Наразі актуальні питання життєзабезпечення Верхньорогачицького району

04 грудня 2017 року, під головуванням першого заступника голови районної державної адміністрації Віталія Бикова, за участі голови районної ради Геннадія Нестеренка, заступника голови райдержадміністрації Світлани Нестеренко, керівника апарату районної державної адміністрації Сергія Приходька відбулася робоча нарада з начальниками структурних підрозділів державної адміністрації та керівниками установ, організацій району.

Під час наради опрацьовано низку актуальних питань життєзабезпечення району. Серед них – питання щодо процесів децентралізації влади в районі та проведення, серед місцевого населення, просвітницької роботи стосовно децентралізаційних процесів у сфері бюджету, земельних відносин, в галузі освіти, культури та медичного забезпечення.

 

Також, жваве обговорення викликали питання щодо активізації на території селища, сіл району спільної роботи служб та установ району з профілактики негативних явищ у дитячому та молодіжному середовищі, формування навичок здорового способу життя; організації індивідуального навчання для дітей з особливими освітніми потребами та про перспективи розвитку інклюзивної освіти в загальноосвітніх навчальних закладах району.

На завершення робочого засідання питаннями для розгляду стали: стан підготовки закладів освіти та культури до проведення циклу Новорічних та Різдвяних свят, проведення районного етапу Всеукраїнського конкурсу «Вчитель року-2018» та посилення ролi бiблiотек у сучасному суспiльствi, становлення їх як iнформацiйно-культурних центрiв населених пунктів району.

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua