Чергове засідання комісії з питань захисту прав дитини Верхньорогачицької районної державної адміністрації

30 листопада 2017 року відбулося чергове засідання комісії з питань захисту прав дитини Верхньорогачицької районної державної адміністрації під керівництвом заступника голови районної державної Світлани Нестеренко.

У засіданні взяли участь представники управлінь та відділів районної державної адміністрації: відділу освіти, управління праці та соціального захисту населення, відділу культури, служби у справах дітей, відділу юридичної, мобілізаційної роботи та взаємодії з правоохоронними органами апарату районної державної адміністрації. Окрім того до роботи засідання долучилися представники Верхньорогачицького відділення Каховського відділу поліції Головного управління Національної поліції в Херсонській області, КЗ «Верхньорогачицька центральна районна лікарня», КННП «Верхньорогачицький центр первинної медико-санітарної допомоги» та Верхньорогачицького районного центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді.

 

У ході засідання було опрацьовано питання про надання дозволу Г. Н., 1981 року народження та Г. К., 1956 року народження, на оформлення договору дарування часток квартири, відповідно 1/6 та 4/6 частки, в якій прописана неповнолітня дитина Г. О. 2000 року народження на її батька Г. О. 1977 року народження.

Також членами комісії було затверджено індивідуальні плани соціального захисту дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування та дітей, які перебувають на обліку служби у справах дітей Верхньорогачицької районної державної адміністрації як такі, що опинилися в складних життєвих обставинах. Всього опрацьовано 13 планів.

На завершення роботи комісії прийняті конструктивні рішення в інтересах дітей, які взяті на контроль до їх повного виконання.

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua