Новини

В аеропорту «Херсон» відтепер можна користуватись мобільним додатком «Дія»

Віднині міжнародний аеропорт «Херсон» приймає мобільний додаток «Дія» на паспортному контролі під час внутрішніх авіаперевезень. Отже, відлітати до Києва чи Львова можна без наявності з собою паспорта. Для цього достатньо під час проходження контролю надати ID-картку чи закордонний паспорт у мобільному застосунку. Готовність до роботи онлайн-системи перевірив заступник голови облдержадміністрації Андрій Богданович.

Херсонський аеропорт одним з перших почав використовувати сучасні способи ідентифікації особи для внутрішніх авіаперевезень в межах пілотного проекту. Додаток «Дія» є електронним аналогом звичайного паспорту громадянина (або біометричного закордонного). Його використання дозволить пройти перевірку на летовищі швидко і безперешкодно.

Подробнее...

Проведено спільний міжвідомчий рейд у сімї на території Верхньорогачицької селищної ради

З метою своєчасного виявлення дітей, які опинились у складних життєвих обставинах, попередження правопорушень та злочинів серед неповнолітніх, жорстокого поводження з дітьми та насильства в сім’ї фахівцями служби у справах дітей Верхньорогачицької райдержадміністрації спільно з працівниками районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, інспектором з ювенальної превенції районного відділення поліції провели рейд у сім’ї, які перебувають у складних життєвих обставинах на території Верхньорогачицької селищної ради.

Під час профілактичного відпрацювання кризових сімей було перевірено умови проживання дітей у родинах, стан їх забезпечення продуктами харчування та сезонним одягом.

Крім того, у кожній із сімей батькам надано рекомендації щодо усунення виявлених недоліків та порушень, а також надано роз’яснення стосовно відповідальності за неналежне виконання батьківських обов’язків.

Подробнее...

27 ЛИПНЯ 2020: оперативна інформація про поширення COVID-19 у Верхньорогачицькому районі та Херсонській області

Станом на ранок 27 липня в області зареєстровано 220 лабораторно підтверджених методом ПЛР випадків COVID-19, в тому числі 3 летальних та 201 – повних одужання.

По Верхньорогачицькому району:

- хворих на COVID-19 – не зареєстровано;

- на самоізоляції та обсервації не перебуває жоден мешканець району, з числа осіб, які повернулися з-за кордону;

- за минулу добу не зареєстровано жодного випадку ГРВІ;

- за минулу добу зроблено 1 експрес-тест на коронавірусну хворобу – результат негативний;

Подробнее...

Ранок, 27 липня 2020 року, у Верхньорогачицькій районній державній адміністрації розпочався із апаратної наради при голові райдержадміністрації Євгену Ларченку.

Присутні на нараді – заступники голови райдержадміністрації Віталій Биков та Світлана Нестеренко, голова районної ради Геннадій Нестеренко, начальники структурних підрозділів райдержадміністрації та керівників організацій/установ району опрацювали нагальні питання поточного тижня та підбили підсумки попереднього. Зокрема, обговорили завершення збирання зернових в районі, підготовки закладів освіти до нового навчального року, епідситуацію та запобігання поширенню коронавірусної хвороби, виконання бюджету та інші.

Подробнее...

В Україні зафіксовано 807 нових випадків коронавірусної хвороби COVID-19

27 липня (станом на 9:00) в Україні 65 656 лабораторно підтверджених випадків COVID-19, з них 1616 летальних, 36 122 пацієнти одужало. За добу зафіксовано 807 нових випадків. Загалом проведено 970 705 тестувань методом ПЛР. Усього за добу одужало 315 пацієнтів.

Наразі коронавірусна хвороба виявлена:

Вінницька область — 2589 випадків;
Волинська область — 3616 випадків;
Дніпропетровська область — 1330 випадків;
Донецька область — 850 випадків;
Житомирська область — 1723 випадки;
Закарпатська область — 4874 випадки;
Запорізька область — 750 випадків;
Івано-Франківська область — 4121 випадок;
Кіровоградська область — 695 випадків;

Подробнее...

Працювали над питання придбання житла дітям-сиротам

Сьогодні, 24 липня 2020 року, під головуванням заступника голови Верхньорогачицької райдержадміністрації Світлани Нестеренко проведено засідання комісії з питань формування пропозицій стосовно потреби щодо спрямування у 2020 році субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на проектні, будівельно-ремонтні роботи, придбання житла та приміщень для розвитку сімейних та інших форм виховання, наближених до сімейних та забезпечення житлом дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, осіб з іх числа.

Членами комісії розглянуті та прийняті рішення по формуванню пропозицій та затвердженню списку дітей, які перебувають на квартирному обліку, для отримання грошової компенсації, а також формуванню потреби в зазначеній субвенції.

Подробнее...

24 ЛИПНЯ 2020: оперативна інформація про поширення COVID-19 у Верхньорогачицькому районі та Херсонській області

Станом на ранок 24 липня в області зареєстровано 218 лабораторно підтверджених методом ПЛР випадків COVID-19, в тому числі 3 летальних та 198 – повних одужання.

По Верхньорогачицькому району:

- хворих на COVID-19 – не зареєстровано;

- на самоізоляції перебуває 1 мешканець району – особа повернулася з-за кордону та має пройти обов'язкову обсервацію;

- в обсервації не перебуває жоден мешканець району, з числа осіб, які повернулися з-за кордону;

- за минулу добу не зареєстровано жодного випадку ГРВІ;

Подробнее...

Херсонщина долучилася до пілотного проєкту Мінрегіону та GIZ

Міністерством розвитку громад та територій України за підтримки Проекту міжнародної технічної допомоги «Реформа у сфері енергоефективності в Україні» Німецького товариства міжнародного співробітництва (GIZ) у 12 обласних державних адміністраціях України розпочато пілотний проєкт з автоматизації баз даних енергетичних та експлуатаційних характеристик будівель. До бази даних включені ті будівлі, що утримуються за рахунок коштів обласного бюджету.

За результатами співпраці Мінрегіону, пілотних ОДА та експертів з технічної підтримки Проекту GIZ сформовано базу даних енергетичних та експлуатаційних характеристик будівель. Відповідальним особам на місцях було надано можливість пройти відповідне навчання від Проекту GIZ та застосовувати отримані знання під час формування бази будівель та відстеження енергоспоживання будівель. Наразі база налічує 6293 об’єктів з 408 населених пунктів згідно списків наданих ОДА.

Подробнее...

В Україні зафіксовано 972 нові випадки коронавірусної хвороби COVID-19

24 липня (станом на 9:00) в Україні 62 823 лабораторно підтверджені випадки COVID-19, з них 1571 летальний, 34 886 пацієнтів одужало. За добу зафіксовано 972 нові випадки. Загалом проведено 937 006 тестувань методом ПЛР. Усього за добу одужало 886 пацієнтів.

Наразі коронавірусна хвороба виявлена:

Вінницька область — 2462 випадки;
Волинська область — 3446 випадків;
Дніпропетровська область — 1302 випадки;
Донецька область — 830 випадків;
Житомирська область — 1670 випадків;
Закарпатська область — 4706 випадків;
Запорізька область — 712 випадків;
Івано-Франківська область — 3852 випадки;
Кіровоградська область — 689 випадків;

Подробнее...

Абітурієнт і призов: чи буде відстрочка від військової служби

Пандемія коронавірусу внесла свої корективи в цьогорічну вступну кампанію. Так, юнаки, які планують продовжити навчання, стикнулися з тим, що замість університетських аудиторій вони можуть опинитися в казармах. І вивчати не обрану спеціальність, а військову справу.

Річ у тому, що через пандемію Covid-19 початок вступної кампанії перенесено на серпень, а весняний військовий призов на травень – липень.

Тож хочемо надати роз’яснення, як діяти, якщо ви отримали повістку з військкомату, хоча планували навчатися далі.

Що робити абітурієнтам, яким вже виповнилося 18 років?

Подробнее...

23 ЛИПНЯ 2020: оперативна інформація про поширення COVID-19 у Верхньорогачицькому районі та Херсонській області

Станом на ранок 23 липня в області зареєстровано 218 лабораторно підтверджених методом ПЛР випадків COVID-19, в тому числі 3 летальних та 194 – повних одужання.

По Верхньорогачицькому району:

- хворих на COVID-19 – не зареєстровано;

- на самоізоляції перебуває 1 мешканець району – особа повернулася з-за кордону та має пройти обов'язкову обсервацію;

- в обсервації не перебуває жоден мешканець району, з числа осіб, які повернулися з-за кордону;

- за минулу добу не зареєстровано жодного випадку ГРВІ;

Подробнее...

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua