Голова райдержадміністрації Наталія Тарасова взяла участь в урочистостях з нагоди Дня знань

У школах Верхньорогачицького району пройшли урочисті лінійки з нагоди Дня знань та початку нового 2017/18 навчального року.

На святі у Верхньорогачицькій ЗОШ І-ІІІ ступенів №1 побувала голова районної державної адміністрації Наталія Тарасова.

Це найбільший навчальний заклад у районі. І першокласників найбільше. Цього дня тут за парти сіли 47 першачків. Всього у цьому навчальному закладі сядуть за парти і помандрують Країною знань 393 учня.

Вітаючи учасників урочистої лінійки, Наталія Олександрівна побажала усім учням цілеспрямованості і наполегливості в оволодінні знаннями, вчителям – натхнення, а батькам – терпіння. А також наголосила щоб цьогорічний першовересень приніс добрий настрій та мир у кожну школу, у кожну родину та на рідну Україну.

Продовжуючи свій виступ голова райдержадміністрації Наталія Тарасова висловила найщиріші слова подяки вчителям, які щедро діляться своїми знаннями, плекають справжніх громадян нашої держави та підкреслила: «На доказ цьому сьогодні ми з впевненістю можемо пишатися нашими дітьми, які своїми талантами у мистецтві та музиці прославляють наш рідний Верхньорогачицький край, підтримують культуру та духовність району».

Далі Наталія Олександрівна виконала приємну місію і відзначила грошовою винагородою голови районної державної адміністрації найактивніших у культурному житті району 20 учнів навчального закладу, серед яких: Приходько Микола, Нечипась Тетяна, Губарєва Діана, Ніколащенко Катерина, Лісничий Владислав, Бедюх Кіра, Бабич Олександр, Балута Олександр, Мандик Олександра, Кірієнко Анна, Яворницька Дарина, Рекун Анастасія, Парасочка Андрій, Іванченко Олександра, Куценко Вікторія, Мотонок Ангеліна, Мендела Надія, Лащенко Владислав, Каптюх Андрій та Денщик Костянтин.

До привітань також приєдналися Верхньорогачицький селищний голова Світлана Коротун та депутат обласної ради Михайло Романій.

Урочистості в школі завершили під звуки першого дзвоника та виконанням Гімну України.

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua