До Верхнього Рогачика прямує новий шкільний автобус

Сьогодні, 08 вересня 2017 року, на центральній площі м. Херсона відбулася передача шкільних автобусів для районів області.

Шкільний транспорт отримали Верхньорогачицький, Бериславський, Великолепетиський, Каховський, Новотроїцький та Чаплинський райони.

Ключі від нового, сучасного шкільного автобуса урочисто отримали голова районної державної адміністрації Наталія Тарасова, голова районної ради Геннадій Нестеренко та директор Верхньорогачицької ЗОШ І-ІІІ ступенів №1 Валентина Коротун.

Як наголошує голова районної державної адміністрації Наталія Тарасова: «Сьогодні, для мене, та переконана, що і для більшості присутніх, відбулося не просто вручення автобуса. Сталася довгоочікувана подія, яка перш за все гарантуватиме безпеку дітей у дорозі до школи, спокій батьків, і, звичайно, забезпечення рівного доступу до якісної освіти кожного школяра, який проживає у сільській місцевості. Україна – це Європейська держава і дбати про молоде підростаюче покоління обов’язок кожного у нашій державі, а оці сучасні шкільні автобуси є підтвердженням цього».

Автобуси придбані на суму 11690700 грн та відповідно до розпорядження Кабінету Міністрів України від 16 листопада 2016 року № 827-р на засадах співфінансування – 70% державної субвенції і 30% за рахунок коштів місцевих бюджетів.

Даний автобус – це спеціалізований автобус для перевезення школярів різного віку Богдан 22412, виготовлений за спеціальним Державним стандартом України для шкільних автобусів. Виробником автобусів є Автоскладальний завод № 1 ПАТ «Автомобільна Компанія «Богдан Моторс», потужності якого розташовано у м. Луцьк. Автобус має 31 місце для сидіння (з водієм), автономну систему обігріву салону, система сигнального виклику з салону до водія та систему внутрішнього оповіщення, кожне пасажирське місце обладнане пасами безпеки, в наявності система блокування дверей під час руху автобусу. 

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua