Новини

Думка кожного важлива: у Херсоні відбувся «Діалог про Україну»

Сьогодні у КЗ «Палац молоді і студентів» відбулася зустріч заступника Міністра закордонних справ України Василя Боднара, заступника Секретаря РНБО України Сергія Кривоноса з громадою Херсонщини для обговорення шляхів врегулювання конфлікту на Донеччині та Луганщині.

На початку заходу голова облдержадміністрації Юрій Гусєв закликав присутніх до відвертого спілкування та відзначив: «Ми зібрались для того, щоб спільно обговорити питання, які стоять на порядку денному по мирному врегулюванню. Це закінчення війни на Донбасі та повернення тимчасово окупованих територій. Сьогодні, сподіваюсь, ви отримаєте відповіді на питання,  якими багато політично спекулюють».

Херсонці висловили своє небайдуже ставлення до ситуації, що склалася у суспільстві у зв’язку з погодженням Україною «формули Штайнмаєра» та розведенням військ на окремих ділянках лінії бойового зіткнення.

Подробнее...

Відбулося чергове засідання Центру допомоги учасникам АТО при Верхньорогачицькій райдержадміністрації

Цього тижня, а саме 9 жовтня 2019 року відбулося чергове засідання Центру допомоги учасникам АТО при Верхньорогачицькій райдержадміністрації.

На засіданні розглядалися питання соціального захисту учасників АТО/ ООС в районі. Зокрема фахівцями управління праці та соціального захисту населення, медичних установ району, Держгеокадастру, районного центру зайнятості, освіти та культури піднімалися наступні питання:

- про щодо вжиття заходів та проведення роботи  щодо соціального захисту учасників АТО/ООС (доповідач Катеринська О.М., начальник управління праці та соціального захисту населення районної  державної адміністрації);

- про роботу щодо забезпечення медичної реабілітації учасників АТО/ООС (доповідач Щербак А.В., головний лікар КННП «Верхньорогачицький ЦПМСД»);

Подробнее...

Питанням запобігання та протидії корупції навчалися держслужбовці Верхньорогачицького району

Сьогодні, 10 жовтня 2019 року, за підтримки Національного агентства України з питань державної служби та Херсонської обласної державної адміністрації викладачами кафедри державного управління і місцевого самоврядування Херсонського національного технічного університету для державних службовців Верхньорогачицького району було проведено короткостроковий семінар з питань запобігання та протидії корупції

Навчання пройшли 28 державних службовців, які прослухали лекції щодо шляхів та інструментів запобігання та протидії корупції в Україні на сучасному етапі державотворення. Із цікавими, змістовними доповідями та наглядним презентаціями перед присутніми виступили – завідувач сектору з питань запобігання та виявлення корупції Херсонської обласної державної адміністрації Яцик В., доценти  кафедри державного управління і місцевого самоврядування Філіпова В., Проніна О., Биков Р.

Подробнее...

Працювали органи виконавчої влади та місцевого самоврядування Верхньорогачицького району

08 жовтня 2019 року, відбулася нарада голови Верхньорогачицької райдержадміністрації із селищним та сільськими головами району.

Так, під час робочого засідання було опрацьовано чимало питань, серед яких: про запровадження ринку землі, організацію осіннього призову на строкову військову службу, інвентаризацію полезахисних смуг, про заходи щодо утворення ЦНАПів при органах місцевого самоврядування для недопущення соціальної напруги серед громадян району, взаємодію служби у справах дітей Верхньорогачицької районної державної адміністрації з виконавчими комітетами селищної та сільських рад, створення на території селищної та сільських рад району меморіальних пам’яток присвяченим захисникам України.

Подробнее...

Інформаційний семінар із загальних питань зайнятості

Шовівторка у Верхньорогачицькій районній філії Херсонського обласного центру зайнятості спільно із фахівцями Верхньорогачицького бюро правової допомоги проводиться інформаційний семінар із загальних питань зайнятості. Шукачі роботи та зареєстровані безробітні знайомляться із нововведеннями та сучасним комплексом соціальних послуг, які надає служба зайнятості. Зокрема про запровадження в роботу інституту кар’єрного радника, який дозволяє забезпечити індивідуальний підхід до кожного клієнта служби зайнятості, якісне надання послуг із планування кар’єри з урахуванням потреб роботодавців та можливостей шукачів роботи.

Олена Філімоненко, заступник начальника Верхньорогачицького бюро правової допомоги, інформує про переваги легальної зайнятості, ризики нелегального працевлаштування та загрози нелегальної трудової міграції, запобігання дискримінації та гендерної нерівності при працевлаштуванні на роботу.

Подробнее...

Жодних скасувань або зменшень допомоги військовослужбовцям не буде, – Олексій Гончарук

Фінансування безпеки, оборони та соціальних виплат військових є беззаперечним пріоритетом діяльності Уряду. Про це заявив на брифінгу Прем’єр-міністр України Олексій Гончарук.

«Сфера оборони – завжди буде у фокусі нашого Уряду. І найкращий доказ цьому те, що обсяг видатків на оборону значно більший, ніж він був минулого року. Це принципова позиція Президента», – сказав Глава Уряду. 

Він зазначив, що видатки тільки на оборону цього року плануються у розмірі 136,6 млрд грн – 3% ВВП. Загальний обсяг видатків на безпеку і оборону складає 254,8 млрд грн – 5,4% ВВП. «Прошу звернути також увагу на те, що збільшуються обсяги видатків саме у відсотковому співвідношенні ВВП, а ВВП України теж кожен рік росте», – додав Олексій Гончарук. 

Подробнее...

Осінній призов на Херсонщині: близько 50 юнаків провели до лав ЗСУ

Ще декілька днів тому ці хлопці займались своїми справами, а сьогодні їх об‘єднує спільна та гідна справа - служіння рідній країні.

З призовного пункту Херсонського обласного військового комісаріату на строкову службу урочисто провели до лав Збройних сил України близько 50 юнаків. Службу нестимуть хлопці, як з Херсона так і районів області.

Серед останніх і двадцятип’ятирічний Юрій.

За професією він агроном. Отримав диплом магістра у державному університеті в Мелітополі та встиг попрацювати за фахом. Проте повістка до військкомату змінила плани юнака.

"Спочатку було невелике хвилювання, але потім зрозумів, що кожен чоловік повинен пройти військову службу. Адже це неоціненний досвід та гарна школа життя. Отримав повістку, прийняв рішення без зайвих вагань. Пройшов медкомісію, тепер йду служити і задоволений цим. Після служби планую працювати за фахом», - розказав хлопець.

Подробнее...

На Херсонщині оголосили конкурс на кращий логотип для херсонського кавуна

З чим асоціюється аграрна Херсонщина? Звичайно з кавунами! Зігріті південним сонцем та вирощені працьовитими руками вони мають свій неперевершений смак. Надпис на ціннику «Херсонський кавун» гарантує підвищений попит та високу якість. Саме тому, ця назва має стати захищенним географічним зазначенням, як сир Рокфор або шампанське чи коньяк.

«Україна крокує в Європу, тому нашим виробникам потрібно розвиватися в залежності від ринкового запиту: якість, екологічність та захист власної продукції. Для цього нам всім потрібно переймати досвід провідних європейських країн, фермери яких мають різні форми захисту: торгові марки, бренди, логотипи, географічне зазначення тощо», - говорить виконавчий секретар «Асоціації виробників Херсонського кавуна» Юрій Палічев.

Створення логотипу – важливий крок на шляху офіційної реєстрації географічного зазначення «Херсонський кавун», тож він має відображати унікальність та якість херсонської ягоди. Тому члени громадської спілки «Асоціації виробників Херсонського кавуна», разом із партнерами оголосили конкурс на кращий логотип для херсонського кавуна. До складу журі конкурсу входять представники Департаменту агропромислового розвитку, агровиробники, представники місцевого самоврядування, громадських організацій, фахівці з культури та туризму.

Подробнее...

На Херсонщині почнуть надавати телемедичні послуги

На закупівлю 64 мобільно-діагностичних комплексів для запровадження телемедицини на Херсонщині виділено кошти відповідно до наказу Міністерства розвитку громад та територій України. Про це повідомив директор Департаменту охорони здоров'я ОДА Віктор Короленко під час селекторної наради.

Нова система дасть можливість лікарям первинної ланки медицини і сімейних амбулаторій проводити дослідження на місці та оперативно передавати інформацію сімейному лікарю. Для встановлення діагнозу та призначення лікування можуть підключитися також працівники обласної лікарні.

«Для початку процедури закупівлі потрібно співфінансування. Загальна фіксована Міністерством ціна – 110 тис грн, з яких 99 тис грн – кошти державного бюджету, а 11 тис грн – кошти місцевих громад», – зазначив Віктор Короленко.

Подробнее...

  

           Вітання шле всім славна Україна

            Святково вбрана, сяюча, свята.

           У цьому залі вся наша родина

            ЇЇ величність МУЗИКУ віта.

    З року в рік на початку жовтня збираються гості в дитячій музичній школі, адже   музична   Україна  відзначає велике свято – Міжнародний День Музики. Його започаткували ще в 1975 році за рішенням ЮНЕСКО.  А  одним з ініціаторів  був  видатний композитор ХХ століття  Дмитро Шостакович. Цей день  святкують великими концертами знаменитих співаків та музикантів. По всьому світу звучать  найвідоміші твори, що ввійшли у скарбницю світової культури.

    Наше селище –  хоч і маленький куточок  України, а наша музична школа непомітна на світовій сцені, та ми теж чогось научаємось і залюбки увіллємося у стоголосе музичне святкування, присвячене МУЗИЦІ. І розпочала свято вітальною піснею «Благословенна будь!» Даша Стасіва.

     Звуками гарної мелодії наповнили залу фортепіанні п’єси  у виконанні маленьких дарувань Мусієнко Насті, Куценко Вікторії, Стасівої Дар’ї, Мандик Олександри, Турила Веніаміна, Маслова Владислава та дебютанта Шлапака Артема. Із задоволенням глядачі насолоджувались популярними мелодіями з кінофільмів, які продемонстрували старші учні школи Максименко Даніїл, Максименко Кристина,  Прокопчук Дар’я, Петренко Анна. 

     Зі словами привітань звернулися до присутніх директор школи Родіонова С.В. та завідувач сектору культури Ліснича Л.В.

      Музика володіє величенною силою – заспокоює, спонукає до дій, радує. У цей прекрасний святковий  день порадували своїми піснями усіх тих, хто любить музику, Кіра Бедюх «Золотава осінь», Олександра Мандик «Пісня покаяння», Маша Давидко «В стилі диско».

    Окрасою шкільних концертів є колектив ложкарів, які завжди готують для нас творчий сюрприз і вміють всіх здивувати своїм вмінням так хвацько вибивати  ложками!

     Завершальним акордом свята за сценарієм, який підготувала викладач вокалу Валентина Петрівна Величко, звучала «Пісня побажання» у виконанні ансамблю вокалісток школи.

Як радісно, коли приходять гості в хату,

Здається, що ясніє  увесь світ.

Тоді на серці справжнє, дивне свято,

Ну, а в душі — квітує буйний  цвіт!

Від Щирого серця, від рідної нам землиці,

За те, що ви з нами, дозвольте у пояс вклониться.

     Ми вдячні готям за радісні посмішки та щирі оплески. Впевненні, що зустріч з прекрасним відізвалась теплом в серцях слухачів. Адже, музика – душі людської безсловесна казка. Вона саме життя, що всім велить жити! 

  Директор КЗ «ВДМШ»  С.РОДІОНОВА

                                  

Верховна Рада схвалила Програму дій Уряду

Верховна Рада України схвалила Програму дій Кабінету Міністрів України, яку презентував Прем'єр-міністр України Олексій Гончарук.

За документ проголосували 236 народних депутатів.

Під час презентації Олексій Гончарук відзначив, що Програма дій є фундаментом для майбутньої роботи Уряду та включає в собі три складові: розвиток людського капіталу, розвиток економіки та побудова ефективної держави.

В наступні п’ять років Уряд планує продовжити, зокрема, формування Нової української школи, реформування освіти та реформа медицини за принципом "гроші ходять за пацієнтом", продовження програми "Доступні ліки".

Подробнее...

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua