Відбулася районна педагогічна конференція

Традиційно кожен новий навчальний рік починається серпневими конференціями педагогічних працівників, які підводять підсумки роботи попереднього навчального року, визначають стратегічні пріоритети розвитку освіти та шляхи їх реалізації.

Так, 29 серпня 2017 року на базі Верхньорогачицького районного будинку культури відбулась серпнева конференція педагогічних працівників, де було обговорено основну тему «Про підсумки розвитку освіти району в 2016/17 навчальному році та завдання на 2017/18 навчальний рік».

У роботі конференції взяли участь голова районної державної адміністрації Наталія Тарасова, голова районної ради Геннадій Нестеренко, заступник голови райдержадміністрації Світлана Нестеренко, начальник відділу освіти райдержадміністрації Валентина Богатиренко, голови селищної та сільських рад, директори та вчителі загальноосвітніх навчальних закладів, завідувачі та вихователі дошкільних навчальних закладів, працівники позашкільних навчальних закладів району.

 

Про підсумки розвитку системи освіти району у 2016/17 навчальному році та завдання на 2017/18 навчальний рік доповіла начальник відділу освіти Валентина Богатиренко, розповівши про стан та перспективи розвитку освітянської галузі району, досягнення та проблеми, що турбують педагогічних працівників та керівників закладів освіти.

Презентувала утворенний на базі Верхньорогачицької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 1 опорний навчальний заклад – Верхньорогачицьку опорну загальноосвітню школу І-ІІІ ступенів Верхньорогачицької районної ради Херсонської області директор навчального закладу Валентина Коротун, яка розповіла присутнім про матеріально-технічну базу та умови навчання учнів, проектну роботу у начально-виховній діяльності.

Зі словами привітань до учасників серпневої педагогічної конференції також звернулися голова районної ради Геннадій Нестеренко та голова райдержадміністрації Наталія Тарасова.

Звертаючись до присутніх Наталія Олександрівна зазначила: «Сьогодні, напередодні одного з чудових, світлих та насправді загальнонаціональних свят – Дня знань, ми зібралися разом, щоб поговорити про нинішні й перспективні завдання освіти Верхньорогачицького району, намітити шляхи їхнього вирішення».

«Всі ми добре бачимо, - продовжила очільник району, що за останній час в освіті, як і в цілому в Україні, відбуваються значні перетворення. Суттєвих змін зазнають пріоритет, структура і зміст освіти, вводяться нові стандарти, відбувається реформування освітньої галузі. А все це тому, що на сучасному етапі розвиток суспільства значною мірою залежить від розвитку освіти. Адже, людина лише раз в житті може отримати якісну дошкільну й шкільну освіту. І наше завдання – забезпечити доступ до такої освіти, аби наша верхньорогачицька молодь була конкурентоспроможною в подальшому житті. Тому, сьогодні у районі ми відкриваємо нову сторінку освітньої реформи в Україні — системи опорних навчальних закладів та їх філій, для того, щоб наші діти із сільської місцевості були на гідному щаблі серед випускників інших шкіл при складанні зовнішнього незалежного оцінювання та подальшому вступі до вишів, - наголосила Наталія Олександрівна.

На завершення свого виступу голова райдержадміністрації виразила свою пошану педагогам у їхній нелегкій справі та зазначила: «Безперечно кожне з питань, вже піднятих та тих, що будуть розглядатися сьогодні, важливе по-своєму, але особливу увагу, в умовах сьогодення, ми з вами повинні приділити реформі в системі загальної середньої освіти. Тож давайте діяти спільно, не перекладаючи свою відповідальність на плечі іншого, а давайте долати їх власною працею, наполегливістю і терпінням. Памятайте, що ми повинні адаптувати освітнє середовище до реалій часу, аби дитина стала успішною, високоосвіченою та щасливою особистістю в рідній державі. Ми повинні працювати на маленьких українців – на наше з вами майбутнє!», - підкреслила Наталія Олександрівна.

Під час конференції Почесною грамотою управління освіти, науки та молоді Херсонської обласної державної адміністрації за сумлінну працю, педагогічну майстерність, досягнуті успіхи у справі навчання і виховання підростаючого покоління нагородили вчителя початкових класів Верхньорогачицької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №1 Ситник Галину Петрівну.

Дипломом Херсонського державного будинку художньої творчості за професіоналізм, багаторічну сумлінну працю, особистий внесок у художньо-естетичне виховання підростаючого покоління у номінації «Кращий керівник гуртка системи позашкільної освіти» щорічної обласної акції «Лідер позашкілля Херсонщини» нагороджена керівник гуртка будинку дитячої та юнацької творчості Барнаш Антоніна Іванівна.

За високі досягнення у навчанні та вихованні підростаючого покоління грамоти відділу освіти вручено Головко Вікторії Анатоліївні, вчителю початкових класів Первомаївської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Верхньорогачицької районної ради Херсонської області та Дорошенку Тимофію Васильовичу, вчителю фізичної культури та біології Верхньорогачицької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №1, Верхньорогачицької районної ради Херсонської області.

За високі досягнення у навчанні та вихованні підростаючого покоління Почесною грамотою голови районної ради нагороджено Мовчан Наталю Андріївну, вчителя початкових класів Верхньорогачицької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №1 Верхньорогачицької районної ради Херсонської області та Кравчук Ольгу Петрівну, вчителя хімії та біології Михайлівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Верхньорогачицької районної ради Херсонської області.

За високі досягнення у навчанні та вихованні підростаючого покоління грамотою голови районної державної адміністрації нагороджено Ткаченко Наталю Георгіївну, вчителя початкових класів, Зеленівської ЗОШ І ступеня Верхньорогачицької районної ради Херсонської області та Літовкіну Ольгу Павлівну заступника директора з навчально-виховної роботи Верхньорогачицької ЗОШ І-ІІІ ступенів №1 Верхньорогачицької районної ради Херсонської області.

На завершення роботи пленарного засідання освітян привітали школярі.

Продовжилася педагогічна конференція обговоренням низки важливих галузевих питань, методичних рекомендації, щодо здійснення освітньої діяльності навчальних закладів протягом 2017/18 навчального року під час секційних нарад, що відбулися на базі Верхньорогачицької опорної загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів.

 

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua