Чистопільська загальноосвітня школа І – ІІІ ступенів святкувала ювілей- свій сороковий День народження 

1 вересня 2017 року для мешканців села Чистопілля Верхньорогачицького району позначився у календарі червоною датою. Адже, саме цього погожого осіннього дня всі святкували не лише День знань та початок нового навчального року а й визначну подію у житті кожного мешканця села – 40-річний ювілей Чистопільської загальноосвітньої школи І – ІІІ ступенів.

На ювілей навчального закладу організатори запросили чимало гостей – місцеві жителі, учні, випускники школи різних років, вчителі-пенсіонери, вчителі, які розпочинали свою трудову діяльність, спонсори та меценати, представники виконавчої влади району, органів місцевого самоврядування та багато інших.

Перше слово директора, привітання гостей, концертні номери, які змінювалися виступами випускників минулих років та нинішніх учнів школи створювали незабутню мандрівку історією із життя школи.

 

Вітання на адресу навчального закладу лунали із вуст директора школи – Слоневської Лариси Іванівни, першого директора Чистопільської восьмирічної школи Крот Любов Іллівни, випускниці школи Бельмасової Тетяни Вікторівни, Чистопільського сільського голови Шуть Сергія Григоровича та керівництва району – голови райдержадміністрації Тарасової Наталії Олександрівни та голови районної ради Нестеренка Геннадія Івановича.

Своє привітання з нагоди ювілею школи Тарасова Наталія Олександрівна розпочала віршем:

На перехресті семи доріг, семи вітрів,

Часів минулих, прожитих років,

Є місце, де в усьому незабутнє:

Країна, що народжує майбутнє.

В ній перше слово і вітання,

В ній завжди зустріч і прощання,

Це оберіг дитинства,

Що ніколи не згаса,

У ньому нашого життя невичерпна душа!

- На мій погляд у цих віршованих рядках відображена вся сутність школи, її життя! Звісно, кожна людина проживає свою життєву стежину, свої події, подвиги, поразки, радощі та тугу. Але в певних місцях ці дороги сходяться. Одним із них є роки навчання у школі, - говорила Наталія Олександрівна. - Школа – це другий дім, у якому завжди багато яскравих вражень та позитивних емоцій. Золотою симфонією для кожного з нас звучить мелодія шкільного дзвоника, як відгомін далекого дитинства, у яке неможливо повернутися.

Переконана, що школа – це не тільки стіни, а насамперед, це – дух, пам’ять, традиції, наступність поколінь. Це педагоги: і ті, хто щодня переступає поріг, сіючи зерна доброго, розумного, вічного, і ті, кого вже немає сьогодні, але вони завжди живуть у пам’яті учнів, колег, і вчителі - ветерани праці, для яких найвища нагорода в житті – успіхи колишніх вихованців, їх щирі слова подяки.

Сьогодні Чистопільській школі – 40 років. І сьогодні ви всі ювіляри: і першокласники, і теперішні учні, і ті, хто вже залишив стіни рідної школи, і колектив навчального закладу. Одні навчили, інші навчились. Без минулого немає майбутнього, і обов’язком нинішніх учнів та вчителів є не лише берегти, а й примножувати історію школи, передавати її з покоління в покоління.

Хай і надалі у вашій школі панує атмосфера, де затишно почувають себе і діти, і вчителі, а на українському небосхилі спалахують юні зірки – випускники Чистопільської школи. Хай школа живе горінням дитячих і вчительських сердець та веселковим сміхом, який із року в рік лунає над нею, - побажала керівник району на закінчення свого виступу.

До вітань приєднався і голова районної ради Геннадій Іванович Нестеренко, побажавши всім міцного здоров’я, упевненості у завтрашньому дні, благополуччя, твердої віри у те, що школа буде процвітати та займе достойне місце серед кращих шкіл Верхньорогачицького району, області, держави.

Керівники району запевнили, що влада ніколи не стояла і не стоятиме осторонь проблем школи, адже діти – наше майбутнє, і саме у школі кожна дитина формується як особистість, здобуває необхідні знання, з порогу школи вступає у доросле життя.

Незабутнім «Вальсом поколінь» та святковим тортом школа проводжала своїх гостей. Свято скінчилося, проте в серцях і душах всіх присутніх надовго залишаться приємні спогади про зустріч із нагоди 40-а річного ювілею навчального закладу.

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua