Всеукраїнська акція «16 днів проти насильства» у Верхньорогачицькому районі

Щорічна акція «16 днів проти насильства» (25 листопада — 10 грудня) ініційована Першим всесвітнім інститутом жіночого лідерства 1991 року. Власне тоді визначився зв’язок між насильством стосовно жінок та правами людей. Дати початку та завершення кампанії вибрані не випадково. Вони створюють символічний ланцюжок, поєднуючи заходи проти насильства стосовно жінок та дії щодо захисту прав людини, підкреслюючи, що будь-які прояви насильства над людиною, незалежно від її статі, є порушенням прав людини. У цей шістнадцятиденний період входять й інші важливі для демократичної спільноти дати: 1 грудня – Міжнародний день боротьби зі СНІДом, 2 грудня – Міжнародний день боротьби з рабством, 3 грудня – Міжнародний день інвалідів, 5 грудня – Міжнародний день волонтера, 6 грудня – річниця інциденту в Монреалі. 

Саме тому, з метою профілактики насильства серед учнівської молоді, в рамках Всеукраїнської акції «16 днів проти насильства» спеціалістами Верхньорогачицького районного центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді, служби у справах дітей районної державної адміністрації 29 листопада 2017 року було проведено групові заходи на тему " Шкільне насилля" з учнями 10 – 11 класів Верхньорогачицької ЗОШ І-ІІІ ступенів №2. Під час профілактичного заходу з учнями обговорено проблему насильства, агресії у сім’ї та серед однолітків та переглянуто чотири відеоролики. Кожен учень отримав пам'ятку відповідної тематики з зазначенням номерів телефонів національної дитячої «гарячої» лінії, «гарячої» лінії з питань попередження домашнього насильства, торгівлі людьми та гендерної дискримінації, органів та установ, які працюють в цьому напрямку.

30 листопада 2017 року проведено круглий стіл на тему «Шляхи взаємодії суб’єктів соціальної роботи щодо попередження насильства в сім’ї» у приміщенні Верхньорогачицького районного центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді. Представники відділу освіти, управління праці та соціального захисту населення райдержадміністрації, Верхньорогачицького районного центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді, служби у справах дітей районної державної адміністрації обговорили питання щодо дотримання основних прав та свобод людини та шляхи ефективної співпраці згідно “Інструкції щодо порядку взаємодії структурних підрозділів, відповідальних за реалізацію державної політики щодо попередження насильства в сім’ї”, яка забезпечує механізм взаємодії державних органів і установ з питань попередження насильства в сім’ї, шляхом їх оперативного реагування та узгодження спільних дій у випадках вчинення насильства в сім’ї або реальної його загрози.

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua