Новини

Шановні верхньорогачани!

Щороку 27 січня ми разом з усією світовою спільнотою вшановуємо пам'ять жертв Голокосту – мільйонів жінок, чоловіків і дітей, котрі загинули від рук нацистів у роки Другої світової війни. Масштаби цієї страшної трагедії шокують: на українських землях жертвами Голокосту стали сотні тисяч представників єврейського народу та інших національностей, а в найбільшому нацистському таборі смерті Аушвіц поблизу польського міста Освенцим мученицькою смертю загинуло близько 1,4 мільйона людей.

Все більше часу відділяє нас від тих страшних подій. Україна йде європейським шляхом. Ми будуємо наше суспільство на основі принципів демократії, гуманізму, толерантності та соціальної справедливості. У ньому немає і не повинно бути місця расовому насиллю та агресії.

Віддаючи данину пам’яті жертвам нацизму, закликаємо усіх людей доброї волі до взаємної поваги та порозуміння.

Голова районної                                                    Голова районної

державної адміністрації                                        ради

Наталія Тарасова                                                  Геннадій Нестеренко

 

Отримав субсидію - бережи енергоресурси!

Якщо я буду споживати послуг менше норми, то в мене заберуть субсидію! – саме цей міф викликає найбільший страх у отримувачів субсидій. Та пам’ятайте це лише міф). Заощаджувати воду/тепло/світло/газ, навіть якщо ви отримуєте субсидію, треба! Ви зможете зменшити свою обов’язкову частку плати за комірне. А держава може стати менш енергозалежною.

Експерти Проекту USAID «Муніципальна енергетична реформа в Україні» спільно з Мінсоцполітики та Держенергоефективності вирішили ще раз звернути на це вашу увагу і створили відео «Отримав субсидію – економ енергоресурси!».

Дивіться і пам’ятайте: надмірне використання енергоресурсів – шкідливе для вашого гаманця).

Обговорили питання легалізації найманої праці 

24 січня поточного року відбулося засідання комісії з питань легалізації праці та зайнятості населення при Верхньорогачицькій районній державній адміністрації.

На засіданні були присутні голова райдержадміністрації Наталія Тарасова, члени робочої групи, а також запрошені фізичні особи-підприємці та керівники фермерських господарств району.

Згідно порядку денного були розглянуті питання щодо дотримання чинного законодавства із виплат заробітної плати не менше встановленого розміру, легалізації найманої праці та оформлення трудових відносин у правовому колі.

Подробнее...

Прийняті конструктивні рішення в інтересах дітей

Сьогодні, 24 січня 2017 року, під головуванням заступника голови райдержадміністрації Світлани Нестеренко відбулось засідання комісії захисту прав дитини при Верхньорогачицькій районній державній адміністрації.

Під час засідання були розглянуті питання про стан виконання батьківських обов’язків по справам 2 батьків, які злісно ухиляються від їх виконання, ведуть антигромадський спосіб життя й не створили належних умов для виховання та проживання дітей.

Під час засідання члени комісії детально вивчили питання, поспілкувалися із запрошеними педагогами, представниками селищної й сільської рад та з горе-матерями семи дітей, які опинилось в складних життєвих обставинах.

По розглянутим справах прийняті рішення, спрямовані на подолання складного становища в даних сім’ях, попередження загрози життю і здоров’ю дітей.

Подробнее...

Соборність –символ боротьби за волю та незалежність 

22 січня увійшло до національного календаря як велике державне свято. Адже, саме цього дня у 1919 році на площі перед Київською Софією відбулася подія, про яку мріяли покоління українських патріотів: на велелюдному зібранні було урочисто проголошено злуку Української Народної Республіки і Західно-Української Народної Республіки. Цей історичний факт показав безсилля будь-яких спроб роз’єднати український народ, протиставити українців один одному.

Відповідно до плану заходів з підготовки та відзначення у Верхньорогачицькому районі Дня Соборності України, затвердженого головою райдержадміністрації, у районі відбувся ряд тематичних заходів присвячених важливій історичній події.

Подробнее...

Шановні верхньорогачани!

Вітаємо Вас з Днем Соборності України!

У це величне свято ми згадуємо події 22 січня 1919 року, коли було підписано Акт злуки та об’єднано дві гілки українського народу, розділених історією.

Пам’ятаючи про цю величну подію, ми повинні збудувати нову Україну на принципах демократії, верховенства права, захисту свободи кожного громадянина.

У цей нелегкий час, усі ми повинні усвідомити, що лише в єдності наша сила, що тільки спільними зусиллями ми зможемо побороти всі негаразди і збудувати могутню державу, в якій кожен із нас почуватиметься впевнено та захищено.

Хочеться побажати всім нам миру, щастя, нових досягнень на благо рідного краю та нашої України!

 

Голова районної                                                    Голова районної

державної адміністрації                                        ради

Наталія Тарасова                                                  Геннадій Нестеренко

День Соборності – шлях крізь віки

22 січня наша держава відзначатиме особливе свято – День Соборності України. В ньому відобразилася головна особливість багатостраждальної долі української держави, нашого народу. Століттями народ України не мав власної держави і був роз’єднаний кордонами держав, які загарбали етнічну українську територію.

Початки поняття соборності заклали ще за часів Київської Руси-України її великі князі: Володимир Великий, Ярослав Мудрий, Володимир Мономах. Вони зміцнювали українську державу, збирали до купи її землі.

Подробнее...

Служба за контрактом – це почесно і престижно

Останнім часом в країні змінилося ставлення до Збройних Сил України на краще. Потреба у професійній армії стала нагальною та очевидною. Переведення збройних сил на комплектування за контрактом є одним із найважливіших етапів їх розвитку.

Саме на цьому, у четвер 19 січня 2017 року, під час зустрічі з верхньорогачанами наголосив начальник відділу цивільно-військового співробітництва оперативного командування «Південь», підполковник Владислав Назаров.

Зустріч жителів Верхньорогачицького району з представниками мобільної групи, яка оперативно проводить роз’яснювальну роботу про переваги служби за контрактом в ЗСУ, зокрема до частин оперативно-тактичного угрупування «Південь» м. Одесса, відбулася у районній державній адміністрації за участі голови райдержадміністрації Наталії Тарасової, голови районної ради Геннадія Нестеренка, першого заступника голови райдержадміністрації Віталія Бикова, представників райдержадміністрації, організацій та установ району, військкомату та громадськості.

Подробнее...

Шановні жителі Верхньорогачицького району! 

Православним світом 19 січня відзначається велике християнське свято – Богоявлення Господнє, яке в народі називають Водохреща.

Це не просто християнська традиція, релігійне свято, а й велике таїнство, Боже таїнство і Божа благодать, яка наповнює змістом життя людей, благословляє на добрі, гарні вчинки, допомагає людям відкрити своє серце для любові. З моменту освячення річок, озер та криниць хрестом і молитвою вода в них стає цілющою і цілий рік дарує людям здоров’я й наснагу, захищає від лиха та наповнює життєдайною енергією.

У це світле свято бажаємо усім міцного здоров’я і щасливого довголіття, дитячого сміху у кожну оселю та хліба на кожному столі. Нехай негаразди оминають Ваші домівки, а оселяться в них мир, радість, добробут, злагода та любов. Нехай Боже благословення повсякчас оберігає Вас та Ваші родини.

Зі світлим і чистим Хрещенням Господнім!

 

Голова районної                                                 Голова районної

державної адміністрації                                     ради

Наталія Тарасова                                               Геннадій Нестеренко

     Сьогодні 17 січня 2017 року при голові Верхньорогачицької районної державної адміністрації відбулася робоча нарада з питань децентралізації влади.

     У нараді взяли участь голова районної державної адміністрації Наталія Тарасова, голова районної ради Геннадій Нестеренко, заступник голови райдержадміністрації Світлана Нестеренко, селищний та сільські голови.

     У ході наради були надані роз’яснення щодо прискорення об’єднання Громад району.

     Голова райдержадміністрації Наталія Тарасова наголосила на тому, що затягувати цей процес не варто, адже чим швидше Громади об’єднаються, тим більше фінансових можливостей отримають.

     Під час обговорення, селищного та сільських голів цікавило питання щодо фінансування Громад при об’єднанні, повноваження старост.

     За результатами робочої наради головою районної державної адміністрації Тарасовою Н.О. були надані відповідні доручення до виконання.

     Сьогодні, 16 січня 2017 року, відбулася щотижнева оперативна нарада при голові райдержадміністрації Наталії Тарасовій, за участі голови районної ради Геннадія Нестеренка, заступників голови райдержадміністрації Віталія Бикова та Світлани 
Нестеренко, керівника апарату райдержадміністрації Сергія Приходька, начальників структурних підрозділів райдержадміністрації, керівників 
установ та організацій району.

     У ході наради підведено підсумки за попередній тиждень та окреслено першочергові заходи, що заплановані на поточний робочий тиждень.
     Також, під час наради, головою райдержадміністрації Наталією Олександрівною було озвучено ряд актуальних питань життєдіяльності району:

 

Подробнее...

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua