Новини

Прийняли головний фінансовий документ Верхньорогачицького району

22 грудня 2017 року, відбулось засідання ХХVІІ сесії районної ради сьомого скликання, яке провів голова районної ради Геннадій Нестеренко.

У роботі сесії взяли участь перший заступник голови райдержадміністрації Віталій Биков, керівники установ та організацій району, начальники структурних підрозділів райдержадміністрації.

Перед засіданням сесії всі питання порядку денного та проекти рішень депутати детально вивчили на постійних комісіях і президії районної ради.

Одне із найважливіших питань, яке розглядалося на засіданні сесії, стосувалося прийняття районного бюджету на наступний рік.

Детальніше...

Депутатський корпус Верхньорогачицької районної ради затвердив Програму економічного, соціального та культурного розвитку Верхньорогачицького району на 2018 рік

Минулого тижня, а саме 22 грудня 2017 року, відбулось засідання ХХVІІ сесії районної ради сьомого скликання, до порядку денного якої було внесено чимало питань серед яких – затвердження Програми економічного, соціального та культурного розвитку Верхньорогачицького району на 2018 рік.

Під час свого виступу начальник відділу економічного розвитку, інфраструктури і торгівлі райдержадміністрації Наталія Логвінова поінформувала депутатський корпус, щодо основної мети Програми, а саме підвищення якості життя та добробуту населення та комплексний економічний і соціальний розвиток району, буде здійснюватись через реалізацію пріоритетів у визначених цілях. Серед них: розвиток аграрного сектору; розбудова і модернізація інфраструктури; підвищення конкурентоспроможності економіки; покращення стандартів життя населення; забезпечення високих стандартів навчання; покращення стану здоров'я населення району, забезпечення якісної і доступної медичної допомоги; збереження культурної спадщини, сприяння розвитку культури і мистецтва, розвиток туризму; розвиток фізичної культури та спорту.

Детальніше...

Передноворічий ярмарок в Херсоні

23 грудня 2017 року в Херсоні пройшов традиційний передноворічний ярмарок. Для артистів із Верхнього Рогачика цей рік не став винятком, і культпрацівники виступили на ярмарку з новорічною програмою. Жіночий вокальний ансамбль «Калинонька» та народний театр місцевого факту «Культраби», створили святкову атмосферу на площі обласного центру. 

ВЮБЛ(дівчата-2006р.н., дивізіон Б):Дівчата з Верхнього Рогачика увійдуть у Новий рік не зазнавши жодної поразки!

У Голій Пристані, цьому мальовничому місті таврійської України, відбувся перший тур другого етапу чемпіонату ВЮБЛ дивізіон «Б» серед дівочих команд 2006 року народження.

Упродовж двох днів 23-24 грудня баскетбольна Херсонщина затамувавши подих слідкувала за тим, як вправно і пристрасно дівчата грають у помаранчевий м’яч.

Справжнє свято панувало на майданчику, де змагалися команди групи «Таврія». А це – «Таврійська Зірка» Верхній Рогачик, «Чемпіон» Гола Пристань та «Імпульс» з Нової Каховки. Суперники грали 1 тур між собою у м. Гола Пристань.

Детальніше...

Підсумки роботи команди Андрія Гордєєва за 2017 рік (ВІДЕО)

ІНВЕСТИЦІЇ

2017 рік для Херсонщини був плідним та результативним, а ще - щедрим на інвестиції - обсяг прямих іноземних інвестицій має позитивну динаміку та перевищує 210 американських мільйонів доларів. Завдяки тісній співпраці з представниками бізнесу вдалося реалізувати у Голій Пристані найважливіші інвестиційні об’єкти - це другий перевантажувальний термінал «НІБУЛОН» (500 млн. грн.), унікальне науково-виробниче підприємство «5 Element», також запрацювала філія швейної фабрики «ВіД». У співпраці з Укроборонпромом на державному заводі «Палада» урочисто передали композитний автономний плавучий док на Кіпр. Також, говорячи про здобутки минулого року, варто відзначити роботу аеропорту «Херсон», який постійно модернізується, збільшує кількість і географію польотів. Та саме головне, вже привітав 100-тисячного пасажира!

Детальніше...

До АГРОПОРТ ПІВДЕНЬ ХЕРСОН 2018 залишилося 215 днів

22 грудня за участі голови Херсонської обласної державної адміністрації Андрія Гордєєва, його заступника  Євгена Рищука, голови Херсонської обласної ради Владислава Мангера, генерального менеджера Агропорт Україна Дмитра Титаренка відбулася прес-конференція щодо підготовки до проведення АГРОПОРТ  Південь Херсон 2018, присвячена новим напрямам розвитку Херсонської області в аграрній сфері.

Спікери заходу презентували проекти та розповіли, яким питанням приділятимуть максимум уваги. Які аспекти можуть вплинути на покращення життя в регіоні та яким чином можна підтримати молодь з сільської місцевості? Як впливає прогресивне бачення розвитку регіональної влади на залучення інвестицій?

Детальніше...

Участь в обласній Програмі «Розвиток людського капіталу  Херсонської області» взяли близько 400 осіб

З них фактично вступило до ВНЗ у поточному році 308 осіб, що становить 79,2 % від числа бажаючих, до ВНЗ Херсонської області вступило 299 осіб. На цьому наголосив заступник голови облдержадміністрації Андрій Балонь під час підсумкової річної прес-конференції очільника області Андрія Гордєєва, яка відбулася сьогодні, 26 грудня, для представників ЗМІ області.

Він також підкреслив, що безпосередньо за кошти місцевих бюджетів в рамках Програми людського капіталу навчаються 130 осіб, тобто 43,5% від тих, хто зарахований на І курс у херсонські ВНЗ з числа бажаючих взяти участь у Програмі. 

Збільшилась загальна кількість зарахованих на І курс у 2017 році і у порівнянні з 2016 роком становить 1181 особу. З них 299 осіб (16,4 %) зараховано внаслідок залучення до участі у Програмі.

Детальніше...

На Херсонщині будуватимуться понад 200 ФАПів

Сьогодні під час прес-конференції голови Херсонської ОДА Андрія Гордєєва його заступник Андрій Балонь розповів представникам ЗМІ про досягнення та плани розвитку медичної галузі в області.

Так, він зазначив, що Постановою Кабінету міністрів України Херсонській області затверджено майже 125 млн грн на реалізацію проектів будівництва комунальних закладів охорони здоров’я у сільській місцевості; придбання медичного обладнання, устаткування та засобів; розвиток телекомунікаційної інфраструктури; забезпечення службовим житлом та службовим автотранспортом медичних працівників комунальних закладів охорони здоров’я, що працюють у сільській місцевості тощо.

Детальніше...

Про розвиток місцевого самоврядування в контексті реформ дискутували на Херсонщині

26 грудня, у Херсонському центрі Розвитку місцевого самоврядування дискутували про результати впровадження реформи на Херсонщині у поточному році, суб'єктивні та об'єктивні перешкоди реформи та про плани на 2018 рік.

У вітальному слові в.о. першого заступника голови облдержадміністрації Дмитро Бутрій наголосив, що від того як розвиватиметься місцеве самоврядування в частині делегованих повноважень, залежатиме життя у тому чи іншому населеному пункті. Реформа децентралізації загалом дає позитивну динаміку росту фінансово-економічної привабливості сіл, селищ і міст.

Детальніше...

Учасники АТО отримали медалі «Захисника України»

Сьогодні до початку наймасштабнішого показу на Херсонщині художнього фільму «Кіборги» голова ОДА Андрій Гордєєв зі сцени відзначив Героїв та учасників АТО Херсонщини.

Зазначимо, що громадськість Херсонщини звернулися до очільника області з проханням виготовити Медалль «Захисника України» для вручення героям-співвітчизникам. 

Медаллю «Захисника України» за оборону Донецького аеропорту нагороджено  посмертно:

старшого сержанта   Болдирєва Олексія Вікторовича

старшого сержанта    Ковальчука Віктора Сергійовича

Детальніше...

Демонстрація фільму «Кіборги» на Херсонщині зібрала рекордну кількість глядачів

З 7 грудня на екрани кінотеатрів України вийшов фільм Ахтема Сеїтаблаєва «Кіборги» про захисників Донецького аеропорту, який в українському прокаті зібрав близько 16 мільйонів гривень.

Сьогодні, 26 грудня, в ККЗ «Ювілейний» відбувся незвичайний показ фільму «Кіборги», який організувала Херсонська облдержадміністрація, запросивши з області кіборгів, учасників бойових дій, волонтерів, членів сімей загиблих.З усіх районів області приїхали бажаючі подивитися стрічку та було продано понад 1000 квитків.

Український актор та режисер військової драми Ахтем Сеїтаблаєв розповів, що в цілому бюджет фільму Кіборги склав 47 мільйонів 263 тисячі гривень. Також зазначив, що це перший фільм про сучасну війну, але сподівається, що будуть більш масштабні стрічки на цю тему.

Детальніше...

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua