Осінні дари від підростаючих верхньорогачан - захисникам України

Щедра дарами осіння пора. Як відомо, саме в цей період організм насичується вітамінним запасом для підтримки бадьорості та фізичної активності.

Органами учнівського самоврядування Верхньорогачицької ЗОШ І-ІІІ ступенів № 2 на загальношкільній лінійці було оголошено про акцію «Осінні дари захиснику України», що мала на меті збір осінньо-вітамінного набору для військовослужбовців, а саме: винограду, груш, яблук, слив, помідорів та ін..

Учні школи, їх батьки взяли активну участь у благодійному заході, зібравши велику кількість овочево-фруктових гостинців для українських захисників.

А вже 13 вересня 2017 року представники учнівського самоврядування разом із заступником директора з виховної роботи Діаною Васильєвою та педагогом-організатором Іриною Нікіфоровою відвідали військових і передали їм гостинці від усього колективу Верхньорогачицької ЗОШ І-ІІІ ступенів № 2.

У свою чергу вдячні військовослужбовці організували для школярів міні-екскурсію територією тимчасового розташування військової частини. А на прощання командир частини висловив слова подяки за увагу та підтримку, яку виявили діти наголосивши: «Дякуємо вам за те, що ви своїм візитом розфарбували в яскраві кольори будні військовослужбовця».

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua