У школах Верхньорогачицького району пролунав перший дзвоник

Перше вересня – це, напевне, єдине свято, яке одночасно є і загальним для всіх, і особистим для кожного. Розпочинається новий навчальний рік, який завжди означає відкриття нової, осяйної і часто нелегкої дороги – дороги до знань, до нових звершень.

Урочисте відзначення цього свята стало уже доброю традицією. Адже, саме сьогодні 1 вересня 2017 року у всіх 8 навчальних закладах району відбулись святкові лінійки та пролунав перший дзвоник, який закликав учнів до школи: кого вперше, кого вчергове, а для кого цей рік стане останнім роком перебування у школі.

У 2017/18 навчальному році за парти шкіл Верхньорогачицького району сядуть 1019 учнів, із них першокласників – 110, одинадцятикласників – 61.

На святкових лінійках, присвячених Дню знань, крім учителів, учнів, батьків побували й керівники району: голова райдержадміністрації Наталія Тарасова – у Верхньорогачицькій ЗОШ І-ІІІ ступенів №1, її заступник Світлана Нестеренко – у Первомаївській ЗОШ І-ІІІ ступенів, голова районної ради Геннадій Нестеренко – у Верхньорогачицькій ЗОШ І-ІІІ ступенів №2, керівник апарату райдержадміністрації Сергій Приходько – у Зеленівській ЗОШ І ступеню. Загалом, у кожній школі, радо вітали учнівські та педагогічні колективи з початком нового навчального року шефи закладів освіти, представники відділу освіти районної державної адміністрації та органів місцевого самоврядування.

Багато гарних слів та побажань у цей святковий день пролунали на адресу учнів, вчителів та батьків. Не обійшлося і без подарунків від шефських організацій та установ району, депутатів, меценатів та районної влади.

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua