Новини

У День Святого Миколая шефи закладів освіти Верхньорогачицького району відвідали кожен навчальний заклад

Турбота про дітей – це найвищий прояв відповідальності, любові та тепла. Усвідомлення того, що кожен без зайвих зусиль може подарувати частинку турботи задля щирої дитячої посмішки, спонукає до вчинків, які здатні принести радість у маленьке серце.

До Дня Святого Миколая, найулюбленішого дітьми свята, традиційно долучилися працівники установ та організацій, котрі завітали до своїх підшефних – вихованців та учнів закладів освіти Верхньорогачицького району.

19 грудня 2019 року представники шефських організацій та установ привітали підшефних зі святом солодкими гостинцями та подарунками, побажавши їм гарного настрою та здійснення дитячих бажань, подякували педагогічним колективам за їх працю та любов, яку вони віддають дітям, підкресливши, що творити добро – це одна з найвищих людських чеснот.

Подробнее...

У Верхньому Рогачику відбулося свято до Дня Святого Миколая

Кожного року з особливим нетерпінням чекають діти чекають на День Святого Миколая, бо щиро вірять, що добрий покровитель допоможе здійснити їхні найзаповітніші мрії, принесе подарунки і солодощі.

Тож, сьогодні, 19 грудня 2019 року в районному будинку культури відбулося чудове казкове дійство для учнів початкових класів шкіл селища. У заході взяли участь понад сто дітлахів – маленькі артисти та глядачі.

Протягом декількох годин поспіль із дітьми гралися та водили хороводи чудові казкові персонажі – сніжинки, янголи та чортенята, Відьмочка, Солоха та Лисичка, ну і звичайно ж і сам Святий Миколай.

У ході заходу дітки отримували чудові солодкі сюрпризи, а крім того організатори свята подбали ще й про те, щоб воно залишило приємну згадку в душах дітей та посіяло зерно любові й поваги до ближнього.

Подробнее...

Голова Верхньорогачицької райдержадміністрації Євген Ларченко привітав школярів опорної школи району з Днем Святого Миколая

Сьогодні, 19 грудня 2019 року, голова райдержадміністрації Євген Ларченко разом із своїм заступником Світланою Нестеренко, шефами навчального закладу – представниками управління праці та соціального захисту населення, місцевого відділення податкової інспекції привітали учнів Верхньорогачицької опорної школи з першим передноворічним святом – Днем Святого Миколая.

Вихованці та педагоги навчального закладу підготували справжнє свято. Діти співали пісні, танцювали та розповідали віршики про Святого Миколая.

У свою чергу, Євген Ларченко також із привітальними словами та приємними солодкими подарунками звернувся до присутніх дітлахів: «Бажаю, щоб ви виростали здоровими, чемними, щоб найзаповітніші мрії збувалися, а День Святого Миколая залишився у вашій пам’яті святом приємних сюрпризів».

Подробнее...

Голова Верхньорогачицької райдержадміністрації відвідав Бережанську сільську раду

Сьогодні, 18 грудня 2019 року, голова районної державної адміністрації Євген Ларченко разом із головою районної ради Геннадієм Нестеренком під час робочої поїздки перебували на території Бережанської сільської ради.

У ході візиту були відвідані Михайлівський заклад дошкільної, загальної середньої освіти, фельдшерсько-акушерський пункт, сільський будинок культури.

Євген Анатолійович зустрівся із керівниками та колективами зазначених установ, обговорив питання функціонування зазначених об’єктів, перспектив їх розвитку, шляхів та можливостей вирішення проблемних питань.

Подробнее...

Верхньорогачицький район гостинно запрошує

на новорічні та різдвяні свята - 2020

Подробнее...

 З Херсона до Кракова від 10 євро

Херсонський аеропорт прийняв перший рейс з Кракова авіакомпанії Ryanair. Традиційно літак зустріли водяною аркою, а 170 перших пасажирів – святковим тортом і шампанським. 
Відсьогодні жителі Херсонської області та всього Півдня України можуть зручно подорожувати до Польщі, Європи. Переліт з Херсона до Кракова буде здійснюватися два рази на тиждень, а ціна квитків стартуватиме від 10 євро.

Відкривали рейс та вітали туристів перший заступник голови облдержадміністрації Дмитро Бутрій, представники органів місцевого самоврядування та авіакомпанії Ryanair. 

Подробнее...

          У Верхньорогачицькому  районі  у грудні, проведено Всеукраїнський тиждень права з нагоди річниці прийняття Загальної декларації прав людини

Відповідно до Указу Президента України від 08 грудня 2008 року №1149/2008 Всеукраїнський тиждень права проводиться щороку в тиждень, який включає 10 грудня — День прав людини. Він відзначається в знак проголошення Генеральною Асамблеєю ООН у 1948 році Загальної декларації прав людини.

Тиждень права - це захід, який об’єднує працівників, роботодавців,  органи влади, громадський сектор та суспільство задля просвіти у сфері прав людини.

Проведення Всеукраїнського тижня права передбачало собою здійснення низки заходів з популяризації знань про Загальну декларацію прав людини, які мають на меті утвердження в нашій країні правової держави, підняття рівня правової освіти та культури українців, підвищення інформованості громадян щодо їхніх конституційних прав та обов’язків, можливостей їх реалізації та захисту, виховання в них поваги  до закону.

Подробнее...

Досягнення вихованців гуртка «Пішохідний туризм»

Із метою залучення учнівської молоді до туристичної діяльності команда (у складі 10 осіб) вихованців гуртка «Пішохідний туризм» Будинку дитячої та юнацької творчості Верхньорогачицької районної ради Херсонської області (керівник команди Сурган С. П.) взяла участь у «Кубку Херсонської області серед юнаків з пішохідного туризму в закритих приміщеннях у 2019 році», який проводився комунальним закладом «Центр туристсько-краєзнавчої творчості учнівської молоді» Херсонської обласної 06-08 грудня 2019 року в м. Херсон.

Змагання проходили в спортивних залах Херсонського державного університету, Херсонських загальноосвітніх школах №45 та №57 із видів «Смуга перешкод», «Зв'язки» та «Командна техніка». Найкращі результати показали Вітнов Олександр та Мамілова Юлія – вихованці гуртка «Пішохідний туризм» Будинку дитячої та юнацької творчості Верхньорогачицької районної ради.

Подробнее...

Верхньорогачани на фестивалі-конкурсі «Первоцвіт-дебют»

Щороку з метою виявлення й підтримки творчо обдарованої молоді в місті Херсон проводиться обласний фестиваль-конкурс учнів шкіл естетичного виховання «Первоцвіт-дебют».

Цього року у відповідальному заході взяв участь учень класу фортепіано Турило Веніамін (викладач Давиденко В.В.). Юний піаніст хоч і не виборов призове місце серед 50-ти учасників, але подарував змістовну гру 3-х різнохарактерних п’єс і підняв чудовий настрій у залі.

Професійне шановане журі, до складу якого ввійшли викладачі вищої категорії КВНЗ «Музичне училище», поздоровили Веніаміна з цікавим виступом на Великій сцені та побажали натхнення, високих здобутків у мистецтві.

Попереду на хлопця чекає відкритий конкурс молодих виконавців «Каховка запрошує», який відбудеться в лютому 2020 року. Тож побажаємо йому нових творчих злетів і перемог!

Начальник відділу освіти, культури,

молоді та спорту районної державної адміністрації

Наталя Денщик

Відбулося засідання робочої групи з підготовки та проведення новорічних та різдвяних свят у Верхньорогачицькому районі

Вчора, 16 грудня 2019 року, під головуванням заступника голови Верхньорогачицької районної державної адміністрації Світлани Нестеренко відбулося засідання робочої групи з підготовки та проведення новорічних та різдвяних свят у районі.

В ході засідання члени робочої групи обговорили хід підготовки до святкування у районі новорічних та різдвяних свят, а також план заходів, з яким присутніх ознайомила начальник відділу освіти, культури, молоді та спорту Наталія Денщик.

Так, згідно плану, цьогоріч цикл новорічних та різдвяних свят за традицією відкриє – День Святого Миколая. У цей день всі навчальні заклади району із святковими вітаннями відвідають посадовці райдержадміністрації, організацій та установ району. Крім того, цього дня заплановане і святкове районне дійство для дітей молодшого шкільного віку «Гостина Святого Миколая» на базі районного будинку культури. А вже 27 грудня для талановитих, обдарованих та категорійних дітей відбудеться ялинка голови районної державної адміністрації.

Подробнее...

Зустріч голови Верхньорогачицької райдержадміністрації з активом громади Ушкальської сільської ради

«Живе спілкування з людьми є невід’ємною складовою в роботі райдержадміністрації, що дає змогу об’єктивно ознайомитися із проблемами громад та окреслити шляхи їх вирішення», - наголосив під час зустрічі з мешканцями Ушкальської сільської ради голова Верхньорогачицької райдержадміністрації Євген Ларченко.

Так, чергова робоча поїздка Євгена Анатолійовича відбулася у п’ятницю, 13 грудня 2019 року. В ході зустрічі посадовці Верхьорогачицького району провели зустріч з активом села, працівниками сільської ради та установ, які знаходяться на території громади, членами виконавчого комітету. Актуальними до обговорення стали питання щодо водозабезпечення питною водою села Бабине, транспортного сполучення з районним центром, децентралізації та інші. На всі питання мешканці громади отримали від керівника району ґрунтовні відповіді та рекомендації.

Подробнее...

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua