Новини

Голова райдержадміністрації Євген Ларченко взяв участь у сесії райради

Сьогодні, 29 листопада 2019 року, голова Верхньорогачицької районної державної адміністрації Євген Ларченко взяв участь у ХLІІІ сесії Верхньорогачицької районної ради сьомого скликання.

На розгляд депутатів було винесено низку питань, зокрема: про хід виконання програми соціально-економічного та культурного розвитку Верхньорогачицького району за 9 місяців 2019 року, про звіт про виконання районного бюджетуВерхньорогачицького району за 9 місяців 2019 року, про внесення змін до рішення ХХХV сесії Верхньорогачицької районної ради сьомого скликання від 21 грудня 2018 року № 481 «Про надання/прийняття міжбюджетних трансфертів (субвенцій) у 2019 році», про внесення змін до рішення ХХХV сесії Верхньорогачицької районної ради сьомого скликання від 21 грудня 2018 року № 483 «Про районний бюджет Верхньорогачицького району на 2019 рік», про хід виконання програми розвитку інформаційного простору Верхньорогачицького району на 2017-2020 роки та інші. Загалом було розглянуто 16 питань по кожному із яких було прийнято відповідне рішення.

Подробнее...

Мешканцям Верхньорогачицького району представили нового голову РДА

Сьогодні, 29 листопада 2019 року, у сесійній залі засідань відбулось представлення нового голови Верхньорогачицької райдержадміністрації.

Згідно розпорядження № 416/2019-рп Президента України Володимира Зеленського ним став Євген Ларченко.

Представляти нового очільника району приїхав перший заступник голови обласної державної адміністрації Дмитро Бутрій, який зачитав розпорядження Президента України «Про призначення Є.Ларченка головою Верхньорогачицької районної державної адміністрації Херсонської області» та вручив новому очільнику відповідне посвідчення. Крім того, Дмитро Стефонович висловив слова вдячності попередній голові РДА Наталії Тарасовій за зроблену протягом багатьох років роботу на благо району. У свою чергу, Наталія Тарасова подякувала всім за співпрацю та побажала наснаги й успіхів новопризначеному очільнику району в подальшому розвитку краю.

Подробнее...

Протидія домашньому насильству

«Досить! Насильству немає виправдання» – під таким гаслом у соціально-психологічному тренінговому центрі Верхньорогачицької районної філії Херсонського ОЦЗ пройшов семінар для безробітних.

Захід відбувався в рамках міжнародної акції «16 днів проти насилля». Присутні ознайомилися з визначенням, що таке «домашнє насилля», його види та прояви. Отримали інформацію про громадські організації, які надають соціально-психологічну допомогу постраждалим від насилля.

Олена Філімоненко, заступник начальника відділу Верхньорогачицького бюро правової допомоги, ознайомила присутніх із Законом України «Про запобігання та протидію домашньому насильству», в якому запроваджено комплексний підхід та визначено систему заходів щодо запобігання та протидії фізичному, психологічному, сексуальному насильству в сім’ї; на кого поширюється дія даного Закону, незалежно від факту спільного проживання.

Подробнее...

Новопризначений голова Верхньорогачицької районної державної адміністрації взяв участь у колегії облдержадміністрації

Сьогодні, 28 листопада 2019 року, новопризначений голова Верхньорогачицької райдержадміністрації Євген Ларченко взяв участь у засіданні колегії Херсонської обласної державної адміністрації.

На початку засідання нового голову району представив колегам та всім присутнім очільник Херсонської області – Юрій Гусєв.

«Вітаю Вас з високим призначенням, із тим авансом довіри Президента України, який відповідним розпорядженням призначив Вас на посаду», - звернувся до Євгена Ларченка голова Херсонської ОДА.

Подробнее...

Відбувся інформаційно-методичний семінар з питань підготовки та проведення ЗНО-2020

26 листопада 2019 року в смт Велика Лепетиха відбувся комплексний інформаційно-методичного семінар з питань підготовки та проведення ЗНО-2020, у якому узяли участь керівники, педагоги закладів освіти та відповідальні особи за формування комплектів реєстраційних документів, представники методичних служб і батьківської громадськості Верхньорогачицького та Великолепетиського районів.

Працівники Херсонського регіонального центру оцінювання якості освіти – Людмила Миколаївна Назаренко, заступник директора, Олександра Дмитрівна Горбушина, методист організаційно-технологічного відділу – ознайомили присутніх з особливостями проведення в 2020 році пробного ЗНО, основної та додаткової сесій ЗНО, з характеристикою сертифікаційних робіт з математики, надали методичні поради щодо підготовки здобувачів освіти до складання державної підсумкової атестації у формі ЗНО, відповіли на запитання.

Подробнее...

На Херсонщині впровадять новий проєкт територіальної оборони за естонською моделлю

За ініціативою голови облдержадміністрації Юрія Гусєва саме на Херсонщині реалізують нову модель територіальної оборони України з урахуванням досвіду Естонії.

Відповідну Декларацію про наміри щодо співробітництва керівники оборонних відомств України та Естонії підписали 26 листопада у Таллінні.

Проєкт концепції територіальної оборони України розроблятиметься з урахуванням досвіду утворення та функціонування Естонської спілки оборони і добровольчої національної оборонної організації Естонської Республіки.

 

Альтернативна енергетика, експорт АПК, туризм: Херсонщина співпрацюватиме з Вільнюсом

Відповідну угоду про співпрацю підписали голова Херсонської облдержадміністрації Юрій Гусєв та президент Вільнюської торгово-промислової та ремісничої палати Сігітас Леонавічус. Підписання відбулося під час V Литовсько-Українського економічного форуму, в рамках офіційного візиту Президента України Володимира Зеленського до Литовської Республіки.
Юрій Гусєв повідомив, що під час заходу сторони обговорили можливості започаткування на Херсонщині спільного виробництва сонячних панелей, просування херсонської аграрної продукції на ринок Литви. Також очільник області запросив литовських туристів до нашої області.

 

Верхньорогачицьку районну державну адміністрацію очолить новопризначений голова

Президент України звільнив попередню та призначив нового голову Верхньорогачицької районної державної адміністрації у Херсонській області. Про це йдеться у відповідних розпорядженнях президента 415/2019-рп та 416/2019-рп відповідно.

«Звільнити Тарасову Наталію Олександрівну з посади голови Верхньорогачицької районної державної адміністрації Херсонської області у зв’язку із закінченням строку повноважень президента України», — йдеться у розпоряджені.

А вже у наступному, Президент призначив на цю посаду Ларченка Євгена Анатолійовича.

Представлення голови районної державної адміністрації відбудеться найближчим часом.

Джерело: https://www.president.gov.ua/documents/instructions.

Автобуси легальних пасажирських перевізників планують маркувати QR-кодами

У Херсонській області автобуси внутрішньообласних перевезень, які працюють легально, планують маркувати QR-кодами. Про це під час засідання Громадської ради повідомив заступник голови облдержадміністрації Вадим Чабан.

Він зазначив, що робота щодо запровадження маркування автобусів легальних фірм перевізників вже розпочата. Зокрема, вже проведено попередні переговори з комерційною структурою, яка має широку мережу по всій Україні. Розміщення QR-кодів має стати додатковою умовою до проведення конкурсу перевізників на маршрут.

За словами Вадима Чабана, подібне маркування дозволить пасажирам, в першу чергу, візуально відрізнити легального перевізника від нелегального, а за необхідності – здійснити безготівковий розрахунок за проїзд за допомогою смартфона.

Подробнее...

Працювали громадські ради області

Сьогодні, 26 листопада 2019 року, заступник голови районної державної адміністрації Світлана Нестеренко, заступник голови Громадської ради при Верхньорогачицькій районній державній адміністрації Людмила Грицаєнко та відповідальні спеціалісти районної державної адміністрації взяли участь у спільному онлайн-засіданні Громадської ради при Херсонській обласній державній адміністрації та громадських рад при районних державних адміністраціях області.

Під час роботи засідання було опрацьовано питання щодо принципів і механізмів формування нової структури Херсонської обласної державної адміністрації та питання щодо шляхів вирішення нелегальних пасажирських перевезень на території Херсонської області.

Подробнее...

Стартував новий робочий тиждень

У понеділок, 25 листопада 2019 року, у Верхньорогачицькій райдержадміністрації робочий тиждень розпочався із наради при голові районної державної адміністрації Наталії Тарасовій, за участі голови районної ради Геннадія Нестеренка, начальників структурних підрозділів райдержадміністрації, керівників організацій та установ району.

Першочерговим до розгляду стало питання щодо ходу опалювального сезону та дотримання відповідного температурного режиму в закладах освіти та медицини району. Крім того, обговорили стан наповнення бюджету району та роботи комісії із легалізації зайнятості населення.

Подробнее...

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua