Новини

Андрій Гордєєв про бюджетні плани на 2018 рік

22 грудня відбулася XVI сесія обласної ради VII скликання, присвячена питанням затвердження бюджету на 2018 рік. По її завершенні голова Херсонської облдержадміністрації Андрій Гордєєв підбив підсумки засідання.

«Ми готували бюджет на наступний рік на підставі Державного бюджету України близько двох тижнів. Його можна назвати бюджетом економічного розвитку», - поділився керівник області Андрій Гордєєв.

Так, за його словами, для нашої області передбачений «прямий бюджетний рядок» субвенції з державного бюджету на будівництво шляхопроводу на суму 19 мільйонів гривень. Окрім того, буде виділено близько 20 мільйонів гривень на фінансування обласної програми розвитку зрошення.

Детальніше...

На Херсонщині відзначили 80-річчя від дня народження В’ячеслава Чорновола

80-та річниця від дня народження визначного політичного і державного діяча, Героя України В’ячеслава Чорновола припадає на 24 грудня 2017 року. У Херсоні заходи до його вшанування відбулися 22 грудня. У цей день голова Херсонської облдержадміністрації Андрій Гордєєв разом зі своїми заступниками взяв участь у покладанні квітів до пам’ятного знака видатному політику на площі В.Чорновола у Херсоні. Громадськість міста, школярі, військовослужбовці та учасники АТО зібралися, щоб вшанувати пам’ять цього провідника українського національно-демократичного визвольного руху та разом згадати, яким неоціненним внеском у розбудову незалежної та самостійної України була його діяльність.

Детальніше...

Прийнято обласний бюджет Херсонщини на 2018 рік

Під час засідання сесії обласної ради 47 депутатів проголосували "за" обласний бюджет Херсонщини на 2018 рік.

Згідно інформації Департаменту економічного розвитку та торгівлі ОДА прогнозні показники доходів загального фонду обласного бюджету на 2018 рік, порівняно із очікуваними показниками 2017 року, збільшуються на 88,4 млн грн або 17,1% і становлять 600,5 млн грн.

В обласному бюджеті 2018 року закладені не тільки видатки споживання, а й передбачено фінансування програм регіонального розвитку. На реалізацію обласних програм, визначених пріоритетними до фінансування у 2018 році, передбачено 75,9 млн грн.

Детальніше...

ПФУ про фінансування пенсій січня 2018 року

Пенсійний фонд України продовжує фінансування пенсійних виплат січня 2018 року.

Станом на 26 грудня 2017 року профінансовано пенсії січня 2018 року через підприємство поштового зв’язку за датами виплати з 4 по 8 січня включно та через банки з 4 по 7 січня включно. Загальна сума фінансування складає 5,2 млрд грн.

До кінця поточного місяця буде забезпечено виплату пенсій військовослужбовцям та виплату пенсій через банки за наступними виплатними датами в межах надходжень до Пенсійного фонду України.

Детальніше...

На Херсонщині аграрії сплатили власникам земельних паїв майже 580 млн грн орендної плати

На кінець 2017 року в Херсонській області за користування земельними паями аграрії сплатили їх власникам майже 580 млн гривень. Це близько 83% від загальної суми орендної плати, адже у нинішньому році орендарі зобов’язалися сплатити трохи більше 700 млн гривень.

Загалом в Херсонській області діють близько 133 тис. договорів оренди земельних паїв. Найбільше їх зареєстровано на території Новотроїцького району – 15 886 на площу понад 98 тис. га, найменше – 314 на площу 1,4 тис. га, у Новій Каховці. Загальна площа переданих в оренду земельних паїв становить понад 831,1 тис. гектара. Середній розмір плати за оренду земель приватної власності – більш ніж 842,2 гривень за 1 гектар. Найвища вартість зафіксована у Нововоронцовському районі Херсонської області – понад 1299,4 грн/га, найнижча – 304,1 грн/га, у Каланчацькому районі.

Детальніше...

До зустрічі Нового року готові: уВерхньому Рогачику встановили головну новорічну ялинку

Сьогодні, у вівторок 26 грудня 2017 року, з самого ранку на центральній площі селища Верхній Рогачик перед будівлею райдержадміністрації почали встановилювати головну новорічну ялинку району.

Штучну красуню встановлювали та прикрашали гірляндами, кульками та ліхтариками працівники бригади з благоустрою Верхньорогачицької селищної ради.

 

 

 

Детальніше...

У Чистопільській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів Верхньорогачицького району замінюють вікна та двері на енергоефективні

Як повідомляє відділ освіти Верхньорогачицької районної державної адміністрації у Чистопільській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів майже завершуються ремонтні роботи по заміні дерев’яних вікон на металопластикові.

Протягом грудня поточного року в загальноосвітньому навчальному закладі здійснюється демонтаж 54 дерев’яних віконних конструкцій та 6 дерев’яних дверних блоків.

На ці цілі спрямували 858,9 тис. грн із них: кошти з державної казни у сумі – 830,0 тис.грн та решта кошти Чистопільської сільської ради.

Як зауважує т.в.о. начльника відділу освіти райдержадміністрації Аліна Пахомова: «Станом на 26 грудня вже встановлено 38 енергозберігаючих вікон та 6 дверних блоків. І завдяки заміні у даній школі дверей та вікон на металопластикові можемо говорити про успішну реалізацію заходів, спрямованих на енергоефективність. Відповідно це дасть можливість суттєво зекономити видатки на енергоносії».

Навчальна поїздка «Інклюзивний простір. Практичні кроки»

Головною метою соціального розвитку сучасного європейського суспільства є повага до людського розмаїття, встановлення принципів солідарності та безпеки, що забезпечує захист та повну інтеграцію у соціум усіх верств населення, у тому числі й осіб з особливими освітніми потребами.

Однією з таких форм навчання є інклюзивне навчання, якгнучка, індивідуалізована система освітніх послуг, що ґрунтується на принципі забезпечення основного права дітей на освіту, що передбачає навчання дитини з особливими освітніми потребами в умовах загальноосвітнього закладу за місцем проживання спільно з їх здоровими однолітками.

Детальніше...

До лав патрульної поліції Херсонщини вступили нові працівники

Сьогодні, 21 грудня, новообрані херсонські поліцейські склали Присягу на вірність Українському народові. Захід проходив на плацу Херсонського факультету Одеського державного університету внутрішніх справ.

Відсьогодні 45 патрульних поліцейських стали на шлях служіння українському народові, збереження громадського порядку й безпеки громадян.

Слід нагадати, що Управління патрульної поліції розпочало роботу 8 лютого 2016 року у Херсоні. Відтоді це єдина команда професіоналів та однодумців, яка досягла значних успіхів у роботі й постійно розширює штат працівників патрульної поліції.

Детальніше...

Розроблятимуться заходи щодо врегулювання збереження й утилізації відходів у районах області

Сьогодні в обласній державній адміністрації провели перше засідання робочої групи з питань реалізації в області Національної стратегії управління відходами в Україні.

Дана Стратегія схвалена розпорядженням Кабінету Міністрів України від 8 листопада 2017 року, а підготовка пропозицій до Національного плану управління відходами від голів районних державних адміністрацій, районних рад і голів об’єднаних територіальних громад є обов’язковою відповідно до Закону України «Про відходи».

Метою Стратегії є створення умов для підвищення стандартів життя населення шляхом впровадження системного підходу до поводження з відходами на державному та регіональному рівні, зменшення обсягів утворення відходів і збільшення обсягу їх переробки та повторного використання.

Детальніше...

Аеропорт «Херсон» презентував пріоритети розвитку на 2018 рік

Керівництво Міжнародного аеропорту «Херсон» підбило підсумки роботи у 2017 році та розповіло під час прес-конференції журналістам про пріоритетні напрямки роботи на наступний рік.

Віталій Кучерук, директор аеропорту розповів, що у компанії є ціль – за 5 років посприяти розвитку туристичного потенціалу та надавати послуги європейського рівня, розширюючи географію польотів, що дасть можливість Херсонщині стати конкурентоспроможним курортом у світі.

«Наразі ми покращуємо інфраструктуру запустивши на сайті розділи у яких можна онлайн придбати квитки на літак, замовити завчасно трансфер з аеропорту і навіть обрати готель або забронювати тур відпочинку, - розповів він. Для нас важливий розвиток і постійно крокувати вперед, тому що інвестиції «прилітають» саме авіасполученням».

Детальніше...

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua