Новини

У Верхньорогачицькій райдержадміністрації підведено підсумки роботи за 9 місяців та окреслено нові пріоритети

На останньому засіданні колегії райдержадміністрації було підбито досягнення в кожній галузі району за дев’ять місяців 2019 року та окреслено нові завдання.

Так, в галузі освіти реалізовано основні положення Концепції Нової української школи та створено всі відповідні умови для здобуття дітьми якісної дошкільної, загально-середньої та позашкільної освіти.

Зокрема для Дитячо-юнацької спортивної школи було придбано тенісний стіл та матеріали на суму 5,6 тис грн., а у Самійлівській ЗОШ І-ІІІ ступенів проведено поточний ремонт спортзалу на суму 120,0 тис. грн.

Для школярів Чистопільської ЗОШ придбано інтерактивний мультимедійний комплекс на суму 71,6 тис., Михайлівської ЗОШ – проектор із екраном на суму 16,0 тис. грн., водонагрівач та холодильник – 18,0 тис. грн., Чистопільської та Первомаївської шкіл – техніку для друкування, копіювання та сканування на суму 30,0 тис. грн., для Самійлівської загальноосвітньої школи придбано холодильник, електроплиту та металеві двері – 55,7 тис. грн.. Також було придбано акустичні системи для Чистопільської та Михайлівської загальноосвітніх шкіл на суму 27,3 тис. грн., а для майстерні Верхньорогачицької опорної загальноосвітньої школи закуплено швейні машини та праски на суму 15,8 тис. грн.

Подробнее...

Верхньорогачицька районна державна адміністрація оголошує конкурс на заміщення вакантних посад державної служби:

начальника відділу діловодства, контролю та роботи із зверненнями громадян апарату районної державної адміністрації. Кваліфікаційні вимоги до претендентів: громадянство України, повна вища освіта, стаж державної служби не менше 1 року на посадах категорії «Б» і «В», навики роботи з комп’ютерною технікою, вільне володіння державною мовою;

начальника служби у справах дітей районної державної адміністрації. Кваліфікаційні вимоги до претендентів: громадянство України, повна вища освіта, стаж державної служби не менше 1 року на керівних посадах або на посадах категорії «Б» і «В», навики роботи з комп’ютерною технікою, вільне володіння державною мовою.

Термін прийняття документів протягом 15 календарних днів з дня оголошення конкурсу.

За довідками звертатися до відділу юридичної, мобілізаційної роботи та з питань управління персоналом апарату районної державної адміністрації та служби у справах дітей районної державної адміністрації за адресою: смт. Верхній Рогачик, вул. Центральна,48, тел. 5-24-76 та 5-24-52.

 

 

 

Оздоровлення та відпочинок дітей Міжнародний дитячий центр “Артек„ та Державному підприємстві “Український дитячий центр “Молода гвардія„

Управління праці та соціального захисту населення районної державної адміністрації з метою належного забезпечення оздоровчими послугами дітей, які потребують особливої соціальної уваги та підтримки проводить формування персоніфікованої бази для оздоровлення та відпочинку дітей в Державному підприємстві України “Міжнародний дитячий центр “Артек„ та Державному підприємстві “Український дитячий центр “Молода гвардія„ та роз’яснює, що до зазначених підприємств направляються діти віком:

від 8 до 16 років включно - у період з кінця вересня до середини травня;

від 7 до 17 років включно - у період із середини травня до кінця вересня.

Путівки надаються:

Подробнее...

Херсонщина тримає лідерство по врожайності сої та рису

На Херсонщині завершується збиральна кампанія-2019 зернових та технічних. Вже зібрано основні культури, такі як пшениця, соняшник, ячмінь та інші. Завершується збирання кукурудзи, сої та рису.

Станом на кінець жовтня в Херсонській області зібрано вже більше 2 мільйонів 700 тис тонн зернових - це вище, ніж у 2018 році. Зокрема у сезоні-2019 область зібрала на 400 тис тонн більше ранніх зернових. Із 1 га одержано в середньому по 36 ц зерна. Найвищу врожайність зернових зафіксовано 61 ц/га на богарі і 88 ц/га - на зрошуваних землях. Максимальний показник кукурудзи на зерно, отриманий цього року в передових господарствах області, становить 150 ц/га.

Херсонська область щорічно виробляє значну долю рису в Україні, який вирощують на полях Каланчацького, Голопристанського та Скадовського районів. Станом на початок листопаду-2019 середня врожайність рису в області становить 62 ц/га (по Україні - 58 ц/га).

Подробнее...

Бункер Херсонської ОДА перетворять на музей

На рівні мінус п’ять метрів під будівлею Херсонської облдержадміністрації є бункер на випадок ядерної війни. До 2019 року туди не пускали сторонніх, однак вже навесні наступного року бункер перетворять на музей. З такою ініціативою виступає голова облдержадміністрації Юрій Гусєв.

Побувати в середині бункера і подивитися, як там усе влаштовано, вдалось журналістам TheБабель. Що знаходиться за броньованими дверима підземного бункера облдержадміністрації, читайте у матеріалі Євгена Спіріна.

 

Шановні громадяни!

11 листопада 2019 року з 07.00 до 07.05 год; з 14.00 до 14.05 год; з 14.30 до 14.35 год та 13 листопада 2019 року з 14.00 до 14.05 години проводитиметься навчальна комплексна перевірка територіальної системи централізованого оповіщення із включенням електросирен.

Територіальна система централізованого оповіщення призначена для інформування та оповіщення органів влади, формувань цивільного захисту та населення про загрозу або виникнення надзвичайних ситуацій.

Перед терміновою інформацією передається сигнал цивільного захисту “УВАГА ВСІМ” – попереджувальний голосовий або звуковий сигнал про загрозу або виникнення надзвичайних ситуацій, який розповсюджується за допомогою уривчастого звучання електросирен.

Звучання попереджувального сигналу “УВАГА ВСІМ” триває біля 5 хвилини.

При отриманні інформації про загрозу або виникнення надзвичайних ситуацій зберігайте спокій, не допускайте паніки. Вимкніть домашні електроприлади, газові плити, підготуйте документи, речі першої необхідності, сповістіть сусідів про одержану інформацію. Допоможіть хворим та людям похилого віку. Будьте готові до евакуації в безпечні місця.

Подробнее...

Головне управління Держгеокадастру у Херсонській області закликає громадян завершити процедуру оформлення права власності на землю

Для забезпечення належного захисту державою суб’єктів права власності і господарювання має бути здійснене відповідне оформлення права власності на землю. Частиною цієї процедури є присвоєння кадастрового номера земельній ділянці. Без нього на сьогодні власник земельної ділянки не зможе здійснювати правочини: продавати, дарувати, здавати в оренду, брати кредит під її заставу, тощо.

Тож, власники земельних наділів, які мають державний акт на землю «старого» зразку мають подбати про присвоєння кадастрового номера. Вирішити своє питання власникам «старих» державних актів не вдасться доти, доки цей документ правоволодіння на землю не буде приведений у відповідність до сучасних норм і вимог законодавства у сфері регулювання земельних відносин.

За період незалежності нашої держави та у зв’язку набуттям чинності Земельного кодексу України, громадяни мали змогу приватизувати земельні ділянки та відповідно до цього  видавалися акти на землю трьох зразків.

Подробнее...

У Верхньорогачицькому районі завершують ремонт окремої ділянки дороги Верхній Рогачик – Новомиколаївка

У Верхньорогачицькому районі тривають ремонтні роботи автомобільних доріг загального користування місцевого значення.

«Цього тижня будуть завершені ремонтні роботи на окремій ділянці автомобільної дороги загального користування місцевого значення О220501 Верхній Рогачик – Новомиколаївка», - зазначила голова Верхньорогачицької райдержадміністрації Наталія Тарасова.

«Відтак, підрядна організація виконала роботи з ямкового ремонту дорожнього покриття на площі 3500 м² на загальну суму 1821,9 тис.грн.. По завершенню даних робіт розпочнеться ремонт дороги О220502. Це дорога від Верхнього Рогачика до межі Запорізької області (на с. Велика Білозерка). За попередніми даними планується відремонтувати близько 8000 м² білощебеневого покриття на суму 540 тис.грн.», - повідомила очільник Верхньорогачицького району Наталія Тарасова.

Нагадаємо, що роботи відбуваються за рахунок коштів державного дорожнього фонду.

Співфінансування для забезпечення тимчасовим житлом переселенців є доступним для місцевої влади

Органи місцевого самоврядування мають можливість взяти участь в урядовій програмі з фінансування придбання тимчасового житла для внутрішньо переміщених осіб, надавши з місцевого бюджету 30%. Виконавчі органи відповідних місцевих рад можуть подати переліки об'єктів і заходів, видатки на які здійснюватимуться за рахунок субвенції, на погодження до Міністерства з питань тимчасово окупованих територій та внутрішньо переміщених осіб.

Субвенція з державного бюджету надається місцевим бюджетам на здійснення заходів щодо підтримки територій, що зазнали негативного впливу внаслідок збройного конфлікту на сході України відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 4 жовтня 2017 року № 769.

Подробнее...

У Верхньорогачицькій райдержадміністрації обговорили нагальні питання

Сьогодні, 04 листопада 2019 року, стартував новий робочий тиждень, який традиційно розпочався із оперативних та селекторної наради при очільнику області Юрію Гусєву.

Під час ранкової селекторної наради на обласному рівні вирішувалися питання щодо початку в області опалювального сезону 2019/20 року та забезпечення його сталого проходження, щодо остаточного варіанту переліку об’єктів ремонту автомобільних доріг загального користування місцевого значення, вулиць і доріг комунальної власності, що підлягають ремонту в 2020 році.

Крім того, підняті питання про стан будівництва лікарських амбулаторій в області; про стан виконання в області Указу Президента України від 09 липня 2019 року № 511/2019 «Про деякі заходи щодо збереження лісів та раціонального використання лісових ресурсів» та про виконання завдань щодо реорганізації структур місцевих державних адміністрацій.

Подробнее...

Привітали працівників соціальної сфери Верхньорогачицького району

З нагоди відзначення Дня працівників соціальної сфери сьогодні, 01 листопада 2019 року, в районному будинку культури відбулися урочисті заходи.

З професійним святом всіх, хто піклується про ветеранів війни і праці, людей похилого віку, інвалідів, пенсіонерів, дітей-сиріт, безробітних, малозабезпечених та багатодітних сімей, допомагає їм здолати життєві труднощі, повірити в себе і свої можливості, знайти вихід з найскрутнішої ситуації привітала голова районної державної адміністрації Наталія Тарасова.

«Можливо, ми з вами не можемо настільки впливати на соціальну політику держави, але завдячуючи вашій праці ось тут на місцях – у районі і самому найвіддаленішому його селі нам вдається забезпечити належні умови життя соціально незахищених земляків, надати їм необхідну комплексну допомогу та підтримку на яку вони так розраховують», - зазначила Наталія Олександрівна та подякувала всім соціальним працівникам району за щоденну працю і турботу, побажала їм терпіння і натхнення.

Подробнее...

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua