Програмою соціально-економічного розвитку на 2018 рік передбачено поліпшення якості житлово-комунальних послуг

Програмою соціально-економічного та культурного розвитку Херсонської області на 2018 рік  передбачено поліпшення якості житлово-комунальних послуг для мешканців Херсонщини.

Про відповідні заходи з будівництва, реконструкції, капітального, поточного ремонтів об’єктів та споруд централізованого водопостачання та водовідведення, заплановані на 2018 рік, розповів заступник голови облдержадміністрації Олександр Адамчик.

Проведення цих робіт дасть змогу забезпечити цілодобовим водопостачанням  10 населених пунктів області,  де вода подається за графіком та зменшить втрати води в інженерних мережах на 1,5 - 2%.

 

Також у наступному році планується проведення робіт з відключення будинків, закладів соціально-бюджетної сфери  від централізованого опалення  «Старої частини» міста Херсона. Також передбачається будівництво 4-х автономних котелень для закладів обласного підпорядкування та будівництво теплової мережі до двох об’єктів краєзнавчого музею. Загальна сума коштів на виконання вказаних робіт становить 4,4 млн грн.

У 2018 році у житловому фонді планується збільшення кількості житлових будинків, де створено ОСББ, а також завершити обладнання всіх багатоквартирних житлових будинків, де є така технічна можливість, приладами обліку теплової енергії, що сприятиме економії енергоресурсів.

Встановлення лічильників проводитиметься за кошти міських бюджетів та кошти теплопостачальних підприємств.

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua