До уваги керівників підприємств та сільгосптоваровиробників!

30 вересня 2017 року в рамках щорічного Міжнародного інвестиційного форуму «Таврійські горизонти: співпраця, інвестиції, економічний розвиток» планується урочисте відкриття науково-виробничого підприємства «5 element».

Компанія «5 element» заснована в березні 2016 року на Херсонщині.

Місія компанії: екологізація аграрного виробництва, розвиток біологічного землеробства.

Спеціалізація компанії «ТОВ «НВП «5 element»: розробка і виробництво екологічно чистих мікродобрив для сільськогосподарських культур, відновлення родючості грунтів і підвищення урожайності; виробництво препаратів, які підвищують ефективність галузі АПК; вирощування і переробка продукції рослинництва.

 

Основний продукт компанії – мікродобриво гранульоване «5 element», яке відроджує плодючість землі, позитивно впливає на санацію грунтів, збільшує вміст гумусу в грунті на - 0,14% (за три роки постійного застосування) збільшує урожайність від 15% до 50%.

Запрошуємо особисто прийняти участь в урочистому відкритті вищевказаного підприємства, що відбудеться 30 вересня 2017 року о 10.00 годині в місті Гола Пристань.

Просимо підтвердити участь у заході до 08 вересня 2017 року, на електронну адресу: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. або за телефоном 42-27-53.

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua