Новини

У Верхньорогачицькому районі завершують ремонт окремої ділянки дороги Верхній Рогачик – Новомиколаївка

У Верхньорогачицькому районі тривають ремонтні роботи автомобільних доріг загального користування місцевого значення.

«Цього тижня будуть завершені ремонтні роботи на окремій ділянці автомобільної дороги загального користування місцевого значення О220501 Верхній Рогачик – Новомиколаївка», - зазначила голова Верхньорогачицької райдержадміністрації Наталія Тарасова.

«Відтак, підрядна організація виконала роботи з ямкового ремонту дорожнього покриття на площі 3500 м² на загальну суму 1821,9 тис.грн.. По завершенню даних робіт розпочнеться ремонт дороги О220502. Це дорога від Верхнього Рогачика до межі Запорізької області (на с. Велика Білозерка). За попередніми даними планується відремонтувати близько 8000 м² білощебеневого покриття на суму 540 тис.грн.», - повідомила очільник Верхньорогачицького району Наталія Тарасова.

Нагадаємо, що роботи відбуваються за рахунок коштів державного дорожнього фонду.

Співфінансування для забезпечення тимчасовим житлом переселенців є доступним для місцевої влади

Органи місцевого самоврядування мають можливість взяти участь в урядовій програмі з фінансування придбання тимчасового житла для внутрішньо переміщених осіб, надавши з місцевого бюджету 30%. Виконавчі органи відповідних місцевих рад можуть подати переліки об'єктів і заходів, видатки на які здійснюватимуться за рахунок субвенції, на погодження до Міністерства з питань тимчасово окупованих територій та внутрішньо переміщених осіб.

Субвенція з державного бюджету надається місцевим бюджетам на здійснення заходів щодо підтримки територій, що зазнали негативного впливу внаслідок збройного конфлікту на сході України відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 4 жовтня 2017 року № 769.

Подробнее...

У Верхньорогачицькій райдержадміністрації обговорили нагальні питання

Сьогодні, 04 листопада 2019 року, стартував новий робочий тиждень, який традиційно розпочався із оперативних та селекторної наради при очільнику області Юрію Гусєву.

Під час ранкової селекторної наради на обласному рівні вирішувалися питання щодо початку в області опалювального сезону 2019/20 року та забезпечення його сталого проходження, щодо остаточного варіанту переліку об’єктів ремонту автомобільних доріг загального користування місцевого значення, вулиць і доріг комунальної власності, що підлягають ремонту в 2020 році.

Крім того, підняті питання про стан будівництва лікарських амбулаторій в області; про стан виконання в області Указу Президента України від 09 липня 2019 року № 511/2019 «Про деякі заходи щодо збереження лісів та раціонального використання лісових ресурсів» та про виконання завдань щодо реорганізації структур місцевих державних адміністрацій.

Подробнее...

Привітали працівників соціальної сфери Верхньорогачицького району

З нагоди відзначення Дня працівників соціальної сфери сьогодні, 01 листопада 2019 року, в районному будинку культури відбулися урочисті заходи.

З професійним святом всіх, хто піклується про ветеранів війни і праці, людей похилого віку, інвалідів, пенсіонерів, дітей-сиріт, безробітних, малозабезпечених та багатодітних сімей, допомагає їм здолати життєві труднощі, повірити в себе і свої можливості, знайти вихід з найскрутнішої ситуації привітала голова районної державної адміністрації Наталія Тарасова.

«Можливо, ми з вами не можемо настільки впливати на соціальну політику держави, але завдячуючи вашій праці ось тут на місцях – у районі і самому найвіддаленішому його селі нам вдається забезпечити належні умови життя соціально незахищених земляків, надати їм необхідну комплексну допомогу та підтримку на яку вони так розраховують», - зазначила Наталія Олександрівна та подякувала всім соціальним працівникам району за щоденну працю і турботу, побажала їм терпіння і натхнення.

Подробнее...

В Україні з нагоди Дня охорони праці у 2020 році за сприянням Державної служби України з питань праці проводиться Всеукраїнський конкурс дитячої творчості «Охорона праці – очима дітей».

Конкурс проводиться за напрямом художньої творчості – малюнок, та  з метою привернення уваги суспільства, в тому числі свідомо-активної молоді, до існуючих проблем у сфері охорони праці, виховання високої культури безпечної праці у підростаючого покоління як майбутніх роботодавців та працівників.

Каховське відділення управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України в Херсонській області  звертається до керівників навчальних та дошкільних  закладів освіти, центрів дитячої творчості з пропозицією долучитись та прийняти активну участь у проведенні вищезазначеної акції.

Просимо врахувати, що згідно Положення про Всеукраїнський конкурс дитячої творчості «Охорона праці – очима дітей»,   останній термін надання конкурсних робіт до регіонального журі   – 15 лютого 2020 року.

Умови проведення конкурсу також розміщені на сайті Головного управління Держпраці у Херсонській області www.ks.dsp.gov.ua (див. «Головна сторінка»).

Конкурсні роботи надати  до 11 лютого 2020 року до Каховського відділення за  адресою:    вул. Велика Куликовська, 86, м. Каховка, 74800, Довідки за телефоном   2-06-74,   050-573-16-69 -   страховий експерт з охорони праці Рожок Людмила Петрівна.

ПОЛОЖЕННЯ КОНКУРСУ

Каховське відділення УВД ФССУ в Херсонській області

Хто здійснює реєстрацію місця проживання громадян?

На телефон «гарячої ліні» часто звертаються громадяни з питанням реєстрації (прописки та виписки). Міграційна служба Херсонської області надає пояснення: 

З 4 квітня 2016 року повноваження з усіх питань реєстрації (прописки та виписки) перейшли до виконавчих органів сільської, селищної або міської ради У разі, якщо такі органи не створені, то обов’язок по реєстрації громадян покладено на сільського голову. В деяких органах місцевого самоврядування створюються Центри надання адміністративних послуг (ЦНАПи), на які можуть покладатися функції з реєстрації. Раніше цим займалася Державна міграційна служба України.

УДМС України в Херсонській області нагадує, що громадяни України, а також іноземці чи особи без громадянства, які постійно або тимчасово проживають в Україні, зобов’язані протягом 30 календарних днів після зняття з реєстрації та прибуття до нового місця проживання зареєструватися в органах реєстрації. 

Подробнее...

Змагалися верхньорогачицькі юні туристи

Існує думка, що осінь ‒ сумна пора року. Проте вихованці Будинку дитячої та юнацької творчості Верхньорогачицької районної ради Херсонської області з цим не погодяться. Для них ‒ це «золота пора» мандрівок, неймовірних вражень із подихом жовтневої прохолоди, туманних ранків та багряно-золотавого листя.

З метою патріотичного виховання, підготовкою молоді до служби в ЗСУ, пропаганди та популяризації туризму серед учнівської молоді, обміну досвідом підготовки команд до змагань різного рівня складності; оздоровлення та активного відпочинку дітей 25-28 жовтня 2019 року команда гуртка «Пішохідний туризм» Будинку дитячої та юнацької творчості у складі 11 осіб направилася до с.Нова Тягинка Токарівської селищної ради Білозерського району Херсонської області для участі у відкритих змаганнях гуртківців Центру з пішохідного туризму в Херсонській області.

Подробнее...

У Верхньорогачицькій райдержадміністрації відбулася міжвідомча нарада щодо захисту прав дітей

Минулого тижня, а саме 24 жовтня служба у справах дітей спільно з районним центром соціальних служб для сім’ї, дітей, та молоді провели «круглий стіл» з опікунами, піклувальниками, прийомними батьками району. На зустрічі також були присутні фахівці управління праці та соціального захисту населення, бюро безоплатної правової допомоги. Запрошеним громадянам було роз’яснено про зміни в законодавстві у сфері охорони дитинства, у тому числі наголошено про захист житлових та майнових прав підопічних, про необхідність своєчасного подання документів для продовження виплати на дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування.

Крім того, у ході зустрічі були розглянуті проблемні питання, які виникають в опікунів, піклувальників під час виконання покладених на них обов’язків, шляхи їх вирішення.

Наприкінці зустрічі, запрошені прослухали лекцію від практичного психолога районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей, та молоді на тему «Суїцид в підлітковому віці», та отримали листівки з порадами як запобігти такому явищу.

Подробнее...

На форумі «RE:think Invest in Ukraine» було презентовано бізнес-можливості Херсонської області

Під час Першого інвестиційного форуму, ініційованого Президентом України, «RE:think Invest in Ukraine» у Маріуполі голова Херсонської облдержадміністрації Юрій Гусєв представив регіональні стратегічні проекти з розвитку нашої області.

Форум відбувся за участю представників уряду та місцевої влади, бізнесу, понад 50 міжнародних та українських інвестиційних фондів, компаній, донорських організацій і міжнародних фінансових корпорацій, експерти.

Так, під час блоку Форуму «Regions: between needs and dreams» («Регіони: між потребами та мріями») Юрій Гусєв презентував бізнес-можливості нашої області, а саме:

Концесія ДП "Херсонський морський торговельний порт";
Реконструкція Херсонського міжнародного аеропорту;

Подробнее...

Прем'єр-міністр: Починаємо з відновлення місцевих доріг Херсонської області

Дороги Херсонщини відновлюватимуть за європейські кошти. Відповідну інформацію оприлюднив прем’єр-міністр України Олексій Гончарук.
Сьогодні він підписав Меморандум щодо програми фінансування регіональних доріг з віце-президентом Європейського банку реконструкції та розвитку Аланом Пію.

За словами прем’єра, перший транш має скласти 300 млн евро.
Планується, що партнери з ЄБРР кредитуватимуть обласні державні адміністрації під місцеві гарантії і почнуть саме з Херсонської області.

 

Юрій Гусєв презентував інвестиційний потенціал Херсонщини у Маріуполі

Під час Першого інвестиційного форуму «RE:think Invest in Ukraine», ініційованого Президентом України Володимиром Зеленським, у Маріуполі голова Херсонської облдержадміністрації Юрій Гусєв та керуючий директор Європейського банку реконструкції та розвитку в Східній Європі та Кавказі Маттео Патроне підписали Угоду про підготовку фінансування для проекту розвитку регіональних доріг у Херсонській області.

«Ця угода є першою в Україні, і її підписання відкриває нові можливості будівництва нових доріг місцевого значення та реалізації таких проектів, як добудова мостопереходу в Херсоні!», - зазначив Юрій Гусєв.

Подробнее...

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua