількість учнів становить 1011.

         Голова районної ради Г.І. Нестеренко разом із головою районної державної адміністрації Н.О. Тарасовою, депутатом Херсонської обласної ради М.Д. Романієм вітали зі святом учнів, колектив вчителів та батьків Верхньорогачицької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №1.

  Геннадій Іванович у своєму виступі, зокрема, сказав: «Дорогі діти, школа відкриє перед вами нову планету знань, а вчителі – дадуть перші незабутні уроки добра, чесності, справедливості і любові. Дорогі старшокласники перед вами - ваша достойна зміна»

Побажав вчителям - терпіння,  батькам – мудрості, дітям – добрих знань.

Заступник голови районної ради А.В. Давидов привітав учнів Верхньорогачицької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №2.

Після урочистої частини у всіх загальноосвітніх школах району проведено перший Урок, який для учнів 1-4 класів був присвячений темі «Це наше і це твоє», а для учнів 5-11 класів – «Від проголошення Незалежності до нової України».

31 серпня 2016 року голова районної ради Г.І. Нестеренко взяв участь у засіданні колегії  районної державної адміністрації

На засіданні колегії було розглянуто питання про стан підготовки агропромислового комплексу району до проведення посіву озимих культур урожаю 2017 року;  про хід реалізації районної програми з увічнення пам’яті про події Великої Вітчизняної війни 1941 – 1945 років та пошуку і впорядкування поховань жертв війни на 2013 – 2017 роки; стан підготовки паливно-енергетичного комплексу, об’єктів житлово-комунального господарства та соціально-культурної сфери району до функціонування в осінньо-зимовий період 2016/17 року; про забезпечення дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, осіб з їх числа соціальним житлом у район; про готовність навчальних закладів району до роботи в новому 2016/17 навчальному році та опалювальному періоді.

 

30 серпня голова районної ради Г.І. Нестеренко разом із разом головою райдержадміністрації Н.О. Тарасовою, Верхньорогачицьким селищним головою С.І. Коротун, заступником голови райдержадміністрації С.М. Нестеренко  взяв участь у  конференції працівників освіти Верхньорогачицького району. На захід прибули педагогічні колективи району, керівники навчальних закладів, представники органів виконавчої влади та місцевого самоврядування, трудових колективів району.

Подробнее...

24 серпня  голова Верхньорогачицької районної ради Г.І. Нестеренко разом із головою районної державної адміністрації Н.О. Тарасовою  були запрошені на урочисті заходи  з нагоди відзначення з 25-ї річниці  незалежності України до Павлівського сільського будинку культури.

Геннадій Іванович та Наталія Олександрівна привітали жителів Самійлівської громади, подякували матерям воїнів АТО, які були присутні на заході, побажали присутнім міцного здоров’я, великого родинного щастя, миру, взаєморозуміння, злагоди та добробуту. Щоб кожен день життя був сповнений радістю, теплом і новими здобутками, а  добрі справи примножать славу рідної Батьківщини.

Аматорський колектив районного будинку культури подарував присутнім святковий концерт.

Після урочистостей для місцевої молоді та всіх охочих влаштовано дискотеку.

У цей день святкові заходи провели і у Верхньорогачицькому селищному будинку культури №2.

 

23 серпня 2016 року, у другій половині дня в концертному залі комунального закладу «Верхньорогачицький районний будинок культури» Верхньорогачицької районної ради за участю керівництва району, представників місцевих органів виконавчої влади, місцевого самоврядування, трудових колективів організацій та установ, учасників АТО, мешканців та гостей району відбулися урочистості та святковий концерт з нагоди 25-ї річниці незалежності України.

Із вітальними промовами до присутніх звернулися голова Верхньорогачицької голова районної ради Г.І. Нестеренко, районної державної адміністрації Н.О. Тарасова, Верхньорогачицький селищний голова С.І. Коротун, які привітали присутніх із найбільшим національним святом країни, зазаначивши, що українцями багато чого вже зроблено, але багато що потрібно втілити у життя, зокрема, працювати над підвищенням добробуту кожної людини, забезпеченням стабільності та миру в державі. І найголовніше, що має усвідомити кожен громадянин країни, що тільки в єдності та порозумінні вдасться побудувати сильну і заможну Україну, де живуть щасливі та впевнені у своєму майбутньому громадяни.  

На урочистостях юним верхньорогачанам – Наталії Павленко, Костянтину Гаркуші та Ніці Лісничій вручено паспорти громадян України. 
         Згідно Указу Президента України від 19 серпня 2016 року №336 нагороджено відзнакою Президента України «Ювілейною медаллю «25 років незалежності України Капсамуна Івана Ілліча, керівника СТОВ «Таврія».

Подробнее...

23 серпня, у переддень найбільшого національного свята – Дня незалежності України, у Свято-Покровському храмі селища Верхній Рогачик відбулося святкове богослужіння на славу та процвітання України, яке відслужив Благочинний Верхньорогачицького округу, протоієрей Віталій Шмигельський.
    До даного заходу долучилися: голова Верхньорогачицької районної ради Г,І. Нестеренко, голова Верхньорогачицької районної державної адміністрації Н.О. Тарасова, Верхньорогачицький селищний голова С. І. Коротун, керівники організацій та установ району, прихожани храму.
    Після молебню отець Віталій привітав присутніх з найбільшими державними святами та висловив віру в те, що Господь пошле нашій країні мир, процвітання та благодать.

23 серпня на центральній площі селища Верхній Рогачик відбулися урочистості до Дня Державного Прапора України.

 У святкуванні взяли участь голова Верхньорогачицької районної ради Геннадій Нестеренко, голова Верхньорогачицької районної державної адміністрації Наталія Тарасова, Верхньорогачицький селищний голова Світлана Коротун, трудові колективи установ та організацій, учасники АТО, представники громадськості селища та району.

Почесне право підняти Державний Прапор України та відкрити урочистості з нагоди Дня державного Прапора було надано ровесникам незалежності України, молодому поколінню верхньорогачан – Лащенко Наталії та Д'яченку Іллі.

         З нагоди державного свята верхньорогачан та гостей селища привітали голова Верхньорогачицької районної ради Геннадій Нестеренко, голова Верхньорогачицької районної державної адміністрації Наталія Тарасова, Верхньорогачицький селищний голова Світлана Коротун

У своєму виступі Геннадій Іванович, зокрема сказав: «Державний прапор України втілює в собі давню і величну історію державотворення, прагнення  українського народу жити вільно в мирі і  добробуті. Це прапор єдності українських земель, прапор гідності і взаємоповаги людей, які є громадянами незалежної української держави, це наша совість і наша незламність, це вічно жива пам'ять і вічна мрія нашого народу.

Наш прапор - це символ свободи і незалежності, слави і відродження України. Його маємо берегти і шанувати як найвищу національну святиню.

Подробнее...

16 серпня  2016 року відбулось спільне засідання Президії та постійних комісій Верхньорогачицьої районної ради.

Депутати обговорили питання, що виносились ХІ сесію районної ради та напрацювали проекти рішень.

Цього ж дня відбулось засідання ХІ сесії Верхньорогачицької районної ради сьомого скликання.

Депутати внесли зміни до рішення ІV сесії районної ради від 30 грудня 2015 року  №  44   «Про районний бюджет на 2016 рік»  та до рішення районної ради від 27 липня 2016 року № 123  «Про здійснення закупівель товарів і послуг закладами, установами та організаціями, що належать до спільної власності територіальних громад району, у системі електронних державних закупівель ProZorro».

Напрацювали звернення Верхньорогачицької районної ради до Верховної Ради України, Кабінету Міністрів України, Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг щодо впровадження мораторію на підвищення тарифів на житлово-комунальні послуги для населення.

Та інші питання.

Враховуючи значення та роль Національної поліції України у виконанні завдань із охорони прав і свобод людини, протидії злочинності, підтриманні публічної безпеки і порядку, Глава держави установив в Україні нове свято — День Національної поліції України, яке відзначатиметься 4 серпня.
Сьогодні його вперше відзначили і у нашому районі. На урочистості в районний будинок культури зібралися працівники Верхньорогачицького відділення поліції, керівники району та селища, працівники культури та учасники художньої самодіяльності. 
Працівників поліції вітали голова районної державної адміністрації Н.О. Тарасова. 

Подробнее...

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua