Новини

Верхньорогачицьких аграріїв привітали з професійним святом

Сьогодні, 17 листопада 2017 року, напередодні свята, у районному Будинку культури відбулись урочистості з нагоди Дня працівників сільського господарства України, під час яких вітали аграріїв Верхньорогачицького району.

У святковому залі щоб поділитися досвідом, привітати один одного з професійним святом та щиро поспілкуватися зібралися хлібороби, тваринники, інші працівники агропромислового комплексу району та ветерани сільськогосподарського виробництва.

Привітати аграріїв району прийшли також заступник голови районної державної адміністрації Світлана Нестеренко, заступник голови районної ради Артур Давидов, начальник відділу агропромислового розвитку районної державної адміністрації Леонід Байша та голова Верхньорогачицького територіального об’єднання «Асоціація фермерів та приватних землевласників України», голова фермерського господарства «Аліса» Костянтин Слоневський.

Детальніше...

РАДА ВИЗНАЛА СВЯТКОВИМ ДНЕМ 25 ГРУДНЯ І СКАСУВАЛА ВИХІДНИЙ 2 ТРАВНЯ

Верховна Рада прийняла Закон «Про внесення змін до статті 73 Кодексу законів про працю України щодо святкових і неробочих днів». 

Законом вносяться зміни до статті 73 Кодексу законів про працю України, якими 25 грудня (Різдво Христове за Григоріанським календарем) визнається офіційним святковим днем в Україні.

Законом також скасовано святковий день 2 травня та внесено зміну до статті 73 КЗпП, згідно з якою святковим днем вважається лише 1 травня – День праці.

Детальніше...

Геннадій Зубко: Законопроект, що дозволяє громадам приєднуватися до міст обласного значення, прийнято за основу

Прийняття Парламентом за основу законопроекту № 6466 щодо добровільного приєднання територіальних громад сіл, селищ до територіальних громад міст обласного значення дасть можливість рухатися і розвиватися країні, яка будує фундамент за рахунок створення нових громад. Громад, які мають повноваження, ресурси і найголовніше - відповідальність. Про це наголосив Віце-прем’єр-міністр – Міністр регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ України Геннадій Зубко.

«В першу чергу розблоковується процес формування спроможних територіальних громад навколо міст обласного значення. Закон прирівнює територіальні громади міст обласного значення до спроможних ОТГ та запроваджує механізм добровільного приєднання громад до цих міст», - зазначив Геннадій Зубко.

Детальніше...

             Про дотримання температурного режиму в навчальних закладах

Великолепетиське міжрайонне управління Головного управління Держпродспоживслужби в Херсонській області  нагадує, що в зв’язку з похолоданням, несприятливими погодними умовами та початком опалювального сезону у багатьох регіонах країни недотримання визначеного Державними санітарними правилами і нормами температурного режиму в загальноосвітніх навчальних закладах може негативно вплинути на здоров’я дітей і підлітків та поставити під загрозу навчальний процес. 

Умови перебування і навчання супроводжуються значною кількістю негативних факторів, які мають вплив на стан здоров’я дітей і, як наслідок – на їх розвиток. Питання дотримання санітарно-гігієнічних показників мікроклімату в навчальних закладах є одним з ключових у збереженні та зміцненні стану здоров’я.

Детальніше...

«Якби так і в інших було та по всій Україні…»

Така думка склалась після відвідин тваринницького комплексу фермерського господарства «Еліта» у Верхньорогачицькому районі

Минулого тижня «Еліту» відвідала доволі солідна делегація – голова райдержадміністрації Н.О. Тарасова, голова районної ради Г.І. Нестеренко, перший заступник голови райдержадміністрації В.С. Биков, начальник відділу агропромислового розвитку райдержадміністрації Л.П. Байша, головний редактор газети «Новий день» А.В. Жупина, спеціальний кореспондент цього видання В.В. Менисенко. Їх зустріли керівник «Еліти» Олександр Михайлович Македон та його син Олександр, який теж бере активну участь у виробничому житті фермерського господарства.

Для загальної довідки зазначу: фермерством О.М.Македон займається вже 25 років. Власники земельних паїв ( робітники колишнього радгоспу «Рогачик») без остраху здавали в оренду О.М.Македону свої паї, бо вірили, що цей чоловік чесно вестиме свою справу, та й орендна плата їх цілком влаштовувала. І через кілька років в оренді «Еліти» вже було 3000 гектарів землі. Так воно і донині є. а керівник господарства ще з тих перших років мав задум створити і тваринницький комплекс. З цією метою взяв в оренду, а потім викупив тваринницькі приміщення свиноферми колишнього радгоспу «Рогачик» і поступово відродилася свиноферма, тепер уже фермерське господарство «Еліта». Правда, в самих приміщеннях чимало ремонту довелося зробити, а подекуди і з нуля належало починати. Чимало зусиль і коштів вклали, зате тепер ці приміщення як найкраще підготовлені для вирощування поголів’я свиней.

Детальніше...

У Верхньорогачицькому районі відбувся конкурс майстрів художнього читання «Наша Земля –Україна»

14 листопада 2017 року в районному Будинку дитячої та юнацької творчості відбувся районний конкурс майстрів художнього читання «Наша Земля – Україна», в якому взяли участь 37 учнів із семи загальноосвітніх шкіл району віком від 6 до 16 років.

Переможці І етапу конкурсу, який напередодні проходив на базі загальноосвітніх шкіл району представили на конкурс вірші та прозу українських авторів, класиків світової літератури та сучасних поетів. Всі учасники продемонстрували високий рівень виконавської майстерності, власне бачення та подачу художніх творів.

Детальніше...

Соціальні працівники Верхньорогачицького району взяли участь у обласній конференції

В умовах децентралізації  саме на об’єднані територіальні громади покладено вирішення значної частки питань соціального захисту та надання соціальних послуг.

Тому, тема забезпечення соціальної допомоги на рівні територіальних громад у світлі децентралізації органів місцевого самоврядування викликала інтерес учасників обласної конференції, що відбулася 09 листопада 2017 року. Під час заходу голови ОТГ, фахівці із соціальної роботи, керівники та члени громадських організацій та відповідні працівники із соціальної роботи місцевих державних адміністрацій мали змогу поспілкуватися зі спеціалістами організації Heartland Family Service та Міжнародного Центру Розвитку Лідерства.

Детальніше...

Наступний рік має стати роком успіху України, - Володимир Гройсман

Наступний 2018 рік має стати роком успіху України, оскільки Уряд спільно з Парламентом та Президентом напрацював немало важливих для держави рішень, які очікують на подальше ухвалення та впровадження. Про це у своєму відеозверненні сказав Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман.

Він підкреслив, що одним з таких рішень є проект Державного бюджету на 2018 рік, який Уряд вчасно подав в Парламент, і сьогодні документ розглядатиметься у Верховній Раді у першому читанні.

«Цей бюджет передбачає ріст економіки на 3%, але цей показник може бути більшим. Все буде залежати від подальших наших кроків та дій, - зазначив Глава Уряду. – Але навіть 3% означають, що ми виробимо на 400 млрд грн більше продукції, ніж у 2017 році. Десятки тисяч людей отримають роботу, зарплату, а економіка буде розвиватися».

Детальніше...

У Верхньорогачицькій райдержадміністрації відбулася нарада з питання організації підвозу школярів

Заступник голови райдержадміністрації Світлана Нестеренко, 13 листопада 2017 року, провела нараду з питання забезпечення безперебійного підвозу учнів до загальноосвітніх навчальних закладів району

У розгляді актуальних питань по дотриманню чинного законодавства щодо забезпечення перевезення учнів до місця навчання та додому взяли участь начальник відділу освіти райдержадміністрації Валентина Богатиренко, директор КУ «Верхньорогачицький районний центр по обслуговуванню закладів освіти» Ірина Черненко, спеціаліст та економіст комунальної установи Ольга Яровчик та Валентина Валієва.

На завершення робочого засідання Світлана Нестеренко підвела підсумок роботи та наголосила на необхідності дотримання законодавства, здійснення постійного контролю за використанням коштів та ефективним використанням шкільних автобусів. А також надала доручення відділу освіти райдержадміністрації у визначені терміни вирішити питання щодо співпраці з селищною та сільськими радами в частині придбання паливно-мастильних матеріалів для забезпечення щоденного регулярного підвізу учнів до навчальних закладів району і додому, які проживають за межею пішохідної доступності.

Верхньорогачани не байдужі до чужого горя люди, які готові допомагати іншим

Саме на цьому акцентувала увагу заступник голови райдержадміністрації Світалана Нестеренко, коментуючи організований районним Центром для сім'ї, дітей та молоді збір благодійної матеріальної допомоги для сім'ї, що опинилася у складних життєвих обставинах.

«Дуже приємно, що жителі нашого району виявляються не байдужими до чужого горя і готові допомагати іншим, у цьому випадку – це сім'я, що опинилася у скрутному становищі. Минулого тижня, верхньорогачани спільними зусиллями трудових колективів структурних підрозділів райдержадміністрації, організацій та установ району надали матеріальну допомогу сім'ї, у якій після смерті матері на вихованні у батька залишилося шість дітей від 7 до 18 років. Так, працівники Центру для сім'ї, дітей та молоді зібрали та передали до родини: консервацію, крупи та макаронні вироби, овочі, фрукти тощо. Добре, що у щоденних клопотах небайдужі люди об’єднали зусилля заради гарної справи», - зауважила Світлана Нестеренко.

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua