07 грудня поточного року відбулось спільне засідання Президії та постійних комісій Верхньорогачицької районної ради. Депутати обговорили питання, що виносились на розгляд чергової сесії.

Цього ж дня відбулось засідання ХХУІ сесії Верхньорогачицької районної ради.

Депутати затвердили звіт про виконання районного бюджету за 9 місяців 2017 року по доходах загального фонду  з урахуванням міжбюджетних трансфертів – 68076,1 тис. грн. та видатках –  64589,7 тис. грн.,  надходження спеціального фонду районного бюджету по власних доходах –  3803,1 тис. грн. та видатках  - 4992,3тис. грн.

Внесли зміни до районних програм розвитку інформаційного простору Верхньорогачицького району на 2017-2020 роки та «Розвиток людського капіталу Верхньорогачицького району»   на 2017-2021 роки.

         Також внесли  зміни до рішення районної ради від 23 грудня 2016 року № 181 «Про районний бюджет на 2017 рік» та надали згоду на  укладення договорів на передачу коштів субвенції у 2017 році.

Затвердили  перелік  питань для розгляду на сесіях, засіданнях   президії  та  постійних   комісій Верхньорогачицької районної ради у 2018 році.

 

Прийняли звернення до Верховної Ради України щодо продовження мораторію на продаж сільськогосподарської землі:

1 січня 2018 року закінчується мораторій на продаж землі сільськогосподарського призначення. Фактично розпочнеться торгівля останнім і найціннішим ресурсом, що залишається поки що у власності нашого народу, – найродючішими у світі українськими чорноземами!

Прибічники вільного продажу землі сільськогосподарського призначення нібито відстоюють ринкові цінності та право селян розпоряджатися власним майном. Проте, ці аргументи не можуть замаскувати справжніх намірів поборників «ринку землі» скупити за безцінь родючі чорноземи та перетворити селян на кріпаків.

Зрозуміло, що за умов відсутності захисту власності та інвестицій, а також гострого дефіциту грошових коштів, навіть у вигляді кредитних ресурсів, єдине, до чого призведе право на продаж землі це скуповування земельних паїв великими агрохолдингами та корпораціями. Вже зараз десять найбільших агрохолдингів володіють (на правах власності чи оренди) мільйонами гектарів та чинять тиск щодо відмови від землі на малі сільськогосподарські підприємства та на сімейні ферми.

Якщо мораторій на продаж землі сільськогосподарського призначення буде скасовано,  фермери та селяни будуть поставлені в такі умови, коли їм нічогоіншого не залишиться, як розпродати за безцінь свої паї і піти в найми до нових панів або їхати за кордон шукати кращої долі. Це призведе до остаточного зниищення малих сільськогосподарських підприємств та сімейних ферм, які в усьому цивілізованому світі є основою аграрної складової економіки, массового зростання безробіття та посилення еміграції, а також до загибелі сіл та селищ.

На підставі вищевикладеного ми, депутати Верхньорогачицької районної ради, звертаємося до Верховної Ради України  з вимогою:

- продовжити на 10 років мораторій на продаж земель сільськогосподарського призначення в Україні;

- не допустити створення механізмів, що дозволятимуть торгувати землею сільськогосподарського призначення в обхід мораторію;

- розробити практичні механізми стимулювання і розвитку фермерського господарства, малого і середнього бізнесу в аграрній сфері.

      

   З повагою

  Депутати Верхньорогачицької районної ради

Підтримано на ХХVІ  сесії

районної ради VІІ скликання  07  грудня 2017 року

 

Узгодили терміни проведення звітів депутатів Верхньорогачицької районної ради сьомого скликання перед виборцями.

Та інші питання.

Шановні представники органів місцевого самоврядування:

депутати всіх рівнів, селищний, сільські голови, секретарі рад, працівники органів місцевого самоврядування та виконавчих комітетів Верхньорогачицького району!

 

Щиро і сердечно вітаю вас із всенародним святом – Днем місцевого самоврядування!

 

Ми щодня працюємо у системному процесі взаємодії громадян, органів державної влади та місцевого самоврядування, який забезпечує можливість кожному реально впливати на ухвалення публічних рішень, що стосуються питань життєдіяльності усієї громади.

 

Відкритість і доступність у процесі прийняття рішень у сфері публічної політики – фундаментальна основа вільного й демократичного суспільства. Сталий розвиток суспільства та ефективне управління громадами потребують партнерства влади та громадських організацій, постійної підзвітності та відповідальності перед громадянами.

 

Сьогодні на органи місцевого самоврядування покладена велика відповідальність за соціально-економічний стан територіальних громад, за благополуччя їхніх жителів, за створення комфортних умов для проживання мешканців селища та сіл району.

 

Працівники місцевого самоврядування та депутати завжди відрізнялися високим професіоналізмом, цілеспрямованістю та відповідальністю. Органи місцевого самоврядування Верхньорогачицького району мають високий авторитет і повагу серед жителів.    

 

Свідченням цього є повторне обрання депутатів всіх рівнів, голів та секретарів місцевих рад, які сумлінною, щоденною працею роблять вагомий внесок у запровадження та виконання галузевих і регіональних  програм, активно залучають громадян до участі в управлінні  місцевими громадами.

 

День місцевого самоврядування - це професійне свято всіх, хто працює в сільських, селищній,  районній радах, хто представляє інтереси народних обранців.

 

Шановні колеги! Ваша наполеглива і самовіддана праця, високий професіоналізм і компетентність, відповідальність та активна громадська позиція є гідним внеском у розбудову нашого рідного краю.

 

Впевнений, що депутати VІІ скликання гідно представяють своїх виборців та спільно з керівниками виконавчих органів повсякчас захищають  права мешканців селища та сіл району, сприяють їхньому розвитку, зміцненню авторитету, зростанню добробуту громад.

 

 

Другий рік поспіль збільшуються надходження до місцевих бюджетів, що дає нам можливість покращувати технічний стан закладів соціальної та культурної  сфер району. Ми, верхньорогачани, постійно прагнемо змін на краще. Нам потрібне сучасне українське село, сучасне українське виробництво, робочі місця, якісні освіта і медичне обслуговування і все те, що разом називається європейським життям.

Кожен депутат повинен відчувати свою роль в цьому нелегкому юридичному механізмі, з гідністю та всіма своїми повноваженнями захищати права та свободи людини. Проявляти до своїх виборців відповідальність та людяність, відчувати болі і печалі кожної особи, яка потребує нашої підтримки та розуміння. Будьте ж в потребі для вашого виборця  у хвилини  розпачі та біди. Навчіться слухати, будьте терпеливі, бо ви сьогодні слугуєте для людей.

        

Я вдячний всім керівникам органів виконавчої влади району, селищному, сільським головам небайдужим співгромадянам, які своєю працею, досягненнями створюють славу Верхньорогачицького району, безпосередньо беруть участь у вирішенні повсякденних питань  життя односельців, власними силами приводять до ладу прибудинкові території, займаються забезпеченням правопорядку, відроджують село та намагаються забезпечити належний рівень життя.

 

            Низький уклін, шана і повага всім, хто у різні періоди часу був депутатом, працював в органах місцевого самоврядування, хто особисто причетний до соціального і культурного розвитку району, самовіддана  праця яких відзначається вагомим внеском у становлення місцевого самоврядування – Вам, наші дорогі ветерани, які знайшли можливість прибути на наше свято і тим, хто душею з нами.

        

Дозвольте мені з найкращими побажаннями  добра, міцного здоров’я та благополуччя вручити разом із Артуром Вікторовичем Вам, шановні, ці прекрасні квіти.

Дорогі колеги!  Щиро вітаю вас зі святом. Бажаю вам професійного зростання, стійкості і мудрості у захисті інтересів об’єднаних громад, наполегливості, оптимізму, успішної реалізації справ, які очікують люди та вимагає сьогодення. Зміцнення - вашим родинам, благополуччя і достатку - вашим домівкам, сімейної гармонії, яскравих та цікавих подій, мирного неба, віри та наснаги.

Зі святом вас!      

 

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua