Новини

Черговий понеділок – чергові завдання

Сьогодні, 16 грудня 2019 року, із самого ранку у Верхньоргачицькій райдержадміністрації розпочалися наради та засідання.

Так, відкрила робочий тиждень традиційна селекторна нарада голови Херсонської обласної державної адміністрації Юрія Гусєва на якій посадовці області та районів обговорили питання щодо надання управлінням поліції охорони в Херсонській області послуг щодо спостереження за станом пожежної сигналізації на об’єктах з масовим перебуванням людей, щодо проблем з введенням в експлуатацію амбулаторій загальної практики сімейної медицини в 2019 році та про підготовку та відзначення в області новорічних та різдвяних свят.

Одразу після селекторного засідання голова Верхньорогачицької райдержадміністрації Євген Ларченко за участі голови районної ради Геннадія Нестеренка провів робочу нараду з начальниками структурних підрозділів райдержадміністрації, керівниками організацій та установ району.

Подробнее...

У Верхньому Рогачику відбулися тактико-спеціальні навчання поліцейських

Під час відпрацювання загальних та індивідуальних тактичних дій під керівництвом начальника Верхньорогачицького відділення поліції Каховського відділу поліції ГУНП в Херсонській області майора поліції Ігоря Усенка, за участю особового складу Верхньорогачицького відділення поліції Каховського відділу поліції ГУНП в Херсонській області, працівників ГУ ДСНС, на території обслуговування 13 грудня 2019 року проведено тактико - спеціальні навчання по діям при ускладненні оперативної обстановки під час порушень публічної безпеки та порядку.

За учбовою ввідною до приміщення адміністративної будівлі Верхньорогачицької районної державної адміністрації прийшов натовп людей з метою проведення несанкціонованого мітингу та порушень публічної безпеки та порядку.

Подробнее...

Очільник Верхньорогачицького району ознайомився із виконаними роботами поточного ремонту покрівлі будівлі територіального центру

Вчора голова Верхньорогачицької райдержадміністрації Євген Ларченко, разом з першим заступником Віталієм Биковим та головою районної ради Геннадієм Нестеренком, оглянули хід поточного ремонту даху адміністративної будівлі Верхньорогачицького територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг).

Ремонт покрівлі проводився за рахунок коштів районного бюджету на здійснення заходів щодо соціально-економічного розвитку Верхньорогачицького району. Загальна вартість проекту становить 300 тис.грн. Проведено демонтаж шиферної покрівлі та виконано покриття металопрофілем.

Подробнее...

13 грудня 2019 року під головуванням Геннадія Нестеренка відбулося спільне засідання постійних комісій районної ради.

У ході засідання члени постійних комісій розглянули та обговорили проект програми соціально-економічного та культурного розвитку Верхньорогачицького району на 2020 рік в частині освіти, культури, охорони здоров`я, фізичної культури і спорту, соціального захисту населення, проект районного бюджету на 2020 рік, погодили проект змін до районної програми соціального захисту людей похилого віку, осіб з інвалідністю та підтримки сім'ї, утвердження гендерної рівності і протидії торгівлі людьми на 2015-2019 роки та інші питання.
Із зазначених питань надано рекомендації та прийнято відповідні рішення.

Подробнее...

Досягнення верхньорогачицьких вчителів

З метою виявлення творчих, ініціативних педагогів, вивчення та поширення передового педагогічного досвіду щодо впровадження сучасних методів навчання три вчителі Верхньорогачицької опорної загальноосвітньої школи І – ІІІ ступенів узяли участь у І (зональному) турі Всеукраїнського конкурсу «Учитель року-2020», що відбувся на базі Нижньосірогозького закладу повної загальної середньої освіти Нижньосірогозької районної ради та Іванівського ліцею №1 Іванівської селищної ради. Конкурс проведено з таких номінацій «Зарубіжна література», «Історія», «Образотворче мистецтво», «Початкова освіта», «Хімія».

Під час І (зонального) туру фахове журі, до складу якого входили начальник відділу освіти, культу молоді та спорту Денщик Н.В., методист методичного кабінету КУ «Верхньоорогачицький районний центр по обслуговуванню закладів освіти» Прядко Л.П., досвідчені вчителі Чорна В.В., Літовкіна О.П., Давиденко В.М., вивчило представлені конкурсні матеріали, які висвітлювали творчий доробок і професійні здобутки учасників, визначило переможців.

Участь у випробовуваннях, а саме: «Тестування з фахової майстерності», «Методичний практикум», «Практична робота» засвідчили професіоналізм учасників конкурсу, володіння знаннями з педагогіки та психології, а проведені уроки були ілюстрацією фахового набутку вчителя, його творчого підходу до викладання предмета та здатності продукувати нові ідеї. Педагоги засвідчили володіння методикою, уміння налагоджувати контакт із дітьми, застосовувати активні форми й методи навчання, спрямовувати діяльність учнів на практичне засвоєння програмового матеріалу, майстерно використовувати засоби предмета для формування загальнолюдських цінностей. Заключне випробування «Урок» наші педагоги пройшли успішно.

Подробнее...

У Верхньорогачицькій райдержадміністрації вивчали законодавство про державну службу

Вчора, 12 грудня 2019 року в адміністративній будівлі Верхньорогачицької районної державної адміністрації у форматі онлайн-конференції відбулося навчання на тему «Новели законодавства про державну службу: порядок розроблення посадових інструкцій державних службовців категорій «Б» і «В»».

До участі у вебінарі долучилися керівники структурних підрозділів районної державної адміністрації та особи, відповідальні за роботу з питань управління персоналом.

Під час навчань держслужбовці районів Херсонської області мали чергову гарну нагоду задати спікерам вебінару спірні питання та отримати на них вичерпні відповіді.

Верхньорогачицькі школярі отримають стипендії голови районної державної адміністрації

Сьогодні, 12 грудня 2019 року, в районній державній адміністрації під керівництвом заступника голови райдержадміністрації Світлани Нестеренко відбулося засідання комісії з призначення стипендій голови районної державної адміністрації обдарованим і творчим дітям закладів загальної середньої освіти Верхньорогачицького району у 2019 році.

Цього року, на розгляд комісії, за поданнями директорів закладів загальної середньої освіти району, було надано документи:

- 4 кандидатів – учнів 11 класу претендентів на отримання золотої медалі «за високі досягнення у навчанні» на отримання щомісячної стипендії голови районної державної адміністрації, у розмірі 150 гривень на 2019-2020 навчальний рік;

- 3 кандидатів – учнів закладів загальної середньої освіти району – претендентів на отримання срібної медалі «за досягнення у навчанні» для призначення щомісячної стипендії голови районної державної адміністрації, у розмірі 100 гривень на 2019-2020 навчальний рік;

Подробнее...

Новий зразок заяви на субсидію

Для оформлення субсидії на житлово-комунальні послуги необхідно заповнити заяву на субсидію. Бланк цього документу затверджений Міністерством соціальної політики України.

У 2019-2020 році діє нова форма заяви на отримання субсидії. Заяву можна завантажити на нашому сайті ТУТ.

 

Для пільгових категорій громадян діють житлові програми

З метою поліпшення своїх житлових умов жителі області мають можливість взяти участь на пільгових умовах у державних та місцевих житлових програмах Держмолодьжитла, термін дії яких визначено до 2022 року.

Держава надає підтримку в отриманні доступного житла громадянам, які потребують поліпшення житлових умов, значна фінансова допомога передбачена внутрішньо переміщеним особам, учасникам антитерористичної операції (АТО) та/або учасникам проведення операції Об’єднаних сил (ООС).

Так, для учасників цієї пільгової категорії громадян у межах програми «Доступне житло» передбачена безповоротна фінансова підтримка від держави у розмірі 50% від нормативної вартості цього житла, а для інших категорій громадян – 30%. У поточному році на цю програму з державного бюджету виділено 400 млн грн, з них на Херсонщину – 10 млн грн. До кінця року отримають державну підтримку на поліпшення житлових умов майже 30 родин міста та області.

Подробнее...

Ціна на газ для населення знижується на 13% вже у грудні

Населення отримає знижені ціни на газ вже в грудні, а захищені споживачі отримають кілька варіантів ціни з 1 січня 2020 року.

Ціна на природний газ для споживачів , які купують газ на умовах ПСО (покладання спеціальних обов’язків на учасників ринку), у грудні 2019 року складе 4277 грн за тис. куб. м (без урахування ПДВ, націнки газзбутів і транспортних витрат).

Це на 13% нижче рівня регульованої ціни газу, яка діяла в листопаді 2019 року.

Цей рівень визначається формулою, що міститься в постанові Кабінету Міністрів України від 3 квітня 2019 року № 293. Ця постанова діє до кінця цього року. З 1 січня 2020 року Україна переходить на ринкове ціноутворення на газ для побутових споживачів в рамках ПСО.

Подробнее...

Медичні заклади Херсонщини готові до підписання угод з НСЗУ

Команда Південного офісу Національної служби здоров’я України провела аналіз роботи медичних закладів на Херсонщині, виокремила найважливіші проблеми та надала практичні рекомендації щодо покращення роботи закладів області всіх рівнів. 
Сьогодні в облдержадміністрації відбулась презентація проєкту «Програма медичних гарантій і новий підхід до оплати медичної допомоги», що має замінити «псевдобезоплатну медицину.
Обговорення ключових питань відбулось за участю голів районних державних адміністрацій, представників профільних департаментів та місцевого самоврядування.
На початку заходу голова облдержадміністрації Юрій Гусєв наголосив, що допомога Південного міжрегіонального департаменту НСЗУ є дуже цінною для впровадження наступного етапу медичної реформи на Херсонщині. 

Подробнее...

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua