Новини

У Верхньому Рогачику 368 платників звітують по Інтернету

Верхньорогачицькі підприємці Херсонської області успішно опановують електронний формат подання звітності до податкової. Допомагають їм у цьому спеціалісти Верхньорогачицької ДПІ на чолі з начальником - Оленою Приходько.

Цього тижня податківці району щодня спілкувалися з підприємцями та надавали практичну допомогу в опануванні Електронного кабінету. Робота в
е-Кабінеті не вимагає спеціальної підготовки. Втім, підприємці повинні обов’язково мати електронний цифровий підпис, який можна отримати у будь-якого Кваліфікованого надавача електронних довірчих послуг.

Подробнее...

УВАГА! Пам’ятка! УВАГА!

Великолепетиське міжрайонне управління інформує, щодо початку проведення осінньої компанії з пероральної імунізації 2020 року. Імунізація диких м’ясоїдних тварин проти сказу шляхом розповсюдження принад з вакциною з літаків.

Вказані заходи проводяться відповідно до Плану протиепізоотичних заходів по профілактиці основних заразних хвороб тварин на 2020 рік, задля створення благополучного середовища щодо захворювання на сказ серед диких тварин, котрі є основними розповсюджувачами збудника сказу.

Подробнее...

В Україні зафіксовано 2 884 нові випадки коронавірусної хвороби COVID-19

22 вересня (станом на 9:00) в Україні 181 237 лабораторно підтверджених випадків COVID-19, із них 3 642 летальні, 79 901 пацієнт одужав. За добу зафіксовано 2 884 нові випадки. Загалом проведено 2 079 482 тестувань методом ПЛР. За добу одужало 1717 пацієнтів.

Наразі коронавірусна хвороба виявлена:

🔺Вінницька область — 5 377 випадків;
🔺Волинська область — 7 031 випадок;
🔺Дніпропетровська область — 4 218 випадків;
🔺Донецька область — 2 505 випадків;
🔺Житомирська область — 5 121 випадок;
🔺Закарпатська область — 9 265 випадків;
🔺Запорізька область — 3 034 випадки;
🔺Івано-Франківська область — 12 675 випадків;

Подробнее...

Оновлено мапи завершених та поточних ремонтних робіт на дорогах загального користування місцевого значення та дорогах комунальної власності!

Станом на 21 вересня в Херсонській області триває 1 нове будівництво, ремонт 12 доріг, 1 моста та 10 доріг комунальної власності. Завершено роботи на 39 об'єктах.

Подробнее...

Допоможи дитині зростати в родині - стань патронатним вихователем!

Перша патронатна сім’я була створена в Україні в 2009 році. За 10 років таких сімей стало понад 150 - за цей час вони змінили на краще життя 600 дітей. 

Патронат над дитиною - це професійна комплексна послуга, яка передбачає тимчасовий догляд, виховання та реабілітацію в сім'ї патронатного вихователя дитини, яка перебуває у складних життєвих обставинах, та одночасне надання спеціалістами інтенсивних підтримуючих послуг її батькам для вирішення проблем, що призвели до розлучення з дитиною.

Подробнее...

Патронат над дитиною - швидка і вчасна допомога дитині та родині в громаді

В Україні 150 сімей патронатних вихователів вже змінили життя понад 600 дітей!

У 2020 році розпочато другий етап реалізації реформи деінституціалізації, який передбачає практичні кроки щодо розвитку послуг для дітей та сімей в громадах. Однією з актуальних послуг є патронат над дитиною.

Головне завдання патронату - забезпечити дитині професійний сімейний догляд і виховання не період подолання її батьками складних життєвих обставин, що спричинили влаштування дитини під патронат чи пошук для неї нової родини.  

Детальніше про патронат читайте за посиланням.

Подробнее...

Про порядок видачі листків непрацездатності по вагітності та пологах сурогатним матерям

У відповідності до частини першої статті 25 Закону України «Про загальнообов’язкове державне соціальне страхування» від 23.09.1999 № 1105 – ХIV (зі змінами та доповненнями) (далі – Закон № 1105), допомога по вагітності та пологах надається застрахованій особі у формі матеріального забезпечення, яке компенсує втрату заробітної плати (доходу) за період відпустки у зв'язку з вагітністю та пологами та виплачується за весь період відпустки у зв'язку з вагітністю та пологами, тривалість якої становить 70 календарних днів до пологів і 56 (у разі ускладнених пологів або народження двох чи більше дітей - 70) календарних днів після пологів. Жінкам, віднесеним до 1 - 4 категорій осіб, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи, допомога по вагітності та пологах виплачується за 180 календарних днів зазначеної відпустки (90 - до пологів та 90 - після пологів). Розмір зазначеної допомоги обчислюється сумарно та надається застрахованій особі в повному обсязі незалежно від кількості днів відпустки, фактично використаних до пологів.

Подробнее...

Верхньорогачани на командно-штабних навчаннях із територіальної оборони Херсонщини

З 17 по 26 вересня 2020 року, відповідно до плану проведення навчальних зборів резервістів, на Херсонщині проходитимуть командно-штабні навчання з територіальної оборони (ТрО) та навчальні збори особового складу 124-ї окремої бригади ТрО. Цього року навчання проходять під назвою «Об’єднані зусилля – 2020».

Участь у навчаннях беруть і бійці-резервісти з Верхньорогачицького району, які відпрацьовують вправи з стрільби зі стрілецької зброї та надання першої медичної допомоги в умовах бойових дій (тактична підготовка).

Подробнее...

21 ВЕРЕСНЯ 2020: оперативна інформація про поширення COVID-19 у Верхньорогачицькому районі та Херсонській області

За останню добу на Херсонщині проведено 459 ПЛР-досліджень та 472 дослідження методом ІФА на виявлення коронавірусу. Зафіксовано 5 нових лабораторно підтверджених випадків на COVID-19.

Тож, наразі в області 818 лабораторно підтверджених випадків захворювання на коронавірус. Із них: 444 людей побороли недугу, 354 – інфіковані на COVID-19, 20 - померли.

По Верхньорогачицькому району:

- всього хворих на COVID-19 – 2 (жінка 1960 р.н. та чоловік 1990 р.н., обоє хворих із смт Верхній Рогачик, перебіг хвороби легкий, інфіковані знаходяться на самоізоляції під медико-санітарним наглядом).

Подробнее...

В Україні зафіксовано 2 675 нових випадків коронавірусної хвороби COVID-19

21 вересня (станом на 9:00) в Україні 178 353 лабораторно підтверджені випадки COVID-19, із них 3 583 летальні, 78 184 пацієнти одужали. За добу зафіксовано 2 675 нових випадків. Загалом проведено
2 058 638 тестувань методом ПЛР. За добу одужало 672 пацієнти.

Наразі коронавірусна хвороба виявлена:

🔺Вінницька область — 5 322 випадки;
🔺Волинська область — 6 936 випадків;
🔺Дніпропетровська область — 4 118 випадків;
🔺Донецька область — 2 480 випадків;
🔺Житомирська область — 5 059 випадків;
🔺Закарпатська область — 9 189 випадків;
🔺Запорізька область — 2 934 випадки;
🔺Івано-Франківська область — 12 538 випадків;

Подробнее...

Сьогодні, 21 вересня 2020 року, голова районної державної адміністрації Євген Ларченко, голова районної ради Геннадій Нестеренко, начальники структурних підрозділів райдержадміністрації та керівники організацій/установ району долучилися до селекторної наради із обговорення шляхів вирішення актуальних питань розвитку області на якій розглянули питання щодо епідемічної ситуації та запобігання поширенню на території Херсонщини COVID-19, стану реалізації в області проєктів у рамках національної програми «Велике будівництво», матеріально-технічного забезпечення підготовки та проведення в області місцевих виборів 25 жовтня 2020 року, підготовки проєктів місцевих бюджетів області на 2021 рік,стану використання освітньої субвенції а створення освітнього простору в рамках реалізації концепції «Нова українська школа» та ряду інших актуальних питань в розрізі районів області.

Подробнее...

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua