Новини

Газета «Наддніпрянська правда» святкує сторічний ювілей!

Цього року громадсько-політичній газеті Херсонщини «Наддніпрянська правда» виконується сто років.

З цієї нагоди ветерани-журналісти виступили з ініціативою провести урочисту зустріч у Херсонській обласній універсальній науковій бібліотеці ім. О.Гончара, аби привітати з ювілеєм один одного й колег, з якими пощастило співпрацювати у виданні.

Така зустріч відбулася сьогодні, 20 грудня, і зібрала навколо визначної дати громадськість, журналістів і громадських діячів Херсонщини.

«Наддніпрянська правда», або як її називають самі творці видання «Наддніпряночка», народилася в буремні роки Української революції. І хоча в архіві не збереглося першого номера газети, ми достеменно знаємо, що це був 1917 рік.

Детальніше...

Андрій Гордєєв привітав ветеранів МВС та Нацполіції

19 грудня голова Херсонської облдержадміністрації Андрій Гордєєв в Обласному палаці молоді привітав пенсіонерів і ветеранів Міністерства внутрішніх справ України та Національної поліції. Наказом Міністра внутрішніх справ свято їх вшанування визначено 20 грудня.

«Турбота про ветеранів органів внутрішніх справ України – це священна данина за їх багаторічну самовіддану службу в ім'я правопорядку. Шановні ветерани, ваша міцність та життєва мужність, свідоме ставлення до свого громадського обов’язку – це гідний приклад для наслідування молодими працівниками», – звернувся до присутніх голова облдержадміністрації Андрій Гордєєв.

Детальніше...

Змагалися юні верхньорогачицькі науковці

Сьогодні Мала академія наук України – цілісна, багаторівнева система виявлення та відбору обдарованих дітей, забезпечення духовного, інтелектуального, творчого розвитку підростаючого покоління, створення умов для соціального та професійного самовизначення особистості, виховання майбутньої творчої та наукової еліти України. А юні науковці – найкращі представники нового покоління.

20 грудня 2017 року на базі Верхньорогачицької опорної загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів відбувся І ( районний) етап конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів районного наукового товариства «Ерудит». На І (районний) етап представлено 12 робіт учнів 8-11 класів із 5 загальноосвітніх шкіл І-ІІІ ступенів.

Детальніше...

У Херсоні увічнили пам’ять жертв геноциду вірмен

18 грудня у Херсоні відбулось відкриття пам’ятного знаку геноциду вірменського народу, здійсненого на початку ХХ-го століття у Османській імперії і який є другим, офіційно визнаним за масштабом жертв, після Голокосту євреїв. На встановлення пам’ятного знаку у формі витвору вірменського національного мистецтва – хреста Хачкар, у сквері ім. Шандора Петефі на вул. Залаегерсег м.Херсона, зібралися представники обласної та міської влади, Генеральний консул Республіки Вірменія в Одесі Гайк Гулян.

Освячення хачкару провів предстоятель Української єпархії Вірменської Апостольської Церкви Маркос Оганесян.

Детальніше...

Молитва до Миколая

19 грудня 2017 року Верхньорогачицька районна бібліотека разом із дитячою музичною школою провели літературно-мистецьке свято "Молитва до Миколая" в якому взяли участь близько 200 учасників, у тому числі учні 1-5 класів Верхньорогачицької опорної школи І-ІІІ ст. та Верхньорогачицької ЗОШ №2.

У казковій формі та з допомогою засобів мистецтва діти розповіли глядачам про відзначення в Україні Дня Святого Миколая. В піснях та віршах юні артисти просили свого героя прийти до них на свято. Проте, на заваді їм стояли злі казкові сили: Баба Яга,чародійка Солоха з Вибриками.

Детальніше...

22 грудня  2017 року відбулось засідання ХХVІІ сесії Верхньорогачицької районної ради сьомого скликання.
 
Депутати затвердили звіт голови районної ради про діяльність районної ради VІІ скликання за звітний період відповідно до Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні». 
Заслухали звіти постійних комісій районної ради. Затвердили  програму економічного, соціального та культурного розвитку Верхньорогачицького району та районний бюджет на 2018 рік.
Надали згоду на укладення договорів на передачу коштів субвенції у 2018 році.
Продовжили термін дії районних програм проведення в районі приписки та призову громадян України на строкову військову службу у 2014-2017 роках; відшкодування компенсації за перевезення окремих пільгових категорій громадян на приміських, міжміських маршрутах загального користування автомобільним транспортом та відшкодування пільг з оплати послуг зв’язку; проведення лабораторно-діагностичних та лікувально-профілактичних робіт у сфері ветеринарної медицини в Верхньорогачицькому районі.
Внесли зміни та доповнень до районних програм підтримки управління праці та соціального захисту населення Верхньорогачицької районної державної адміністрації; фінансової підтримки діяльності фінансового управління Верхньорогачицької районної державної адміністрації для  забезпечення реалізації державної бюджетної політики в районі; соціального захисту людей похилого віку, інвалідів та підтримки сім’ї, утвердження гендерної рівності і протидії торгівлі людьми; розвитку інформаційного простору Верхньорогачицького району.

Детальніше...

Верхньорогачицькі школярі взяли участь у обласній бібліотечній акції «Мрій! Читай! Досягай!»

У рамках обласної бібліотечної Акції «Мрій! Читай! Досягай!» 19 грудня  2017 року у Верхньорогачицькій опорній загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів відбувся захід «Історія створення книги».

Учні із задоволенням подивилися презентацію про історію створення сучасної книги, яку підготувала бібліотекар школи Черниш Тетяна Олександрівна. Вона ознайомила учнів 2- А та 2- Б класів із сучасними дитячими письменниками та провела роботу з популяризації сучасної української дитячої літератури. А допомогли їй у цьому бібліотечні волонтери - учениці 9- А класу Желізняченко Даша і Нечипас Тетяна. Вони розповіли про книгу сучасної української письменниці Лесі Ворониної            «Хлюсь та інші». Захоплюючими пригодами в цій книзі волонтери зацікавили другокласників. Та й про правила користування книгою не забули.

Детальніше...

Презентація послуг служби зайнятості

У рамках відзначення 27 річниці створення в Україні Державної служби зайнятості у районному центрі зайнятості проведено семінар з роботодавцями району.

Відкриваючи семінар заступник директора Верхньорогачицького районного центру зайнятості Тетяна Бугайова акцентувала увагу учасників семінару на тому, що Державна служби зайнятості надає великий спектр послуг для сприяння працевлаштуванню незайнятого населення та задоволення потреб роботодавців в працівниках.

Детальніше...

20 грудня 2017 року відбулось спільне засідання Президії та постійних комісій Верхньорогачицької районної ради. Депутати розглянули питання та напрацювали проекти рішень з питань, що виноситимуться на чергову сесію районної ради. Крім того депутати розглянули питання профільних комісій: про хід виконання районної  програми  висвітлення діяльності Верхньорогачицької районної державної адміністрації та Верхньорогачицької районної ради на сайті «Верхньорогачицький район Херсонської області. Офіційний сайт органів влади району» на 2016-2020 роки; про хід виконання районної  програми  підтримки управління праці та соціального захисту населення Верхньорогачицької районної державної адміністрації на 2016-2020 роки:;

 

Детальніше...

Молитовний сніданок

Перший молитовний сніданок на Херсонщині пройшов за підтримки великої кількості людей. До заходу долучилися представники майже всіх релігійних конфесій і деномінацій, представники виконавчої влади, а також самоврядування, керівники правоохоронних, судочинних та фіскальних служб області, представники громадського суспільства Херсонщини, волонтери, воїни АТО і військовослужбовці, представники професійних галузей освіти, медицини й журналістики, підприємці, аграрії та промисловці.

Детальніше...

Відбулася остання в цьому році колегія Верхньорогачицької райдержадміністрації

19 грудня 2017 року, під головуванням першого заступника голови райдержадміністрації Віталія Бикова, в залі засідань Верхньорогачицької районної державної адміністрації, відбулася остання в цьому році колегія райдержадміністрації.

У роботі колегії взяли участь: голова районної ради Геннадій Нестеренко, голова Громадської ради при районній державній адміністрації Сергій Загрунний, начальники структурних підрозділів та управлінь райдержадміністрації, керівники організацій та установ району.

Детальніше...

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua