Відбулося засідання комісії з відбору претендентів на призначення стипендій голови Верхньорогачицької районної державної адміністрації

01 грудня 2017 року в приміщенні Верхньорогачицької районної державної адміністрації відбулося засідання комісії з призначення стипендій голови районної державної адміністрації обдарованим і творчим дітям Верхньорогачицького району у 2017 році.

Цього року на розгляд членів комісії було подано 35 пакетів документів майбутніх претендентів на отримання стипендії.

За результатами вивчення всіх поданих пакетів документів комісія призначила:

- одноразову стипендію голови районної державної адміністрації обдарованим і творчим дітям Верхньорогачицького району – 13 школярів ЗНЗ району та 14 спортсменів баскетбольної команди «Таврійська зірка»;

- щомісячна стипендія голови районної державної адміністрації претендентам на отримання золотої медалі за досягнення у навчанні – 4 майбутніх випускники ЗНЗ району.

Чотирьом претендентам, згідно вимог положення, відмовлено у призначенні стипендії.

Винагороди будуть вручені стипендіатам під час районного заходу «Ялинка голови Верхньорогачицької державної адміністрації».

Як наголошує заступник голови районної державної адміністрації Світлана Нестеренко: «Сподіваємось, що призначене матеріальне заохочення стане добрим стимулом у навчанні та досягненні нових творчих здобутків для верхньорогачицьких дітей. Адже, талановиті учні – гордість не тільки навчального закладу, а й усього району».

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua