Новини

Заява про призупинення виплат лікарняних та у зв'язку з вагітністю — неправда

У медіа поширили інформацію про призупинення фінансування виплат, зокрема лікарняних, а також у зв’язку з вагітністю та пологами і т.д.

Мінсоцполітики ПОВІДОМЛЯЄ, що це не відповідає дійсності. Станом на сьогодні залишки на рахунку Фонду становлять 429.4 млн грн, що є достатнім для здійснення НЕОБХІДНИХ поточних виплат. 

Більше того, надходження до фонду формуються ЩОДНЯ із сплати єдиного соціального внеску роботодавцями.

Проте минулого тижня Печерський суд міста Києва поновив на посаді колишнього керівника Фонду Євгена Баженкова.

Подробнее...

У Херсоні відкриють перший в Україні Офіс євроінтеграції

Реалізацію пілотного проекту щодо створення Агенції регіонального розвитку «Офіс євроінтеграції» у Херсонській області Кабінет Міністрів України ухвалив сьогодні під час засідання.
Агенція буде займатися розвитком культурних та освітніх проектів, бізнес-контактів, економіки та інфраструктури із залученням інвестицій та фінансової допомоги ЄС.

Крім того, пілотний проект фокусує увагу на «регіоналізації» євроінтеграції, що дозволить спрямувати додаткові ресурси в області та громади для того, щоб мешканці регіонів безпосередньо відчували користь для них курсу України на інтеграцію до ЄС.

Голова Херсонської облдержадміністрації Юрій Гусєв рішення Кабміну назвав перемогою для Херсонщини: «Гарна мотивація рухатись вперед і робити нашу область ближчою до ЄС».

Подробнее...

Всеукраїнська акція «16 днів проти насильства»

З 25 листопада по 10 грудня триватиме акція під назвою «16 днів проти насилля». Пройде вона в усіх регіонах України, Мета акції – привернення уваги громадськості до актуальних для українського суспільства проблем подолання домашнього насильства, протидії торгівлі людьми та жорстокого поводження з дітьми, гендерного насильства та забезпечення рівних прав жінок і чоловіків.

Щорічна акція «16 днів проти насильства» ініційована Першим всесвітнім інститутом жіночого лідерства 1991 року. Саме тоді визначився зв’язок між насильством стосовно жінок та правами людей. Дати початку та завершення кампанії вибрані не випадково. Вони створюють символічний ланцюжок, поєднуючи заходи проти насильства стосовно жінок та дії щодо захисту прав людини, підкреслюючи, що будь-які прояви насильства над людиною, незалежно від її статі, є порушенням прав людини.

Подробнее...

Увага! Погіршення погодних умов!  

За інформацією Херсонського обласного центру гідрометеорології 21-22 листопада в області очікується погіршення погодних умов.

Рівень небезпеки 2. Такі погодні умови можуть привести до порушень електропостачання, роботи служб комунального господарства, будівельної галузі та порушення руху автотранспорту.

Будь ласка, будьте обережні.

 

У ході підготовки до пленарного засідання 43 сесії районної ради відбулося засідання постійної комісії районної ради з питань соціально-економічного розвитку, планування, бюджету і фінансів та спільної власності територіальних громад району сьомого скликання. Вела засідання голова постійної комісії Зінаїда Байша. Присутніми були члени комісії: Волков Михайло, Тарасова Наталія, Трушин Валерій, Широкий Олександр.

Також на засіданні були присутні очільник районного депутатського корпусу Геннадій Нестеренко,  заступник голови районної ради Артур Давидов, керуючий справами виконавчого апарату ради Ірина Малишева, начальник загального   відділу виконавчого апарату районної ради Олена Ігнатенко, головний спеціаліст з правих питань, комунальної власності та управління майном загального відділу виконавчого апарату районної ради Едуард Данієлян, заступник голови райдержадміністрації Світлана Нестеренко, доповідачі порядку денного та інші.

У ході комісії депутатами було опрацьовано дев’ять  питань:

Подробнее...

Запрацював новий онлайн-інструмент у рамках урядової програми «Доступні ліки»

Відтепер запрацював новий онлайн-інструмент у рамках урядової програми «Доступні ліки».

У зручному форматі можна знайти всі аптеки, що працюють за програмою «Доступні ліки», у радіусі 7 км від медичних закладів, у яких працюють сімейні лікарі, педіатри та терапевти.

Аптеки – за посиланням: http://texty.org.ua/d/2019/medical_reform/#/apteky

Для пацієнтів пошук потрібної аптеки стане максимально зручним і швидким.

Новий онлайн-інструмент стане в пригоді й місцевій владі та бізнесу – «білі плями» інфраструктури аптек у містах стануть більш видимими.

Подробнее...

Проект переліку об’єктів будівництва, реконструкції, капітального та поточного середнього ремонтів автомобільних доріг загального користування місцевого значення, вулиць і доріг комунальної власності у населених пунктах у 2020 році

Проект переліку об’єктів будівництва, реконструкції, капітального та поточного середнього ремонтів автомобільних доріг загального користування місцевого значення, вулиць і доріг комунальної власності у населених пунктах за рахунок субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам за бюджетною програ

мою 3131090 у 2020 році

 

Пропозиції щодо розвитку мережі та утримання автомобільних доріг загального користування державного значення у Херсонській області на 2020 рік

Пропозиції щодо проведення робіт сформовані з урахуванням Державної цільової економічної програми розвитку автомобільних доріг загального користування державного значення на 2018 – 2022 роки, дотримання маршрутного принципу, пріоритетності відновлення транспортно-експлуатаційних показників доріг та штучних споруд на них за основними маршрутами, раціонального та ефективного використання коштів державного бюджету.

Протяжність автомобільних доріг загального користування державного значення у Херсонській області становить – 1440,2 км доріг та 5297,59 пог.м. мостів.

Разом пропозиції по розвитку мережі та утримання автомобільних доріг загального користування державного значення у Херсонській області на 2020 рік – 3 387,1 млн.грн. – це ремонт 204,2 км доріг та 219,08 пог.м. мостів, в т.ч.:

Подробнее...

У Верхньорогачицькому районі відбувся День донора

Сьогодні, 19 листопада 2019 року, у КНП «Верхньорогачицька ЦРЛ» проведено День донора. Забір крові проведено Каховським центром крові.

Всього в цей день в районі кров здали 56 донорів.

Адміністрація Верхньорогачицької центральної районної лікарні вдячна всім, хто став учасником цієї гуманної акції і наголошує, що донорство корисне тим, що стимулює загальну активацію та відновлення організму, сприяє нормалізації кровообігу та профілактиці серцево-судинних захворювань.

У Верхньорогачицькій райдержадміністрації обговорили нагальні питання поточного тижня

Сьогодні, 18 листопада 2019 року, Верхньорогачицька районна державна адміністрація долучилася до щотижневої селекторної наради під керівництвом очільника Херсонської області Юрія Гусєва.

Відповідно до порядку денного розглянули питання, що стосувалися початку в області опалювального сезону 2019/20 року та забезпечення його сталого проходження, формування бази даних енергетичних та експлуатаційних характеристик будівель в області та забезпечення співфінансування з місцевих бюджетів для здійснення ремонтних робіт на об’єктах інфраструктури.

Подробнее...

Херсонська обласна рада схвалила перспективний план, який повністю покриває територію області 

З травня 2018 року депутати обласної ради не могли дійти згоди, щоб закрити «білі плями» на карті області. 

Обласна державна адміністрація спільно з керівниками районних державних адміністрацій, головами існуючих ОТГ, сільськими, селищними, міськими головами, а також з ХРВ Асоціації міст України та ХВП установи «Центр розвитку місцевого самоврядування» організувала чимало зустрічей з депутатами, під час яких детально обговорювали кожну громаду, враховували побажання та доцільність кожної з них у проекті. Тож сьогодні нарешті прийнято виважене рішення – схвалено перспективний план із покриттям території області на 100%. За цей план проголосували 38 депутатів обласної ради – рішення прийнято.

Подробнее...

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua