Новини

Держгеонадра запустила «Інвестиційний атлас надрокористувача»

Державна служба геології та надр України запустила «Інвестиційний атлас надрокористувача». До нього увійшли 85 об’єктів, які розподілили по шести кошиках за видами корисних копалин. Проєкт створили спільно з ДНВП «Геоінформ України», НАК «Надра України», ДГП «Укргеофізика» та УкрДГРІ.

Атлас розміщений у вільному доступі на офіційному сайті Служби. Типовий профайл кожного об’єкту містить загальний опис ділянки, координати, оціночні ресурси, попередню вартість, мінімальні вимоги до програми робіт, а також посилання на паспорт родовища і відповідні звіти про ділянку. За словами голови Держгеонадр Романа Опімаха, усі охочі можуть ініціювати одну з запропонованих ділянок на аукціон, або номінувати будь-яку іншу ділянку за власним бажанням.

Подробнее...

Майже 1400 внутрішньо переміщених осіб здобувають освіту на Херсонщині

Для жителів АР Крим та внутрішньо переміщених осіб у закладах освіти області створено належні умови для здобуття дошкільної, повної загальної середньої, професійно-технічної та вищої освіти з урахуванням відомостей щодо внутрішньо переміщених осіб. На цьому наголосила Ніна Левенець, заступниця директора Департаменту освіти, науки та молоді ОДА під час селекторної наради під головуванням очільника області Юрія Гусєва.
Зокрема, вона повідомила, що в закладах освіти Херсонщини навчаються майже 1400 осіб зазначеної категорії, з них дошкільну освіту отримують 200 дітей, загальну середню – 648 учнів, професійно-технічну – 34 учні, вищу – 517 студентів.

Подробнее...

На Херсонщині розробили проєкт містечка для внутрішньо переміщених осіб із Криму

Проєкт житлового містечка для жителів АР Крим та внутрішньо переміщених осіб у Херсонській області презентував на селекторній нараді заступник голови ОДА Сергій Козир.
Він повідомив, що на сьогодні є можливість у короткий термін збудувати відповідне житло у м. Генічеськ, адже саме цей район прийняв значну кількість переселенців після незаконної анексії Криму та розташований найближче до окупованого півострова. 
«На вільній від забудови земельній ділянці площею 4,5 га проєктною пропозицією передбачається будівництво 6 чотириповерхових двопід’їзних будинків на 336 квартир. Орієнтовна вартість проєкту – 160 млн грн. Зараз ми готуємо звернення до Міністерства розвитку громад та територій України, щоб отримати фінансову підтримку та розпочати необхідне для нашої області будівництво», - зазначив Сергій Козир.

Подробнее...

Перші тижні нового року - найбагатша на свята пора року. Цими днями українці з радістю виконують традиційних обрядових пісень з побажаннями багатства, доброго здоров'я, хорошого врожаю та прославляють народження Христа. Особливо цю традицію полюбляють діти, але не оминають її і дорослі.

Прийшли колядувальники й  до Верхньрогачицької районної ради та Верхньорогачицької районної державної адміністрації, де їх радо зустріли голова районної ради Геннадій Нестеренко та голова районної державної адміністрації Євген Ларченко, їх заступники Артур Давидов, Віталій Биков, Світлана Нестеренко та працівники виконавчого апарату районної ради та районної державної адміністрації.  

Вихованці дитячого ясла-садочку «Берізка» Верхньорогачицької селищної ради, учні Верхньорогачицької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №2 Верхньорогачицької районної ради Херсонської області  та Верхньорогачицької опорної загальноосвітньої школи  І-ІІІ ступенів Верхньорогачицької районної ради Херсонської області на чолі з педагогічними колективами співали українські пісні, бажали всій верхньорогачицькій родині достатку, благополуччя та процвітання в новому році. Чарівним співом дзвінкоголоса малеча наповнювала серця присутніх радістю, подарувавши гарний настрій та позитивні емоції. Геннадій Нестеренко та Євген Ларченко  щиро подякували за святковий настрій та, як і годиться, віддячили колядникам гостинцями, побажавши всім міцного здоров’я, миру, злагоди.

Подробнее...

У Верхньорогачицькій райдержадміністрації обговорили актуальні завдання та визначили шляхи їх вирішення

Сьогодні, 13 січня 2020 року, робочий тиждень розпочався із розширеної апаратної наради при голові райдержадміністрації Євгену Ларченку та щотижневої селекторної наради очільника Херсонської обласної державної адміністрації Юрія Гусєва.

На заходах були присутні – голова районної ради Геннадій Нестеренко, начальники усіх структурних підрозділів РДА, керівники організацій та установ району.

Спочатку всі присутні долучилися до селекторної наради де були розглянуті питання щодо створення в області житлового містечка для мешканців АР Крим та внутрішньо переміщених осіб, про надання освітніх послуг мешканцям АР Крим та внутрішньо переміщеним особам та про застосування телемедичних технологій у процесі надання медичних послуг мешканцям АР Крим та внутрішньо переміщеним особам.

Подробнее...

До Верхньорогачицької райдержадміністрації завітали щедрувальники

Напередодні Нового року за старим стилем, а саме сьогодні 13 січня 2020 року, в Україні відзначається Щедрий вечір. Саме в цей день щедрувальники обходять будинки з побажаннями щастя та добробуту кожній родині.

Підтримуючи добру традицію до райдержадміністрації сьогодні завітали щедрувальники із Верхньорогачицького ясел-садка Берізка, школярі опорної школи та Верхньорогачицької ЗОШ №2.

Одягнені у колоритні національні хустки та костюми, тримаючи у руках Різдвяну зірку та ведучи традиційну Козу, діти вразили своєю артистичністю та звичайно ж додали гарного новорічного настрою усім присутнім на старті нового робочого тижня.

«А ми б хотіли, щоб усі ви посміхалися, і щоб душа відкрилась, і звучала піснею! І щоб країною своєю милувалися, такою гарною, такою різною! Щоб красувалось наше тіло вишиванкою, і на свята ми зустрічалися з родиною! Хай мир і щастя прокидається світанками над Україною! Над Україною!», - звучало із вуст дітей як настанова для дорослих, крім традиційних щедрівок та колядок.

Подробнее...

Колядки, щедрівки й кутя: на Херсонщині відзначали зимові свята

«Ми раді, що завітали у Херсон та можемо святкувати так весело, радісно й гучно», - прокоментувала різдвяний захід в обласному центрі жителька Новокаховської міської об’єднаної територіальної громади Надія.  
Сьогодні разом із місцевим творчим колективом вона долучилася до театралізованого свята за народними традиціями «Хай прийдуть до тебе три празники в гості!», що відбулось на площі Свободи.  

Святковий настрій для гостей свята створювали фольклорні та обрядові колективи, вокальні ансамблі народної пісні, театральні колективи. Також дорослі й дитячі щедрувальні гурти представили херсонцям свою творчість. 

Подробнее...

В області перевіряють стан пожежної безпеки об'єктів з масовим перебуванням людей

Головне управління ДСНС України у Херсонській області проводить позапланові перевірки у сфері пожежної та техногенної безпеки об’єктів з масовим перебуванням людей, розташованих на території Херсонської області.

Заплановано перевірити 1115 об’єктів до 31.01.2020 (гуртожитків – 57, об’єкти соціального захисту – 59, об’єкти транспортної інфраструктури – 16, торгово-розважальні центри – 12, заклади охорони здоров’я – 50, професійно – технічні навчальні заклади – 32, загальноосвітні навчальні заклади – 458, дошкільні навчальні заклади – 408, вищі навчальні заклади – 23).

Наразі органами державного нагляду у сфері пожежної та техногенної безпеки перевірено 404 об’єкти (гуртожитки – 28, об’єкти соціального захисту – 15, об’єкти транспортної інфраструктури – 4, торгово-розважальні центри – 1, заклади охорони здоров’я – 12, професійно – технічні навчальні заклади – 23, загальноосвітні навчальні заклади – 172, дошкільні навчальні заклади – 146, вищі навчальні заклади – 3).

Подробнее...

Водозабезпечення населених пунктів Херсонщини є основою життєдіяльності

Це залишається одним з пріоритетних завдань, яке потрібно якісно вирішити на всіх рівнях. На цьому наголосив голова облдержадміністрації Юрій Гусєв під час наради стосовно водозабезпечення.
Так, з 698 населених пунктів централізоване водопостачання мають 689 (98 %). У 127 населених пунктах вода подається за графіком, від 4 до 15 годин.
Про населені пункти, в яких питання водозабезпечення ще вирішується, інформували представники районної влади.
Один із населених пунктів, де вже є позитивні зрушення, – смт Рикове (Генічеський район).
Як повідомив голова Генічеської РДА Андрій Онищенко, питання водозабезпечення в цьому селищі міського типу практично вирішено. Так, селищною радою планується провести капітальний ремонт артезіанських свердловин, водогону, водопровідної мережі; виготовлено проєктно-кошторисну документацію.

Подробнее...

У Верхньорогачицькій РДА відбулося засідання районної призовної комісії

Сьогодні, 10 січня 2020 року, відбулося засідання районної призовної комісії, під керівництвом першого заступника голови райдержадміністрації, голови комісії Віталія Бикова.

На комісії обговорили питання щодо організації медичного огляду призовників, надання призовникам відстрочки чи звільнення призовників від призову на строкову військову службу, направлення до правоохоронних органів матеріалів на призовників, які ухиляються від призову на строкову військову службу та інші.

За наслідками роботи засідання та опрацювання справ призовників були прийняті відповідні рішення. Зокрема, всього по Верхньорогачицькому району 173 особи підлягали виклику на РПК із них: 43 юнаки – з’явились, 130 – не з’явились, 21 – визнані придатними до військової служби, 10 – призвано і відправлено у війська, 27 – надано відстрочку від призову, 15 – передано в запас, 8 – досягли 27-ми річного віку, 12 – не придатні до військової служби в мирний час, обмежено придатні у воєнний час, 0 – притягнуті до кримінальної відповідальності.

Актуалізація потенціалу конкурентноздатності в 45+

Для безробітних, які перебувають на обліку у Верхньорогачицькій районній філії Херсонського ОЦЗ, 9 січня поточного року проведено навчальний тренінг, спрямований на підвищення професійної конкурентоздатності у віці 45+.

Виконуючи вправи та завдання учасники тренінгу визначали цілі, які є важливими для них та зрозуміли яким чином їх можна зробити реальністю, яким чином долати стресові ситуації, як усвідомити власні підсвідомі бажання, як відчувати себе вільно та впевнено і як вивільнити негативну енергетику для позитивних зрушень.

Володіння конструктивними стратегіями досягнення цілей та розвиток навичок впевненої поведінки є надзвичайно важливими передумовами професійного успіху особистості. Тож сподіваємось, що учасники тренінгу застосують  на практиці набуті знання та долатимуть перешкоди, які заважають поводитись вільно та незалежно.

Подробнее...

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua